Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

video ödüller (reward)

byX
 Share

Recommended Posts

video çektik okadar paylaşım yaptık ha bugün ha yarın ha bu cuma ha şu pazar dediniz dediniz kcyi vermediniz bari bi etkinlik yapıyorsunuz arkasında durun onuda geçtim video etkinliğinde herkes kendi clanına forumda hesap açıp açıp oy atmış yazık ya cidden yönetim kötü ilerliyor 0 ilgi var kendi sonunuzu getiriyorsunuz 

byX, 31 dakika önce yazdı:

video çektik okadar paylaşım yaptık ha bugün ha yarın ha bu cuma ha şu pazar dediniz dediniz kcyi vermediniz bari bi etkinlik yapıyorsunuz arkasında durun onuda geçtim video etkinliğinde herkes kendi clanına forumda hesap açıp açıp oy atmış yazık ya cidden yönetim kötü ilerliyor 0 ilgi var kendi sonunuzu getiriyorsunuz 

oyundaki patchler suan daha öncelikli sizin kc nizden vs farkındasın inşallah

byX, Bir saat önce yazdı:

kardeşim boş yapma ya

kardeşim server daha yeni açıldı ve ilerliyor etkinlikler vs adamlar düzenleme yapıyor sizin kcnizlemi ilgilensin boş yapıyosun git uskoda oyna ozaman bakalım hangi gm sana kc vercek 100tane video cek

6anarchy, 2 saat önce yazdı:

kardeşim server daha yeni açıldı ve ilerliyor etkinlikler vs adamlar düzenleme yapıyor sizin kcnizlemi ilgilensin boş yapıyosun git uskoda oyna ozaman bakalım hangi gm sana kc vercek 100tane video cek

kuyruk acın var  belli neyse uzatmaya gerek yok ignoreluyorum

Adam haklı olarak kazandığı ödülü istiyor bugların olması ve düzeltilmesi bir oyuncunun problemi değil ki ayrıca bu server hayır İçin açık olan bir server değil hemen hemen her user her ay belirli bir ücret karşılığında bu hizmetten yararlanıyor o yüzden offical serverda bu kadar bug,ilgisizlik ve piyasanın bir serverı nasıl bitireceğini görüyoruz

On 5/13/2020 at 10:54 PM, 6anarchy said:

Dostum 2 tarafın da kim olduğunu bilmiyorum tarafsız bakıyorum fakat söylediğin cümlelerde 1 tane mantıklı açıklama görmüyorum. etkinlik vs demişsin fakat video yarışmasıda zaten bir etkinlik  bu adamlar emek verdiyse video çekmekle bu ödül verilmesi lazım. Nasıl BETA katılanlara ve sıralamadakilere ödülleri verdiyse bunada vermesi lazım yani adam haklı burda.

USKO'nun devasa oyuncu sayısıyla burası eşit değil yani okadar da zor olmaması gerek :)