Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Level Cap.

kblytrkmn94@gmail.com
 Share

Recommended Posts

Oyundaki bu kısır döngünün değişmesi pk, exp ve farmın daha aktif hale gelmesi ve daha da keyifli bir server olması adına şu süreçte level cap mükemmel olabilir.

Şuan herkes neredeyse eşit gibi sundriesde satılan Buff,Ac,Atak sclerinin kaldırılması dengeleri biraz değiştirebilir.

Solo pk atma olasılığı neredeyse çok az asas damageleri biraz arttırılabilir ( veya level cap de solo isteyen oyuncular için faydalı olacaktır. )

Edited by [email protected]

[email protected], 2 saat önce yazdı:

Oyundaki bu kısır döngünün değişmesi pk, exp ve farmın daha aktif hale gelmesi ve daha da keyifli bir server olması adına şu süreçte level cap mükemmel olabilir.

Şuan herkes neredeyse eşit gibi sundriesde satılan Buff,Ac,Atak sclerinin kaldırılması dengeleri biraz değiştirebilir.

Solo pk atma olasılığı neredeyse çok az asas damageleri biraz arttırılabilir ( veya level cap de solo isteyen oyuncular için faydalı olacaktır. )

Sen herhalde kc satıyorsun bro sundriesteki buff ac scleri niye bu kadar batıyor size ne alakası var dengeyle cz gayet kalabalık

6anarchy, 23 dakika önce yazdı:

Sen herhalde kc satıyorsun bro sundriesteki buff ac scleri niye bu kadar batıyor size ne alakası var dengeyle cz gayet kalabalık

KC satmakla ne alakası var o tarz şeylerle hiç işim olmaz. Ben ayrıca cz kalabalık da demedim sadece benim kendi fikrimce bu sclerin olması rekabeti azaltıyor.

Goksun7, 1 dakika önce yazdı:

asas damageleri arttırılsın demiş :D , ulan cz de yürüyemiyon asaslardan herkesi kesiyolar ne damagesinden bahsediyon

arkadaş sanırım asas oynamadığı için bilmiyor asas damagelerini göksün kardeş :D kardeş sana şöyle diyeyim 2 asas 1 pt melee yi kesiyor ne damage arttırılması hakikaten

Moscowitz, 21 saat önce yazdı:

Scler kesinlikle kaldırılmalı Sundiresten veya 2k sc ve Und sc gelmeli diye düşünüyorum evet server çok sıkıcı girmek bile gelmiyor şu anda servera insanın içinden 

Şuan giresin gelmiyorsa sen 2haftada server bırakanlardansın bu kadarmı cabuk sıkılınır oyundan bilemiyorum

Artık 80cap gelmeli 70cap sadece magelerin işine geliyor 2 nowa atıp 10k np kasıyorlar mele olarak bizler sıkılıyoruz. Özellike ben asas oynuyorum kritiksiz bir asas solo sadece slotta exp kasan adamları kesebiliyor. onuda mageyle kesiyorsun warior asası kowalıyorsun bir süre. 80cap için daha ney bekleniyor açıkcası benim tek düşüncem premiumlar bitsin 2. preyi çektirelim.

IamLazz, Bir saat önce yazdı:

Artık 80cap gelmeli 70cap sadece magelerin işine geliyor 2 nowa atıp 10k np kasıyorlar mele olarak bizler sıkılıyoruz. Özellike ben asas oynuyorum kritiksiz bir asas solo sadece slotta exp kasan adamları kesebiliyor. onuda mageyle kesiyorsun warior asası kowalıyorsun bir süre. 80cap için daha ney bekleniyor açıkcası benim tek düşüncem premiumlar bitsin 2. preyi çektirelim.

Bende bundan bahsetmiştim ama arkadaşlar anlamamış yada işlerine gelmemiş. Serverdaki asas sayısına bakarsanız asasın tırt olduğunu zaten anlarsınız. 80 cap gelmeli

okcular iyi vuruyor fakat yediği nerf cok yanlış. serverdeki mageleri korumak için yapılıyor herşey. 1 mage wood8 ile itemsiz nowa ile 1000-1200 vuruyor hiçbişey yapmıyorlar ama okcu yavaşlatılsın 62-66sı vurmasın tutmasın  asas vurmasın işine gelmiyor kimsenin

Moscowitz, 38 dakika önce yazdı:

İyi Itemlar full sc ile asas ın gün boyu kastığı npyi ,mage 1 saatte kasıyor artık geliştirecek birşey kalmadığı İçin charı mageye çevirip np kasacağım sonunda :) saçmalık bence 80 gelmemesi

Biz de öyle yapacağız zaten serverdaki 5-10 asasdan biriyim ama biz de mage olacağız madem öyle..

ben asas oynuyorum 2asas da gezdğimiz oluyor tormentle 1 pt mageyi kesebildiğmiiz oluyor evet 60-65lw czde exp kasan mageleri kesiyoruz. 70lw mage ptyide kesemiyon warior ptyide kesemiyon. warior seri seri 800-1k arası yapısttırıyor bu kadar sahtekarlık yalancılık olmaz