Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Cypher Ring Kullanım Kılavuzu

Atlas
 Share

Recommended Posts

Topic-Banner.png.a87192f203285fb41fcbff56c18b4cd6.png

Sevgili Apex halkı,

Bu kılavuzda adım-adım Cypher Ring kullanımını anlatacağız, mevcut oyun hesabınızı
Cyhper Ring'e dönüştürebilmek için aşağıda bulunan bilgilendirmeleri uygulayabilirsiniz.

NOT: Cypher Ring'i alacak oyuncu sizle aynı ırktan olması ZORUNLUDUR. Aksi takdirde takas gerçekleşemez!

1- Oyun içerisinde sol alt-köşede bulunan Power Up Store butonuna tıklayın ve Power Up Store içerisinden: Character Seal Scroll satın alın:

PuS-Revise.png.9814f0ea2a18341dc3349ce1f4c328c0.png

2 -  Character Seal Scroll satın alma işlemini tamamladıktan sonra,
Moradon haritasında bulunan [Inn Hostess] Nia veya [Inn Hostess] Neria isimli NPC'den ilk önce Character Seal / Cancel daha sonra Seal seçeneklerini seçiyoruz:

Seal-Button-Shortcut.png.6f017d57308dab4bdac6c0990ce02619.png

3- Seal seçiminden sonra; Character Seal Scroll'u istenilen yere taşıyıp; OK seçeneğini seçiyoruz:

Seal-Slot.png.9081cef9a2b4ce2745e472794e320f2d.png

4-  Aşağıda göreceğiniz Pencereler açıldıktan sonra, ilk olarak Seal etmek istediğiniz karakteri işaretleyip; Confirm seçeneğini seçiyoruz.
Bir sonraki adımda göreceğiniz Pencerede; kullanmakta olduğunuz Seal/Unseal şifreniz sorulacak, giriş yaptıktan sonra Confirm seçeneğini seçiyoruz:

Seal-and-List.png.fbe81419837347ef5d67f67d07537de4.png

5- Tüm adımları uyguladıktan sonra; Character List (4. adım) içerisinden seçmiş olduğunuz karakter Cypher Ring olarak Inventory içerisinde yer alacaktır.

Cyhper-Ring.png.a08d3d2c482c51919702cd8132db3d21.png

Unutmayınız ki sadece yan karakterler seal edilebilir. Cyhper Ring içerisinde olan bir karakteri aktif etmek için; 
2'inci adım-2'inci görselde yer alan Unseal seçeneğini seçip aynı adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

~ Apex Gaming Ekibi

• twostars changed the title to Cypher Ring Kullanım Kılavuzu
  • twostars pinned and locked this topic
  • twostars unpinned this topic
  • twostars unlocked this topic
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...