Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Allaha Kitaba Küfür Eden Arkadaş.

saka916
 Share

Recommended Posts

O konuşmanın loglarını incelerseniz küfürleşmeyi başlatanın kim olduğunu anlayabilirsiniz, delostaki insanlar bu çocuktan rahatsız, ayrıca /chatblock ne günlere duruyor ^^ Kendisi oyundaki karaktersizlerden bir tanesidir bu ksc'yi atan arkadaş.

Aaa sen bf'de mage damagesi hakkında açılan konuya damlayan çocuksun bir de hatırladım, köyüne geri dön güzelim. Öyle konuşmayı kırpıp da insanları durduk yere küfretmiş gibi göstermek anca senin gibi çomarların yapacağı bir şey. 

TOOL, 7 saat önce yazdı:

Aaa sen bf'de mage damagesi hakkında açılan konuya damlayan çocuksun bir de hatırladım, köyüne geri dön güzelim. Öyle konuşmayı kırpıp da insanları durduk yere küfretmiş gibi göstermek anca senin gibi çomarların yapacağı bir şey. 

Allaha kitaba küfür eden dinsiz bir insansın bunu buraya koydumki rezilliğini herkez görsün küfür etmek başka allah kitap küfür etmek başka..

TOOL, 7 saat önce yazdı:

senin bu magelerden alıp veremediğin en herhalde farm yaptırmıyorlar sana sanırım 1k kc kasıp 70tlye satan aptal farmcılardansın :D hadi aslanım

byX, Bir saat önce yazdı:

senin bu magelerden alıp veremediğin en herhalde farm yaptırmıyorlar sana sanırım 1k kc kasıp 70tlye satan aptal farmcılardansın :D hadi aslanım

kardeş insanların paraya ihtiyacı olabilir farm yapıp item satabilir bunun aptallıkla ne alakası var ? Bende farm yapıyorum ihtiyacım oldugunda satıyorum bu oyunun içinde olan bişey. 

Herkes farm yapabilir farm yapınca satabilir yada satmayabilir ama bu arkadaş dün akşam oyunda slotta başka kasan arkadaşla para karşılıgı anlaşma yapıp beni sürekli kesmeye başladı sonrasında amacın ne senın zevk mi alıyorsun yazdıgımda edilen küfürler ortada. Gm ekibinin gerekeni yapacağını düşünüyorum burada normal küfürden öte allaha kitaba edilen küfür söz konusu.

• Heung locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...