Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

KC ' NİN YÜKSELİŞİ

apogusdo
 Share

Recommended Posts

Apex Point / coins karşısında değer kazanırken item fiyatları yerlerde bu böyle hiç hoş degil. Demekki servera coins ve item girişi çok fazla bu gidişle 200 e dayanır. İyice şişer server itemden 100 m i geçmemesi lazım kc ' nin bence . Acil üzerine düşünülmesi lazım. saygılar düşünceler. 

maradonda sürekli bu kc yi alıp satıp kar yapmaya çalışan yarım akıllılar var bu  yüzden fiyat yükseliyor bunu da türkler yapıyor yabancı adam bunu düşünmez zaten ,ikincisi

itemler gb le satılmıo gb hala cok değerli ama kc uçtu gitti bencede bi el atılması lazım kc nin buya açılması satılması zaten çok saçmaydı hemen kaldırılsın sadece pus itemler satılsın bu nedir kardeş item alamıyoruz 9k kc ye shard satıyo adam gidip gb le koysana başka pvp lerden farkı kalmadı apex ko nun biz farklı olur demiştik ama nasip artık 

ŞU KC NİN BUYA AÇILMASI VE PAZARDA SATILMASI GEREKSİZ VE BÜYÜK RİSK OLUŞTURUYOR LÜTFEN Bİ AÇIKLAMA GELSİN SW İÇİN DİYORUM SIKILDIK KARDEŞİM ALACAĞIMIZ İTEME SÜREKLİ KC CEKİLMESİNDEN @byXe katılıyorum item gb le almak istiyoruz kc çekmek ve kastığımız gb yi kc ye cevirmek durumunda kalıyoruz buda uçurumu açar haberiniz olsun  @Atlas

Edited by 38c4n3l138
silme

Burdan Kc yi buy pazarcılarına sesleniyorum her geçen gün sw yi öldürüyorsunuz güçlü olan hep güçlü olacak mantığınıza göre. Bu durumu fırsata çeviren Sell kc pazarcıları mutlu tabi ama serveri uçuruma hazırlıyorlar haberleri yok iyimiş ya 100 tl lik kc alayım koyayım pazara 200m den keyfime bakayım oyunda saatlerce bişiler yapmaya çalışan hep aynı yerde kalsın yine paranın saadeti sanırım :)

2 hours ago, 38c4n3l138 said:

maradonda sürekli bu kc yi alıp satıp kar yapmaya çalışan yarım akıllılar var bu  yüzden fiyat yükseliyor bunu da türkler yapıyor yabancı adam bunu düşünmez zaten ,ikincisi

itemler gb le satılmıo gb hala cok değerli ama kc uçtu gitti bencede bi el atılması lazım kc nin buya açılması satılması zaten çok saçmaydı hemen kaldırılsın sadece pus itemler satılsın bu nedir kardeş item alamıyoruz 9k kc ye shard satıyo adam gidip gb le koysana başka pvp lerden farkı kalmadı apex ko nun biz farklı olur demiştik ama nasip artık 

ŞU KC NİN BUYA AÇILMASI VE PAZARDA SATILMASI GEREKSİZ VE BÜYÜK RİSK OLUŞTURUYOR LÜTFEN Bİ AÇIKLAMA GELSİN SW İÇİN DİYORUM SIKILDIK KARDEŞİM ALACAĞIMIZ İTEME SÜREKLİ KC CEKİLMESİNDEN @byXe katılıyorum item gb le almak istiyoruz kc çekmek ve kastığımız gb yi kc ye cevirmek durumunda kalıyoruz buda uçurumu açar haberiniz olsun  @Atlas

Bak arkadas size cevaplamis. Bu kadar basit :)

Edited by Hic-A-Doo-La

Kc nin pahalı olması yarım ekmek dönerci türk tayfası yabancılardan 5-8 m arası buyydan topladılar şimdi 20mye 100kc satıyolar sahsen ben itemde kc de almıyorum +6 item set basın zaten cz de iş yapıyor +7 itemlere yönelmeyin full pus preniz varsada kc almayın daha pazarda 1ay beklesinler 20mden

Valla ben de Türkler piyasayı bozmadan önce 11k kc depolayabildim, allahtan ko-cuce vs'de reklam yapılmamış; daha yapılmamış hali bu. Ama 2 sebep daha var bu olayda; ilk günlerde millet çok para kastı, nerflenmemiş delos, goblin vs. coin miktarı + noah jackpot + hyper noah ile server'a ne kadar para girdiğini hayal edin sadece. İkincisini aslında söylemeye gerek yok; ilk günlerde piyasada çok fazla kc vardı, şu an onlar ya kullanıldı ya da depolandı; bu durum da Türkler tarafından güzel bir şekilde istismar ediliyor. Artık o tarafta 10 kc merchant'tan 8'i buy. İnsanlar hali hazırda fahiş olan buy fiyatına almak için ks mücadelesine girmektense 10-15m üstüne kc almayı daha kolay görüyor. 

kc satışları bir an önce mercantha belli bi süre kapatılmalı ozaman görücez o kc depolayanları  sadece tradeye acık olsun kcler 

1.hafta önce 5gb olan item 10gb olmuş durumda. Serverda +7 basıldıkca çoğaldıkca fiyatı düşeceğine 1tane +7 olan item 1m ken şimdi 20tane  var 10m olmus çok dengesiz gidiyor suan herşey.

@Eos @atlantis bi el atın bu duruma dahada kötüye gitmeden.

Adam 1 Karakterle Kc alıyorsa Diğer çarıylada satıyor , piyasayı onlar yönetiyor , kc fiyatının artması gayet normal  , ks yiyince fiyat otomatik olarak yükseliyor . En son DB de 100 kc 21 gb idi Sonu yakında öyle olacak 

NoNeeD, 38 dakika önce yazdı:

Adam 1 Karakterle Kc alıyorsa Diğer çarıylada satıyor , piyasayı onlar yönetiyor , kc fiyatının artması gayet normal  , ks yiyince fiyat otomatik olarak yükseliyor . En son DB de 100 kc 21 gb idi Sonu yakında öyle olacak 

öyle olursa bu serverda 1 tane adam kalmaz onuda biliyolardır inşallah

Ayrıca önceki dbden cok farklı bi db bu 21gb olcağını sanmıyorum kc nin 20m bile cok yüksek suan için gb değer kaybederse server hızlı biter.

Sadece bi süre trade acık olması lazım kc nin premiumsuz np ex coin drop oranlarını düşürcekler pazar gb ile döncek puss esyaları vs dahil farm droplarını kıscakalr birazdaha zaten hserver 10da 10 gider herkes aylık kc sini çeker 

Edited by 6anarchy

Item çeşitliliği getirilmesi lazım 

TOOL, 6 saat önce yazdı:

Valla ben de Türkler piyasayı bozmadan önce 11k kc depolayabildim, allahtan ko-cuce vs'de reklam yapılmamış; daha yapılmamış hali bu. Ama 2 sebep daha var bu olayda; ilk günlerde millet çok para kastı, nerflenmemiş delos, goblin vs. coin miktarı + noah jackpot + hyper noah ile server'a ne kadar para girdiğini hayal edin sadece. İkincisini aslında söylemeye gerek yok; ilk günlerde piyasada çok fazla kc vardı, şu an onlar ya kullanıldı ya da depolandı; bu durum da Türkler tarafından güzel bir şekilde istismar ediliyor. Artık o tarafta 10 kc merchant'tan 8'i buy. İnsanlar hali hazırda fahiş olan buy fiyatına almak için ks mücadelesine girmektense 10-15m üstüne kc almayı daha kolay görüyor. 

6anarchy, 47 dakika önce yazdı:

öyle olursa bu serverda 1 tane adam kalmaz onuda biliyolardır inşallah

Ayrıca önceki dbden cok farklı bi db bu 21gb olcağını sanmıyorum kc nin 20m bile cok yüksek suan için gb değer kaybederse server hızlı biter.

Sadece bi süre trade acık olması lazım kc nin premiumsuz np ex coin drop oranlarını düşürcekler pazar gb ile döncek puss esyaları vs dahil farm droplarını kıscakalr birazdaha zaten hserver 10da 10 gider herkes aylık kc sini çeker 

Bunlara Gerek yok Çöpteki Sarı İtem Rate Kalkacak en çok  parayı o veriyor  , Offline Pazar Limit 1 Olacak Ondan Sonra Kc Buy & Sell  Görelim

Sorunun çözümü 80 Cap gelecek oyuna item çeşitliliği artacak ve buy pazarı kapanacak bir süre piyasa normal ve server düzenli iken aldığım old skeleton belt fiyatını 5 e katlıyorsa ve her geçen gün daha fazla elde edilip buna rağmen fiyat yükseliyorsa bir problem var evet farkındayım userlar başladı ama bu kadar artması pazarda birşeylerin depolandığını gösterir

çok mantıksız yorumlar var kardeşim

kc bikere çıktımı sw da asla düşmez bunu bilin

slotdan gelecek gb yide kısarsan oyuncu çıkar gider

kc alamaz  çünki bu fiyatlara.

bizim türk oyuncuyu geriyo bazı türkler germeyin kardeşim

oyunun kc si aşırı palı bize 40 tl  ye 500 kc.  500 kc ye ne alınıyor oyunda bakın puss dan ?

üstelik okadar türk oyuncu var ama halen türkiyeden kc çekebilecek yer bulamıyoruz ?

Edited by XXTRAPXX

XXTRAPXX, 1 saat önce yazdı:

çok mantıksız yorumlar var kardeşim

kc bikere çıktımı sw da asla düşmez bunu bilin

slotdan gelecek gb yide kısarsan oyuncu çıkar gider

kc alamaz  çünki bu fiyatlara.

bizim türk oyuncuyu geriyo bazı türkler germeyin kardeşim

oyunun kc si aşırı palı bize 40 tl  ye 500 kc.  500 kc ye ne alınıyor oyunda bakın puss dan ?

üstelik okadar türk oyuncu var ama halen türkiyeden kc çekebilecek yer bulamıyoruz ?

buyying ve multi offline pazarları aynı ip ye kapadılar yani kc 1hafta sonra düşücek suan sadece selling var pazarda 15-20m arası koyuyolar kc lazım olanda flood atıyor 11-12 ye alıyor suan pazarada 1hafta sonra yansır döner ekmekciler ağlamasın pls

• Turkish Game Master

Merhaba,

Son güncellemeyle birlikte bu olayı kontrol altına almayı amaçlayan bazı değişiklikler yapıldı, yapılan düzenlemelerin etkilerini takip edip, gözlemlemelerimize göre tekrardan değişiklikler yapılabilir.

Yapılan düzenlemeleri burada görebilirsiniz:

Eos, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Son güncellemeyle birlikte bu olayı kontrol altına almayı amaçlayan bazı değişiklikler yapıldı, yapılan düzenlemelerin etkilerini takip edip, gözlemlemelerimize göre tekrardan değişiklikler yapılabilir.

Yapılan düzenlemeleri burada görebilirsiniz:

bir oyuncu olarak bir tavsiyem olur

oyundan gb çekmek amaçlıysa bu vergi

bunu yapmayın derim çünki oyuncunun emeğine kesik atmaktır bu

ve pazarı gerçekten olumsuz etkiler

ama şunu yapabilirsiniz herkesin katılabileceği günlük oyun içi çekilişler olur

npc den katılım açarsınız örnek 1 dc prenyum  çekilişi olur

kişi başı 10  20m  oyun parasına. bence daha makul ve eylenceli olurdu