Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Kcler Pazara Belli Adet Konulsun

speedy
 Share

Recommended Posts

Kc fiyatları gene 2-3offline pazarcının eline geçmiş.

Pazara belli bir miktar konulsun satılınca tekrarlansın.

Şuan 35m olmus 3haftaya 1gb olcak nerdeyse 100kc.

Örneğin: 

100kc 5adet konsun

1k kc 3 adet

2k kc 1 adet vs gibi

yada sadece tradeye acık olsun kc 

@Heung @Atlas @Eos @twostars @Aesteris @Omega @Sierra

Edited by speedy

Ne yaparsan yap bunun onune gecemezsin.

1 hafta once 1000KC 180m satiliyordu simdi 270-290m olmus, 100 kc 30m+ cikar bir kac gune

Oyuna yeni basliyan ve farm yapmak isteyen yeni oyunculara cok aciyorum bu dakikadan sonra. Adam gidiyor bir sekilde farm yapiyor sonra gidiyor 200kc aliyor genie + hammer icin ama sonra adamin jetonu dusuyor "50m veriyoruz genie+hammer icin ama 100m zor kasiyoruz, ne anladim bu isten?"

Biraz matematikten anliyan birisi bu pazarcilarin tuzagina dusmez.. ama neyse :)

Hic-A-Doo-La, 10 saat önce yazdı:

Ne yaparsan yap bunun onune gecemezsin.

1 hafta once 1000KC 180m satiliyordu simdi 270-290m olmus, 100 kc 30m+ cikar bir kac gune

Oyuna yeni basliyan ve farm yapmak isteyen yeni oyunculara cok aciyorum bu dakikadan sonra. Adam gidiyor bir sekilde farm yapiyor sonra gidiyor 200kc aliyor genie + hammer icin ama sonra adamin jetonu dusuyor "50m veriyoruz genie+hammer icin ama 100m zor kasiyoruz, ne anladim bu isten?"

Biraz matematikten anliyan birisi bu pazarcilarin tuzagina dusmez.. ama neyse :)

ya zaten 35mden alanın aklına sokim ben pazara kapayacaklar en güzeli satmak istiyen flood atıcak trade ile sadece