Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

HEPİMİZİN YARASI ASASLAR . ACİLEN BUFFLANMALI

rappelkopf
 Share

Recommended Posts

ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMELİYİM APEXKO CİDDİ MANADA İYİ BİR PVP SERVER.

HATALARI HIZLI ÇÖZEN , İYİ BİR GM KADROSU OLAN BİR SERVER 

AMAA ARKADAŞLAR BİR ASAS PLAYERI OLARAK  HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN SAÇMA DAMAGELERE SAHİP BİR PVP SUNUCUSU . SUİKASTÇİ BİR KARAKTER OLAN ASASIN

SPİKE İLE 800 İLA 1200 ARASI VURMASI NEDİR :D  WARRİOR İLE ASAS VSLERDE ADAMLAR SERİ SERİ 800 VURURKEN BİZ SPİKE İLE 550 VURUYORUZ 

5 MAGE COK RAHAT SERVER KESERKEN

5 ASAS BİNBİR ÇAKALLIKLA 1 ADAM KESİYOR 

BU ARADA COĞU SKİL NERF YEMİŞ DURUMDA

SPİKE     %600 ??  TAMAM AMA DAMAGE ÇOK AZ...
THRUST %200 ??? DAMAGE YOK
PİERCE   % 100 ?? R İLE DAHA FAZLA VURUYORSUN DENE GÖR :D

BU ARADA SKİLL AÇMANIN ZORLUĞUNA HİÇ DEĞİNMİYORUM :D 

Edited by rappelkopf

AroX, 4 saat önce yazdı:

Olur mu öyle şey asas çok güçlü cp bastığında 10 skillden 1 tanesi tutuyor müthiş bir şey

gm ler ile konuyu konuştuğumda itemler eşit diyor bundan dolayı az vuruyorsun diyor . ama ben 500 defli mageye 1500 vuruyorum :D ve 72 75 80 skilleriniz var diyor :D açması bir asır tabi yani oyunda yapılacak en fazla item +7 shel set +7 quest +7 exp shard ve en üst düzel takıla max damage warriora 1200

Asaslar tamamen rezalet. Full bir asas, başlangıç itemleri olan bir mageyi bile kesmekte zorluk çekiyor. Seri 700-800 arası vuran warrior'a sadece 800 vuruyor spike. Minor aksamı cok kısıtlı yok efendim 'W' basmazsan minor atmazmış. Ne alaka ? Okçu oluyorsun oda rezalet.

roock10, 1 saat önce yazdı:

Asaslar tamamen rezalet. Full bir asas, başlangıç itemleri olan bir mageyi bile kesmekte zorluk çekiyor. Seri 700-800 arası vuran warrior'a sadece 800 vuruyor spike. Minor aksamı cok kısıtlı yok efendim 'W' basmazsan minor atmazmış. Ne alaka ? Okçu oluyorsun oda rezalet.

tamamen haklısın server warrior  ,mage server oldu iyice 

roock10, 5 saat önce yazdı:

sorma kanka krowaz olmadığı için paper mage dönemi suan ona rağmen pt olan 1 mageyi 2.2k atackla spike thrust price 70 vuruyorum ölmüyor adam  priestt mageyi cok rahat tutuyor partisindeki ben ptdeki mageyi kesemiyorum daha warrioru asası nasıl kesicem bu damage ile?

roock10, 23 saat önce yazdı:

Full'e yakın asasla neredeyse çıplak bir mageye 1200 vurduğum gün oyunu bıraktım. Arada girip bakıyorum bir şeyler düzelmiş mi diye ama sanırım hâla aynı.

rappelkopf, 13.06.2020 - 12:34 yazdı:

gm ler ile konuyu konuştuğumda itemler eşit diyor bundan dolayı az vuruyorsun diyor . ama ben 500 defli mageye 1500 vuruyorum :D ve 72 75 80 skilleriniz var diyor :D açması bir asır tabi yani oyunda yapılacak en fazla item +7 shel set +7 quest +7 exp shard ve en üst düzel takıla max damage warriora 1200

Gm lerin hangisi asas oynamış ? 1299 pvplerde oynuyanları sayma zaten :) Asas damageleri ben düşük dediğimde birkaç amip buraya gelip ASAS çok güclü 2asas  1ptyi kesiyor vs diyordu :D Cp usko gibi ama sanırım tutma olasılıgı az düşük :) Yine göreceksinki birkaç amip arkadaş gelip konuya asas çok güçlü serverin en güçlü jobu vs dicek çünkü kendileri yetenek gerektirmeyen jobları oynuyorlar ondada makro açıyorlar :) Veya millet item yapana kadar nova aç bırak yapıp insanlar item yaptıgı zaman mageleri satıp başka server arıyorlar :)