Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Madencilik ve Farm yapma

alperengrsy68
 Share

Recommended Posts

Yaklaşık 4 - 5 yıl önce apexko da oynamıştım maden ve farm sistemi biraz daha farklıydı sanırım. günde 14 15 saatimi veriyordum ve farmın dibine vuruyordum.

Şimdi tekrar başladım aceba nasıl farm yapabilirim, nerden gem kasabilirim ve madencilikteki droplar nelerdir/ oranları nasıldır öneri veya bilgisi olan varsa çok mutlu olurum.

Edited by alperengrsy68

• 4 weeks later...

Arkadaşlar  merhaba, oyun içinde emc lüferde haunga, tarzı moblardan çöp kasabilir, evil den exp item düşürebilir, beast blood dan bus, cz agaçlar da yine çöp, eslantta yine golem dk zart zurt kesebilirsiiniz, maden oyunda yok denecek kadar az, bf Jr girmeyi ihmal etmeyin, iyi oyunlar dilerim 

On 5/6/2020 at 11:22 PM, alperengrsy68 said:

Yaklaşık 4 - 5 yıl önce apexko da oynamıştım maden ve farm sistemi biraz daha farklıydı sanırım. günde 14 15 saatimi veriyordum ve farmın dibine vuruyordum.

Şimdi tekrar başladım aceba nasıl farm yapabilirim, nerden gem kasabilirim ve madencilikteki droplar nelerdir/ oranları nasıldır öneri veya bilgisi olan varsa çok mutlu olurum.

Maden çöp. Para kazanma odaklı uğraşılacak bir şey değil. İçinden çıkan itemler, chitin, shell, gereksiz itemler. Çıkan itemler trade edilemez, pazara koyulamaz. İçinden çıkan ''Gem of life'' için yaklaşık 400-500 kc ödüyoruz :)