Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

SLOTA MOB ÇEKME ve küfür

emrihan246810
 Share

Recommended Posts

• Turkish Game Master

Merhaba,

Video'da gördüğüm kadarıyla, oyuncunun karakterinin sınıfı büyücü, kendisi farklı slotları bir araya toplayıp kesiyor, yani her şey gayet normal. Kimseyi öldürmeye çalıştığını göremedim, o yüzden bu konuda bir şey yapamayacağız. 
Ayrıca, özel mesaj veya mektup yoluyla gönderilen rahatsız edici söylemlere karşı, özel mesaj penceresini kapatıp veya mektubu silip, "/chatblock" komutunu kullanabilirsiniz, böylece o kişi sizi bir daha asla özel mesaj veya mektup üzerinden rahatsız edemeyecektir.

Eos, 40 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Video'da gördüğüm kadarıyla, oyuncunun karakterinin sınıfı büyücü, kendisi farklı slotları bir araya toplayıp kesiyor, yani her şey gayet normal. Kimseyi öldürmeye çalıştığını göremedim, o yüzden bu konuda bir şey yapamayacağız. 
Ayrıca, özel mesaj veya mektup yoluyla gönderilen rahatsız edici söylemlere karşı, özel mesaj penceresini kapatıp veya mektubu silip, "/chatblock" komutunu kullanabilirsiniz, böylece o kişi sizi bir daha asla özel mesaj veya mektup üzerinden rahatsız edemeyecektir.

HAYAL GÜCÜNÜZE HAYRAN KALDIM GM BEY ARADA OYUNA GİRİP BAKIN KİM DK SG Yİ BİR KESİYOR LÜTFEN  VE AYRICA KÜFÜR ETMESİNİN HİÇ BİR CEZASI YOKMU

• Turkish Game Master
10 minutes ago, emrihan246810 said:

HAYAL GÜCÜNÜZE HAYRAN KALDIM GM BEY ARADA OYUNA GİRİP BAKIN KİM DK SG Yİ BİR KESİYOR LÜTFEN  VE AYRICA KÜFÜR ETMESİNİN HİÇ BİR CEZASI YOKMU

DK SG demişsiniz, fakat orada Dark Stone ve Stone Golem var diye biliyorum, DK yani Dark Knight nerden çıktı? Ayrıca dediğim gibi, videoda gördüğümü söylüyorum, kimseyi öldürmeye çalışmıyor, eğer amacı bu olsa yaratıklara büyü atmaya devam etmezdi, yaratıkları üzerinize çekip town atardı.
Küfürle ilgili de, şunu söyleyebilirim, özel mesaj veya posta yoluyla iletilen küfürler, yani sadece sizin görebildiğiniz küfürlere bir şey yapmıyoruz, çünkü bunun için bir komut mevcut, fakat genel sohbetten edilen ve tüm oyunculara yansıyan küfürlere karşıyız.

• Eos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...