Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

NORTH ACCOUNT BLOK.

kuvvets
 Share

Recommended Posts

Hesabım 3 gün önce bloke edildi.  Bir item için birisi ile anlaştık tradede itemi parayı koymadan teslim ettiği için kabul ettim boşluğuma geldi ödemesinide yapmadım. Ben hatamı kabul ediyorum ama bilerek dolandırmaya çalışmadım ilgili kişiyi sadece o an öyle düşündüm ve yanlıştı ama yaptım üzgünüm hesabım dolandırıcı adı altında  kapatıldı.  Siz yetkililerden 1 şans istiyorum hesabım banının açılması açısından 2 veya 3. bir şans istemiyorum . En ufak bir şikayette hesabı süresiz olarak tekrar banlayın hatta pc ban atın. Ben sadece o an boş bulunup aç gözlü davrandım ve pişmanım lütfen ama lütfen bana bir şans verin ve hesabımı tekrar aktif hale getirin. Güvenin bana güveninizi boşa çıkartmadıgımı kanıtlayayım. Asla böyle bir durumn veya farklı bır durum ile karsınıza gelmeycegımden supenız olmasın sadece 1 şans istiyorum bana bu şansı vermeniz size hiç birşey kaybettirmez. Aksi bir durumda hesabımı katpmanız 1 sanıyenızı almaz . 

Teşekkür ederim lütfen yardımcı olunbana ve bir şansı fazla görmeyin..

Nick : NORTH

Bilerek Dolandırmaya Çalışmadım demişsinde bu bildiğin dolandırıcılık be güzel kardeşim . Madem Para koymadan aldın sonra neden trade atıp parasını vermedin arkadaşın ? 

H I R S I Z S I N !

• Atlas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...