Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Power-Up Refund sorunu

karabay058
 Share

Recommended Posts

3 gundur problem var urun iade edemiyoruz cumadan beri bekliyorum pazar reset atilicak dendi oglenden sonra reset falan yok urunleri iade edip premium alamiyorum 1 reset bukadar zor olmamali aticaginiz 1 reset artik baydi yani atin su resetinizi aticaksaniz atamiyosaniz atamiyoz diyin arkadasim lwl kasamiyorum paramizla rezil oluyoruz

Merhaba,

Refund (ürün geri iade) sisteminde oluşan bir hatadan dolayı geçici olarak devre dışı bıraktık. Bu süreç düşündüğünüz gibi sadece server restart ile çözümlenmiyor. Hata ve diğer sunucu güncellemeleri üzerinde hala çalışmaktayız. Lütfen sabırlı olun, en kısa sürede güncelleme ve hatayı çözümlediğimiz süre içerisinde ise Refund (ürün geri iade) sistemini tekrar etkinleştireceğiz. 

Bu süreci beklerken satın almış olduğunuz ürünleri kesinlikle kullanmadan banka veya envanter içerisinde bekletebilirsiniz.

Sistem hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki kılavuzu inceleyebilirsiniz:

• Atlas changed the title to Power-Up Refund sorunu

Lütfen sabırlı olun,

2-3 hafta gibi bir durum söz konusu değil. Bu sürecin düşündüğünüz kadar uzun olmayacağını bildirmek isteriz, üzerinde çalışmakta olduğumuz sunucu güncellemesi ile iade sistemini tekrar kullanabiliyor olacaksınız. Planımız dışında büyük bir aksilik çıkmazsa güncellemeyi bugün sağlayacağız.