Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Mageler Yeterince NP KASTI !!!

IamLazz
 Share

Recommended Posts

Mageler yeterince np kastı artık 80cap ne zaman gelcek bunun hakkında bir bilgi verilsin. insanlar sıkılmaya başladı. 3500-4500arası hp si olan mele ptler 5 novaya düşüyor çok bir playerlik gerektirmeksizin nowa atarak 1m npye yaklaştı magelerimiz. Mele olarak sıkıldık 80 cap gelsede bizde oyun oynuyabilsek? Konuya Gmler ilgi gösterip admine iletirse seviniriz. 

[email protected], 8 saat önce yazdı:

Biz patlatıyoruz melee clanı mage oynayacağız 5k np kasacağız diye bir tarafımız çıkıyor adamlar gelip 10 dakika da 10k np kasıyor resmen saçmalık.. Magenin bana novayla benim ona vurduğum spikeden daha fazla damage atıyor :)

Server zaten mage üzerine kardeşim yakında herkez ya warior oynucak ya mage zaten. magede itemede gerek yok +5 quest staf tak 70skil aç zaten 15m ye acılıyor önüne pt geldimi meteor bırak oh aksın npler

can114, 8 saat önce yazdı:

bir mage olarak söylüyorum haklısın

80lw gelse mageler yine cok bişe kaybetmicek 5 mage değilde 7 mage vurunca düşürücek meleyi ama en azından melede pk atabilecek seviyede olacak. yanlısmıyım kardeşim bu kadarda olmaz ya

Serverin hatrına hala mele olarak oynuyoruz. IQsu ayakkabı numarasından yüksek olan her hangi bir mage team kolaylıkla bütün meleleri kesebilir. Düşük olanda baya mage team var orası ayrı 5K hpli meleyi kesip seviniyorlar nası koyuyorsak artık.Tormentin PT 10K nın rangesi belli melenin hpsi belli 60 novanın rangesi belli. Bu serverda ilk defa oynayan oyuncuların yarısı bıraktı yarısıda maradonda charlarını satıyor. Oynayan kişilerin %90ı eski dbde oynayıp serverin kalitesi hatrına 80i bekleyen kişiler. 

HANGOVERRR, 12 dakika önce yazdı:

Serverin hatrına hala mele olarak oynuyoruz. IQsu ayakkabı numarasından yüksek olan her hangi bir mage team kolaylıkla bütün meleleri kesebilir. Düşük olanda baya mage team var orası ayrı 5K hpli meleyi kesip seviniyorlar nası koyuyorsak artık.Tormentin PT 10K nın rangesi belli melenin hpsi belli 60 novanın rangesi belli. Bu serverda ilk defa oynayan oyuncuların yarısı bıraktı yarısıda maradonda charlarını satıyor. Oynayan kişilerin %90ı eski dbde oynayıp serverin kalitesi hatrına 80i bekleyen kişiler. 

buna ragmen hala 80cap ne zaman geleceği hakkında bir bilgi yok. Adminden ne bir açıklama geliyor nede birşey Gm arkadaşlar artık el atın şu olaya 

@Aesteris @Eos @Heung @Atlas

funky5eva, 47 dakika önce yazdı:

IamLazz niye öyle diyorsun cz'deki farmer mageleri kese kese simge çıkartıcan la noob xd

Serverde farmerden başka kimse yok swnin %50si TL için oynuyor tek mage değil slotta kim varsa onu kesiyoruz ve ben bowldada pk atıyorum paşam :) zoruna giden ney?

bu IamLazz adlı hırbo foruma millete laf atmaya gelmiş fazla muhattab olmadan sözlerimi şu cümlelerim ile bitiriyorum.

Mageler gayet stabil her serverde olduğu gibi hatta USKO da olduğu gibi dengeli,serverde tek bozuk olan class asassian clası. ( not : warrior oyuncusuyum)

Tek yeteneği slot basıp yeni başlayanları veya farmerları kesmek olanlar asas oynamasın lütfen.

Edited by Goksun7

2 çocuk size sesleniyorum. Ben forumda  millete laf atmaya gelmedim sizler burda polemik arıyorsunuz. ASAS oynamayan adamlar gelip asas çok vuruyor Asas öyle böyle diyorsunuz. Mage çok vuruyor damagesi düşmüyor ama okcu vuruyor diye nerf yiyor. Asas 80 olmadan iş görmez  asasın asıl yetenekleri +70 skilleridir tabi bunu  oynamayan bilmez oynuyan arkadaşlar hak vericekdir. Slot basmaya gelince bana slot basıyorsun diyen arkadaşların tek derdi slotda farm yapamamaları çünkü  genie bıraktıgınız an kafanızda 1 asas 1 warior beliriyor değil mi zorunuza gidiyor rahat farm yapamamak? Yeteneğe gelince Warior oynayıp 1 tane skili bile macroya vurdurup wairor oynuyorum diye zırlama biraderim. Veya oyun başında millet ezikken elinde +8 wood ile 1m np kasıp sonra insanlar item yapınca mageyi satıp serveri bırakanlardansınız. başka birşeyiniz yok çünkü Yeteneksizsiniz. Asosyal pc başında ömrünü yetmiş insanlardansınız

speedy, 3 dakika önce yazdı:

premiumlar bitmeden 80 gelmez bunu anlamıcak kadar malmısınız aq  hiç mi ticaret kafanız yok aq

kanka onu ben gmyede söyledim. Premium bitmesini bekliyor admin herhalde diye ama ses seda yok. bir açıklama yapsa deseki haziran 15 ağustos 25 vs diye anlasak adam hiçbirşey demiyor

ne kadar boş bi post :D asasla 2 atıp warriorla 2 warriorun bütün partiyi kestiği 3 okcunun zden mage partiyi erittiği serverde herkesin magelere çamur atması ne kadar gülünç :D farm desen  oda ayrı 1 asas hiç bir mageye farm yaptırmıyor czde ne olsun istiyosunuz 4-5 clan mage var toplasanız onlarda bırakırsa atross riotemi dönüceksiniz.

bu yeteneksiz imlazz, dostum senin okul hayatın kadar rogue karakteri oynadım ben o yüzden senden öğrenecek değiliz jobları boş konuşma, git slot bas farmer kes.

bu serverde karakter olarak suikastçı yani assasian karakteri güçlü  üstüne zaten 80 cap geldiğinde daha da güçlenecek, mage ve warrior karakterleri dengeli  uskoda  olduğu gibi.

O yüzden fazla ağlama mageler şu kadar np kastı şu şöyle yaptı bu böyle yaptı diye beğenmiyosan çık serverden bu kadar basit bi ton server var git orda oyna zorla tutan yok seni boş muhabbet yapma forumda kirletme .

Goksun7, 20 dakika önce yazdı:

bu yeteneksiz imlazz, dostum senin okul hayatın kadar rogue karakteri oynadım ben o yüzden senden öğrenecek değiliz jobları boş konuşma, git slot bas farmer kes.

bu serverde karakter olarak suikastçı yani assasian karakteri güçlü  üstüne zaten 80 cap geldiğinde daha da güçlenecek, mage ve warrior karakterleri dengeli  uskoda  olduğu gibi.

O yüzden fazla ağlama mageler şu kadar np kastı şu şöyle yaptı bu böyle yaptı diye beğenmiyosan çık serverden bu kadar basit bi ton server var git orda oyna zorla tutan yok seni boş muhabbet yapma forumda kirletme .

zorunamı gitti ne zırlıyorsun birader ?  yeteneksiz diyorsun senin yaşın kadar uskoda +80 çar kasıp oynamıslıgım vardır. Apexkoda öncelerde oynamadıgın belli ki bana yeteneksiz diyebiliyorsun. Sen ve senin gibi yalaka veletlerden mi öğrenecez nerde nasıl konusacağımızı sen kimsin?  dünkü çocuklar konudan uzaklaşsın gitsin ötede ağlasın.  1 tane skili makroya bastırsın   mele item yaptımı mage çarını satıp çekip gitsin hadi öteye abisi hadi git köşede ağla