Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Monster Stone

kemo12
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar serverın databasesi böyle çokta iyi  msyi hiç atmaması ve dropların az olmasası türk pvp serverlarıyla karıştırmayın burayı sizin dediğniiz gibi adamlar drop yüksetse 6.ayda herkez full item olur.

Bu serverı pvp gibi değilde usko gibi düşünün çünki 1-2sene sonra kapanmıcak en kötü 6-7 sene acık bir serverda oynuyorsunuz farkına varın şunun

6anarchy, 41 dakika önce yazdı:

arkadaşlar serverın databasesi böyle çokta iyi  msyi hiç atmaması ve dropların az olmasası türk pvp serverlarıyla karıştırmayın burayı sizin dediğniiz gibi adamlar drop yüksetse 6.ayda herkez full item olur.

Bu serverı pvp gibi değilde usko gibi düşünün çünki 1-2sene sonra kapanmıcak en kötü 6-7 sene acık bir serverda oynuyorsunuz farkına varın şunun

bunu düşünerekten hak verdim kardeşim. Burayı 2 sene önce oynayıp, bildiğim için senin düşüncene katılıyorum. Teşekkürler yorumun için. 

Bende hak veriyorum ama sadece merak ettiğim şey bana niye 1 tane bile gelmedi? 6 gündür kesintisiz oynuyorum. Sadece onu merak ettim. 4 karakter ile oynuyoruz ufak bir clan hepimizde 30% DC flash her zaman. Zaten bende istemiyorum öyle Türk pvp serverleri gibi olmasına (daha önce hiç bir pvp server oynamadım uzun süre açıkçası) burası en azından zevk veriyor. STKO’da koxperların peşinden koşmaktan daha iyi ?

Arkadaşlar Monster Stone Görevlerini Tamamlayıp Alabilirsiniz oyun İçinde  Sol Alt Taraftaki 

1 - M işartine Tıklayın 

2- Achieve Seçeneğine Tıklayın 

Ordaki Görevleri Tamamlayın Kanat Ve Monster Stone Hediyelerini Çantaya Alın 

3 hours ago, Atlas said:

Merhaba,

Ben de tam aksine; MS yaratıklarının attack ve defans oranlarıyla ilgili geri bildirimler alıyorum. Biraz daha deneyin arkadaşlar, kolay olduğunu söylemedik. :)

@Atlas sorun bende ya hic sans yok genelde :D yakmalik item basariz account bound, o gecer +7'e

Deniyoruz hala 1 hafta oldu, bakacagiz artik ilk drop ne zaman gelecek bana :D

• 2 weeks later...

beyler server gayet güzel ve dengeli eski apextede oynadım burdada servera bok atmayın durduk yere milletin gelmesini engellemeyin ilerleyen zamanlarda 80 krowaz dragon shel vs vs sırasıyla gelirse suan zaten apex pvp aleminde lider benim gözümde diger tüm pvpler 3 gün sonra herkez esit sözde farm server emek server gayet güzel ve orantılı kendi beceriksizliginizi apexe yüklemeyin .