Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

ALKIŞLIYORUM SİZİ YÖNETİM. BİR HARİKASINIZ !!

apogusdo
 Share

Recommended Posts

Öyle bir server yarattınızki 10 liralık mageler bütün serverin üzerinden geçmeye devam ediyo. Pazar bitik adam ne çar dizicem geçio mage oynuyor . bi quest staff tamam. warrior itemleri satılmıo gitmio. Asas itemleride durdu gitmiyor. Pazarda hep aynı itemler ( 1 haftadır 1 raptor satabildim ). Upgradenin kapalı olması nie arkadaş nie yaaa ?? yıgıldı itemler şişdi piyasa biz nası para kazanıcaz ??? ne satıcaz taşmı yiyelimm ?  ( NİCK : Kalecimayer )

acil olarak ! 

upgrade açılması gerekio takılar dahill 

kurian murian ne warsa gelmeli

item konusundada dragon sheller gelebilir. bişeyler olmalı durduk bittik gittik. !

• 2 weeks later...

70 capte descentle wariour oynayıp mage mage diye ağlamak bence acayip saçma bir durum ben swye yeni başldım görev takılarıyla oynadım 70 de fr tüplü 1kdan fazla damage yemedim mage meteora az afedersin ama o mage ne vurucak acaba ?? Önce oyun bilgini bir kontrol et bence sonra isyan bayrağını bağla ... başladığımdan beride herşey satılıyor 3 kuruşluk iteme 5 kuruş çekersen başka satıcıya yönelir millet burası oyun geçim kapısı değil 

WinChenzo, 1 saat önce yazdı:

70 capte descentle wariour oynayıp mage mage diye ağlamak bence acayip saçma bir durum ben swye yeni başldım görev takılarıyla oynadım 70 de fr tüplü 1kdan fazla damage yemedim mage meteora az afedersin ama o mage ne vurucak acaba ?? Önce oyun bilgini bir kontrol et bence sonra isyan bayrağını bağla ... başladığımdan beride herşey satılıyor 3 kuruşluk iteme 5 kuruş çekersen başka satıcıya yönelir millet burası oyun geçim kapısı değil 

80 cap geldi durum hala aynı çünki kimse skill açamıyor o kadar zorki

speedy, 17 saat önce yazdı:

80 cap geldi durum hala aynı çünki kimse skill açamıyor o kadar zorki

Evet skill zor ama bir fark yaratacak o yüzden biraz zorluk anlaşılabilir ama 80 için 30 yerine 20 ye çekilebilir 75 vs yine aynı kalsın ... sadece alan damageleri bence normal anormal birşey konuşacaksak staff damagelerini konuşabiliriz meteor 970 vuran adam stafla 700+r vuruyor tutarsızlık var .savaşlara Cr eklenmiş ve süper olmuş 

Edited by WinChenzo