Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Okçular birliği

38c4n3l138
 Share

Recommended Posts

Hocam bunu getirmekte ki amacınız nedir acaba ? her ok sıktıgımda yavaşlıyorum ve adım atamıyorum resmen. Eeeeee ?? OKÇUNUN BU ŞEKİLDE NE ÖZELLİĞİ KALDI O ZAMAN Dalga mı geçiyorsunuz ya. Bu getirdiginiz yenilik adı altında ''Saçmalığı'' geri düzeltmenizi oyunda ki 2138235 tane okçu adına talep ediyorum.  

This is totaly bullshit ? if u nerf archer like this u must to make same mages warriors assasians.Must not be able to use superimposed talent on other characters. mages must not in 1 sec to nova and meteor.. warrior must not use 70skill fast to fast.. This is bullshit

Kırılgan bir karakteri 3-5 ok atmaya davet ediyorlar. Ama bilmiyorlar ki okcu ile kafa kafaya girmediklerini. Şu an okçu free np olarak sahalardadır. Ve bunu her map geçerli olarak yapmışlar. Düzelene kadar offline.

bu kadar kişi okçu oynarken böyle bir nerf gelmesi haksızlık ve gereğinden fazla ağır. Bu okçuyu serverdan kaldırmak demek. Ne gerek var onu anlamadım. Trajikomik bir durum. Mageler tek skil basıp ırk kaldırırken bişey yok okçu 2seri ok atıyor diye yapmadığınız kalmadı. Emeklere yazık.

Tüm skillere uygulamanız lazım o zaman hayatım boyunca hiçbir yerde böyle saçmalık görmedim. +80 cap istiyor herkes acın anketi olsun bitsin 70 Archer cok vuruyo diye bunlari getirmeniz gerekmez her skilli ile oynadıgınız üstüne üstun pazara vergi sistemi eklediniz kc pazari kalkmasi mantıklı ama item satışı olmucak acilen düzeltmeniz gereken şeyler mevcut.

bugün okçu bir daha nerf yedi ve atack yaptığımızda light feet skilli 2 saniye civarı etkisiz kalıyor direk light feet kaldırın hatta direk okçuları kaldırın gitsin niye uğraşıyorsunuz ki okçu olmanın bir anlamı kalmadı

delgech, 6 dakika önce yazdı:

bugün okçu bir daha nerf yedi ve atack yaptığımızda light feet skilli 2 saniye civarı etkisiz kalıyor direk light feet kaldırın hatta direk okçuları kaldırın gitsin niye uğraşıyorsunuz ki okçu olmanın bir anlamı kalmadı

+1

• Turkish Game Master

Merhaba,

Okçu sınıfı diğer sınıflara nazaran çok daha avantajı olduğu için ve bu PK durumunu kötü yönde etkilediği için, sınıflar arasında bir düzen sağlamak için böyle bir düzenleme yapıldı.
Bu değişikliklerden sonraki genel durumu takip edip, gerekirse tekrardan düzenlemeler yapılacaktır.
Ayrıca, okçuların hem PK, hem de farm konusunda ne kadar güçlü olduklarını ve diğer hiç bir sınıfın sahip olmadığı bir çok oyun bozacak seviyede becerilere sahip olduklarını da hepimiz biliyoruz.
O yüzden, bu tür değişikliklere, bu şekilde tepki göstermek yerine, ayak uydurmaya çalışıp, önerilerde bulunursanız bize daha çok yardımcı olabilirsiniz.

Teşekkürler.

Evet bir okcu sevdalısı olarak başlıyorum ,bu yavaşlatma skili okcuyu bitirdi 

Okçu diger bütün joblardan handikaplı bir sınıf bunun en büyük sebebi okcu durup skil atıyor kaldı ki 70skili hızını zaten azalttınız şimdi bizim w combomuzu da elimizden aldınız biz zaten minor atamıyoruz ki canı toplayamıyoruz bizim tek kurtuluşumuz çarı hareket ettirmek ama hayatında okcu oynamamış insan bunu zaten anlayışla karşılamaz 

Farmda okcu üstün demiş ...hangi klasın üstün oldugunu kimse tartışmasın ,?girmeyecem benim  artık tek isteğim okcu arkadaşlara 24 saat içinde silinen ve trade pazar edilmeyen job change hediye edilmesidir ben mecbur değilim iki asalak user  gmlere  okcuyu şikayet etti diye tekrardan lw kasmaya ..BAKIN okcuyu düzeltin demiyorum bize job change verin herkes warrıro bassın gm lerin ve teamların başı ağrımasın ,çünkü 72 ve 80 skili de çok sorun olacaktır bu gidişat bunu gösteriyor daha 72açılmadan şikayetlerin ardı arkası kesilmedi lütfenn job change atın dediğim gibi biz mexbur değiliz emek veriyoruz ,..uzun oldu ama kısa şekilde anlatılacak gibi değil yaptığınız ..   @Atlas @eos

Eos, 47 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Okçu sınıfı diğer sınıflara nazaran çok daha avantajı olduğu için ve bu PK durumunu kötü yönde etkilediği için, sınıflar arasında bir düzen sağlamak için böyle bir düzenleme yapıldı.
Bu değişikliklerden sonraki genel durumu takip edip, gerekirse tekrardan düzenlemeler yapılacaktır.
Ayrıca, okçuların hem PK, hem de farm konusunda ne kadar güçlü olduklarını ve diğer hiç bir sınıfın sahip olmadığı bir çok oyun bozacak seviyede becerilere sahip olduklarını da hepimiz biliyoruz.
O yüzden, bu tür değişikliklere, bu şekilde tepki göstermek yerine, ayak uydurmaya çalışıp, önerilerde bulunursanız bize daha çok yardımcı olabilirsiniz.

Teşekkürler.

Okçu sınıfı avantajlı diyorsunuz ama hiç mi açıp sıralamaya bakmıyorsunuz? Farm&PK da avantajlı TEK sınıf mageler. Sadece avantajlı diye bir sınıfın gücü düşürülüyorsa mageleri direk silmeniz gerekir. Daha MANTIKLI sebepler söyleseniz de bizde ona göre önerilerde bulunsak.

Eos, 2 saat önce yazdı:

Merhaba,

Teşekkürler.

kusura bakmayında ben çocukluğumdan beri okçu oynarım hayatımda hiç bu kadar saçma bir sebep görmedim. Hocam 1098'den bu yana okçu diye bir karakter var ve bunun özelliği kite yaparak adam kesmek + 3 5 kombo ile farm yapmak bilmem farkında mısnız ? Sen bu adamın kite yapma özelliğini elinden alırsan sana şöyle açıklayayım ''magelerin nova rangelerini sıfır yap ve sadece üzerlerine nova atabilsinler'' umarım anlatabilmişimdir. Hani siz yönetici ekibinin mage hesapları var ya bu serverda sizin anladıgınız dilden açıklayayım. BU İNSANLAR BU SERVERA EMEK VERİYOR PARA VERİYOR OKÇU DİZİYOR  vs..... Sen bu adamın hakkını gasp ediyorrsun bu yaptığınla. Kusura bakmayın da BİZ GERİZEKALI DEĞİLİZ bu şekilde okçu oynamayız serverinizde. Başka bir job ile de oynamayız. Ne olur oynayın diye tutturunda yok evet ama bu yaptıgınız diktatör bir yaklaşımdan başka bişey olmaz ! 

konuyu çarpıtma kardeş biz skıl atamıyoruz konu şuan damage değil lütfen biraz saygılı ve  sag duyulu olalım, 

1.2k  vuruyorsa adam cok emek vermiştir belki, belki çok para dökmüştür olamaz mı sanki Bi siz emek veriyorsunuz gerçekten anlayıştan uzak bir yorum.

6anarchy, 2 saat önce yazdı:

bencede bro asasım czde okculardan nefret ediyorum ama haklısınız oynanmıcak hale getirmişler okcuyu fazla bi nerf oldu.

Kardeşim keşke herkes senin gibi anlayışlı baksa, sevmeyebilirler olabilir, ama gercekten sevenler de var ve yani komik Bi şey bu ne desek boş, 

GM'in teki çıkmış PK&Farm'da archer avantajlı diyor. Magelerin alanla seri seri item kastığını görmüyor. CZ'de townu novalayıp çıksa; en kral archerin 2-3 saatte kesemeyeceği kadar adamı kesiyorlar. Bu kadar şeye rağmen mage değil archer avantajlı. Kısaca mage teamler ne derse o oluyor. 
Ya resmi sunuculardaki hale getirin ya da "Mage Forever" yapın olsun bitsin.

Mage ve Archery Serverlari aratmayan bu patch ile sadece mage server haline geldi oyun nerf'ün adaletsizliği zaten ortada ona diyecek birşey yok ama arkadaş item bazında edilen zarar ne olacak ? tabi telafisi beklentisi içinde değiliz yönetimin yapabileceği tek şey herşeyi eski haline geri döndürmek yoksa archery olan herkes zararda suan ne farm yapabiliyor ne pk atabiliyor napalım şimdi de herkes mage mi oynasın eline wood 8 alan nova 1k vuruyor oyunda yönetimin isteği bu mudur ?

bu pvp lerde olan birşey herzamanki hikaye

oyunun taa başında birileri başlıyor bu job çok vuruyor şu job çok vuruyor

buna itimat eden oyun kurucularda kalkıyor job ların ataklarını yoluyor

işde buradaki olay tecrübesizlikdir derim ?

oyunun başı be kardeşim kimsede item yok elbete damageler çok görüne billir

ama asıl sıkıntı oyun kurucunun bunu düşünemeden ataklara saldırmasıdır

3  5 haftaya itemleniyor çarlar sonra nemi oluyor çok vuruyor denen atakları yolunmuş job çöp oluyor

olay bukadar basit bence yazık emeklerimize kardeşim para ve emek veriyoruz

az düşünceli yapılsa düzenlemeler güzel olurdu

ben 7  8 sene önce başladım bu sw a çokda sevdiğim bir sw ama bu sefer hayal kırıklığı yaşatı :(

Edited by XXTRAPXX

Madem böyle bir düzenleme yapıldı o zaman asas skillerini de vurunca her spike da trust da yavaşlasın, warrior combo yapamasın, mageler de nova attığında 1 sn donsun olduğu yerde kalsın. Eşit bir düzenleme olur.. Mageler 1 nova ile 40 kişi kesebilecek kadar avantajlı iken okçuların kite yaparak attığı oklar neden bu kadar rahatsız etti onu merak ediyorum. Adı üstünde okçu bu tabi ki uzaktan vuracak tabi ki mobilitesi yüksek olacak. Mageler gibi tekli skill ile 1500 damage atmıyoruz. Warriorlara 500 600 damage yazıyoruz adamlarda 8 k hp var ? Bu mu avantaj? Allah aşkına saçmalıktan başka birşey değil. Başlı başına amatörce yapılmış, magelerin ekmeğine yağ sürmek adına gerçekleştirilmiş bir düzenleme. Böyle bir karakter bu oyun başından beri varsa bu da bir gerçektir.... Okçu karakterler pk yapabiliyorsa bu pkyı yok etmek değil iyi pk yapıyor olmaktır. Magelerin nova atması ne kadar normalse, warriorların descent + yere vurma skilleri normalse archer da normaldir. Mage teamlerin istediğini yapabilmek adına gerçekleştirilen bu saçmalıktan acil dönülmesi gerekmektedir.

Bir varsayım olarak; Kim bilir belki server sahipleri de mage teamdir ve işlerine gelmiyordur..