Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Juraid Güncellemesi

ROAR
 Share

Recommended Posts

Herkese iyi günler.

Bildiğiniz üzere JR eventinde kazanmak ya da kaybetmek bir anlam ifade etmiyor black gem ve green gem arasındaki fiyat farkı ~3m civarında ve JR kazanınca 100 winde "Juraid Protector (100 def)" archivesini alıyorsunuz.

Herkes devanın kutusunu almaya çalışıyor bu da sadece deva drobuna odaklı bir JR sunuyor.

Benim önerim JR eventine katılan oyunculara JRyi kazandıklarında NP lerine göre gem ödülü verilmesidir. Bu şekilde hem itemlerin fiyatı uyguna gelerek piyasada absürt fiyatlara item satılmayacak hemde herkes np kasmaya çalışıp daha güzel ödüllere ulaşmaya çalışacaktır.

400K+ Np > Silvery Gem

300K+ Np > Red Gem

200K+ Np > Yellow Gem

100K+ Np > Blue Gem

100K Np Altı > Green Gem

@Heung @Eos @Atlas

80 Level cap geldiğinde Juraid Mountain'i kazanmaların durumunda ;

70,71, ve 72 Level olanlara ; Green Gem,
73 ve 74 Level olanlara ; Blue Gem,
75 ve 76 Level olanlara ; Yellow Gem,
77 ve 78 Level olanlara ; Red Gem,
79 ve 80 Level olanlara ; Silver Gem kazanıyoruz,
Beraberlik durumunda her iki ırk'a Black Gem.
Kaybetme durumunda ise Kaybeden ırk'a Black Gem verilekmekte.

NP ile ödül alınmasına katılmıyorum, çok kötü bir fikir , yeni başlayan oyunculara napacak black gem mi alsın.

Sadece juraid etkinliği revize edilmeli , kazanan ırk silver gem veya red gem almalı green gem gerçekten çöp bir de şu deva olayı ayarlanmalı son vuruşu yapan kutuyu da alıyo eventide kazanıyor hatta bazen devayı kesen human ırkı kazanıyor son vuruşu yapan karus ırkı kutuyu alıyor :D tam tersi de gerçekleşebiliyor bu düzeltilmeli

ROAR, 3 saat önce yazdı:

Bildiğiniz üzere JR eventinde kazanmak ya da kaybetmek bir anlam ifade etmiyor black gem ve green gem arasındaki fiyat farkı ~3m civarında ve JR kazanınca 100 winde "Juraid Protector (100 def)" archivesini alıyorsunuz.

Herkes devanın kutusunu almaya çalışıyor bu da sadece deva drobuna odaklı bir JR sunuyor.

Benim önerim JR eventine katılan oyunculara JRyi kazandıklarında NP lerine göre gem ödülü verilmesidir. Bu şekilde hem itemlerin fiyatı uyguna gelerek piyasada absürt fiyatlara item satılmayacak hemde herkes np kasmaya çalışıp daha güzel ödüllere ulaşmaya çalışacaktır.

Juraid etkinliğini kazanmak Juraid Protector başarı görevini etkinleştirmek için önemli. Oyuncuların ulusal puanlarına göre ödül dağılımı olursa değerli taşlardan en çok yararlanacak olanlar -oyuncu sıralamasına bakılırsa- büyücü sınıfı ve PUS eşyalı oyuncular olacaktır. Benim gördüğüm kadarıyla şu anda sunucuda sınıflar arasında bir dengesizlik söz konusu zaten. Bu dediğin şartları daha da kötüleştirir.

1 hour ago, MERET said:

Juraid etkinliğini kazanmak Juraid Protector başarı görevini etkinleştirmek için önemli. Oyuncuların ulusal puanlarına göre ödül dağılımı olursa değerli taşlardan en çok yararlanacak olanlar -oyuncu sıralamasına bakılırsa- büyücü sınıfı ve PUS eşyalı oyuncular olacaktır. Benim gördüğüm kadarıyla şu anda sunucuda sınıflar arasında bir dengesizlik söz konusu zaten. Bu dediğin şartları daha da kötüleştirir.

ty gm merlet

saka916, 03.06.2020 - 02:28 yazdı:

Dediğiniz aşırı mantıklı ayrıca serverde bir çok farm slotu olması ve gbnin erimeye yönelik çalışmalar başlatılması gerektiğini düşünüyorum.

salgın bitiyor yavaş yavaş millet çalışmaya başladı gelip 2saat pk atıp yatıcaklar var np si az die gem alamasınmı?