Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

What a Wonderful Server...

rivriv1907
 Share

Recommended Posts

Oyun başı kc alıp 2x golden mattock ve 1x offline mining çeken bir keriz olarak yazıyorum bunları. Hepinizi malumu maden dropları tam bir facia. Drop az falan değil hiç yok. Offline mining zaten başlıbaşına kaos. Ancak bugün düzeltilebildi ki serverda zaten alan yürüdü. Bu saatten sonra offline mining kimin neyine. Bu facianın üzerine admine itemleri al kclerimi geri ver diyosunuz ''yapacak bişey yok'' cevabını alıyorsunuz. 

İşin özü ----Muhteşem bir server----

Kalın sağlıcakla...

• Turkish Game Master

Yaşadığınız mağduriyetten dolayı üzgünüz, offline mining ile ilgili olan sorun giderildi ve satın alan oyuncalara kaybettikleri zamanın telafisi KC yardımıyla yapıldı. Madenden siz neler beklediniz bilmiyorum ama açtığımız konuda neler elde edebileceğinizi, bunun yanı sıra oyun içinden soranlara da aynı bilgiyi verdik. Ayrıca madenden elde ettiğiniz eşyalar kendinizi geliştirmeye yarayan eşyalar, "offline mining" sistemini de, çok fazla oynamaya zamanı olmayıp, oyuna girdiklerinde de en azından zırhlarını, silahlarını, potlarını v.b. şeylerini karşılamasına yardımcı olan bir sistem gibi görebilirsiniz. Yani madenden para kazanma amaçlı aldıysanız, bunun sorumlusu biz değiliz. Yine yukarıda belirttiğim gibi, forumdaki konuda da, oyun içinden soranlara da madenden elde edebileceğiniz eşyaların takas edilmediği bilgisini de sizlerle paylaştık.

Madenden kazanılacak şeyleri biliyorum. Buradaki problem madenden kesinlikle birşey çıkmaması. Offline mining için 50 kc vermişsiniz. Bu telafi değil dalga geçmektir. 250 kcye aldığım itemin telafisi 50 kc mi? Ayrıca kaybedilen zamanın ve avantajın telafisi bunlar mı? Üzerimdeki itemleri silin kclerimi geri verin diyorum yapacak bişey yok diyosunuz. Bu insanı aptal yerine koymaktır. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...