Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

BU KADAR AMATÖRLÜK OLMAZ ! 80 CAP !!

IamLazz
 Share

Recommended Posts

Önceki Db de oynamamış olsam çoktan bırakmıştım. Bu kadar amatörlüğe can dayanmaz. Önce TR saati ile 20:00 deniyor son dakka saat 7e alınıyor. Restart 30dakika deniyor ve 30dakika doluyor hala ortada ne patch var ne bir açıklama. Türk Gm'ler zaten allaha emanet ne sorsak admin biliyor admin  admin admin diyor hiçbir şekilde hiçbir yararları yok. Ne kadar daha böyle amatörce ite kaka gidecek bu server?

oyun içinde resin geleceği ve 50dakika serverin kapalı olacağı yaklaşık 20-30 defa notice geçildi . Boşa böyle bir konu açmışsınız her şey oyun değil dışarı çıkıp bir tur atın 5 dakika geç girmek bir şey kaybettirmez 

can114, 5 dakika önce yazdı:

oyun içinde resin geleceği ve 50dakika serverin kapalı olacağı yaklaşık 20-30 defa notice geçildi . Boşa böyle bir konu açmışsınız her şey oyun değil dışarı çıkıp bir tur atın 5 dakika geç girmek bir şey kaybettirmez 

kardeş evde karantinadayım dışarı çıkamıyorum birkaç gündür :) serverin kapalı kalacağı süre 30dakika diye gördüm ben ?

• Turkish Game Master

Size bu yanlış bilgileri kim verdi bilmiyorum ama oyunun bakıma gireceğini en az 1 saat önceden haber vermiştik. Ayrıca, seviye 80'in Türkiye saati ile 20:30'da geleceğini daha dünden duyurmuştuk. Basit bir çıkarma işlemi ile bakımın yaklaşık 1.5 saat süreceğini hesaplamak çokta zor bir şey değil. Sizin sözlüğünüzde buna amatörlük deniyorsa, gerçekten çok büyük amatörlük yapmışız. Özür dileriz!

• Heung locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...