Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

APEXKO POINT RECHARGE PROBLEM

dess
 Share

Recommended Posts

APEXKO POINT RECHARGE PROBLEM adında açmış olduğum konu 1 saat geçmeden silindi. herhangi bir cevap veya dönüş olmadan üstelik.. 

demiştim ki yükleme yaptıktan, hesabımdan para çekildikten sonra apexko pointler hesabıma yüklenmedi. bir çok GM ile görüştüğümde herhangi bir müdahale edemediklerini söylediler, AESTERIS ise bu durumda herhangi bir cevap dahi vermedi. 

Tüm bunlara karşın 24 saat beklemem gerektiği söylendi. Premium yükleyeceğimiz yerde tüm günümü premiumsuz geçirdim. Halen bir çözüm üretilmiş değil. yaklaşık 12 saat oldu.. Tek izin günüm sistem hatası sebebiyle heba olmuş oldu.. Bu konu da cevap verilmeksizin silinirse tekrar konu açmak zorunda kalacağım. 

Siz de ona göre yükleme yapın arkadaşlar...

• Turkish Game Master

Merhaba,

Öncelikle size bazı şeylerle ilgili biraz bilgi vermek istiyorum.
Gerçekleştirdiğiniz ödemelerin işlemleri genellikle anında gerçekleşiyor, ancak bazen bu süre uzayabiliyor, buna da kullandığınız ödeme yöntemi (banka transferleri genellikle daha uzun sürer), yoğunluk, bakım süreci vb. şeyler neden olabiliyor, bu yüzden işlem süreleri değişkenlik gösterse bile, genelde 1 ila 3 iş günü içerisinde işlem tamamlanmış ve satın aldığınız KC hesabınıza gönderilmiş oluyor.
Sonuç olarak, bu durumda tek yapmanız gereken şey, sürecin tamamlanmasını beklemektir, gönderdiğiniz para ödeme sağlayıcısına ulaştığında ve her şey onaylandığında, KC otomatik olarak hesabınıza gönderilecektir.

Edit: Ek olarak bunu da eklemek istiyorum, tüm yönetim ekibi üyelerinin bulunduğu bölgeler aynı değildir, doğal olarak saat dilimleri de aynı değildir, o yüzden tüm üyelerden anında cevap alamayabilirsiniz. Tabi bu nereden ulaşmaya çalıştığınıza da bağlı olabilir, sorunlarınızı bildirmek için en uygun yer forumdur.

• Eos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...