Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Lag sorunu

saftirik991
 Share

Recommended Posts

Merhaba,

Türkiye IPleri üzerinde bir problem yaşanmıyor arkadaşlar, bulunduğunuz bölgede yaşanılan bir sıkıntı bu. Ben de Türkiye üzerinden bağlanıyorum, bir problem yok.
Bir kaç ayrı bölge üzerinde test ettik; sorun yaşanmadı.

Merhaba,

Sunucular üzerinde tekrar tekrar teknik kontrolleri sağladık ancak bizim tarafımızdan görünen teknik bir sorun yok. Türkiye bağlantılarında yaşanılan trafik sorunu buna sebep oluyor, muhtemelen bulunduğunuz bölgede bağlantı trafiği yüksek ve bundan dolayı sorun yaşıyorsunuz. 

Arkadaşlar,

Bir başka oyuna giriyorum lag yok, XX oyunu denedim sorunsuz diye mesaj atanlarınız var. Denediğiniz oyunların sunucuları ile bizim sunucularımız aynı bölgelerde olmayabilir, bu çok değişken bir durumdur. Oyun içerisinde hala bir çok oyuncu var ve sorunsuz olarak oynuyorlar. Mevcut bölgenizde yaşanan bu spesifik trafiğin geçmesi için sabırlı olun.

@Atlas oynadıgım şehir 15bin nüfuslu ve apexko bilen yok bende bile LAG war.  oyunda şuan problem var. internet hızımız gayet normal fakat ne zaman böyle bir sorunla gm lere yazsak hepsi bizimle alakalı problem değil diyor. Tamam apexko ile alakalı değil. user ile alakalı değil. o zaman yan server sexykonun sorunu sanırım bu lag sorunu

eklemek istiyorum antalyada oynayan arkadaşımdada şuan lag mevcut

Edited by IamLazz

Atlas, 27 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar,

Bir başka oyuna giriyorum lag yok, XX oyunu denedim sorunsuz diye mesaj atanlarınız var. Denediğiniz oyunların sunucuları ile bizim sunucularımız aynı bölgelerde olmayabilir, bu çok değişken bir durumdur. Oyun içerisinde hala bir çok oyuncu var ve sorunsuz olarak oynuyorlar. Mevcut bölgenizde yaşanan bu spesifik trafiğin geçmesi için sabırlı olun.

Bölge sorunu ile alakası yok, İstanbul’da yaşıyorum fakat Bursa’dan oynayan kişiler konuya lag problemi var yazmış. Yani lag sorunu sunucu ile alakalı. Bazı arkadaşlar sorun yok diyor ama 5 kişiden 3 kişi lag var diye oynayamıyor.