Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Ban sebebi

efekt12
 Share

Recommended Posts

merhabalar  karakterimin oto ban yediğini söylediler ve akabinde cevap vermediler fakat ben bir yanlışlık olduğunu sanıyorum. kullandığım ekstra yazılık sadece CapsLock makro yazılımı. fakat bilgisayarımda oyun ile birlikte açık olan hali hazırda yazılım çalışmalarım var. ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim bilgisayarımda bir çok yazılım dili ve programları bulunuyor. karakterim arkada farm yaparken ben de çalışmalarıma devam ediyorum. oyundaki güvenlik sisteminizin bunu bir tehdit olarak algılamış olması ve hesabımı banlamış olması mümkün olabilir mi? Güvenlik sisteminiz ile çakışan bir yazılım dili mi kullanıyorum bilmiyorum fakat bu durum için iletişime geçmenizi rica ediyorum. 

Login id: efekt12

Edited by efekt12

rhameton, 6 dakika önce yazdı:

kardeşim bende jrde deva kesereken banlandım capslock macro benım pcdede yuklu ama dıger serverlardan kalma burda manam az dıye kullanmıyordum

Makro yazılımıdan olduğunu düşünmüyorum kullandığım yazılımlar güvenlik sistemi ile çakışıyor olmasından şüpheleniyorum...

• Sierra locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...