Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Okçu 70 LWL SKili Damage Çok Az

factsalwayslie
 Share

Recommended Posts

kardesim sende partiyle takıl adamlar şimdi 1k yapsa damageyi okcu pt kursan 7okcu 1 priest hepiniz 1kere z skill apsanız her damage 1k olsa  bowla genie kursanız adam kalmaz mantıklı düşünün biraz.

magede sola çöp? ama 1pt mage nova atınca çok güclü diyorsun dimi? bazı sınıflar partyle güçlü saçma konuşuyorsunuz onu arttırın bu cok vuruo bu az vuruyor filanı geçin artık.

dediğin gibi damage artınca nolcak 1pt okcuyu kim kescek önüne gelene tek atıcaklar?

6anarchy, Bir saat önce yazdı:

kardesim sende partiyle takıl adamlar şimdi 1k yapsa damageyi okcu pt kursan 7okcu 1 priest hepiniz 1kere z skill apsanız her damage 1k olsa  bowla genie kursanız adam kalmaz mantıklı düşünün biraz.

magede sola çöp? ama 1pt mage nova atınca çok güclü diyorsun dimi? bazı sınıflar partyle güçlü saçma konuşuyorsunuz onu arttırın bu cok vuruo bu az vuruyor filanı geçin artık.

dediğin gibi damage artınca nolcak 1pt okcuyu kim kescek önüne gelene tek atıcaklar?

bol kesenden yazmışsında yazmışsın ben 1k vursun demedim cuzi bir miktarda arttırma olması taraftarı olduğumu söyledim bu olumlu görülür veya görülmez bi ikincisi mage ile okçu kıyası değilde 500 maksimum 600 dmg yiyen wariorun direkt olarak 800 vurması saçma warior herosu tank ise hasarı bu kadar yüksek olmaz hasarı yüksekse defansı bu kadar yüksek olmaz serverda açık ara bir şekilde warior jobu güçlü okçu damagesi azlığını geçtim durmadan skil failed oluyor 70 lwl skili bir yeri çarpmadığı sürece hedefe gitmesi lazım ama burada gitmiyor 

Merhaba,

Serverda sağladığımız balans Beta ve daha önce deneyimlediğimiz kayıtlara dayalı. Bu bildirim süreklilik yaşatırsa gerekli önlemler için düşünebiliriz ancak şuan aldığımız geri bildirim oranı sadece sizinle sınırlı.