Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Upgrade konusunda şansız mıyım?

huso599
 Share

Recommended Posts

Birkaç gündür upgrade deniyorum ve çoğunluğu item toplamak için ufak çaplı upgradelerdi. Biriktirdiğim ve pazardan topladığım itemler ile bugün yüksek çaplı bir upgrade denedim. 9 Trina ile 7 tane +6 shard ve 2 tane +6 rogue shelli +7'ye denemek için. Fakat bir tane bile geçmedi. +7'ye Trina ile item geçirme oranı yüzde kaç? Çünkü ne kadar denersem deneyeyim item geçmiyor. 9 tane trina ile 1 tane +7 item basamamak bir PvP server için abartı ve saçmalık değil mi? 

16 hours ago, huso599 said:

Birkaç gündür upgrade deniyorum ve çoğunluğu item toplamak için ufak çaplı upgradelerdi. Biriktirdiğim ve pazardan topladığım itemler ile bugün yüksek çaplı bir upgrade denedim. 9 Trina ile 7 tane +6 shard ve 2 tane +6 rogue shelli +7'ye denemek için. Fakat bir tane bile geçmedi. +7'ye Trina ile item geçirme oranı yüzde kaç? Çünkü ne kadar denersem deneyeyim item geçmiyor. 9 tane trina ile 1 tane +7 item basamamak bir PvP server için abartı ve saçmalık değil mi? 

tamamen şans 8x itemden trinasız 2x 7 bastım :)

• Atlas changed the title to Upgrade konusunda şansız mıyım?
  • Eos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...