Curious questions on the server ... - General chat - Apex Gaming Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×
Sign in to follow this  
TheTurk

Curious questions on the server ...

Recommended Posts

Posted (edited)

1- )I will be asking all the questions under this topic.
2- )What is Offline Mining? how it works, what are its drops ? 
3- )What are the premium rewards ?
4- )How much are the Gem and Fragment exchange rates ? 
5- )Will the server be really hard? (this is our expectation) or will it be full of unique jewelry and weapons everywhere ?
6- )How will the level system be? Will only 70 Levels remain here, or will proceed as 70 - 72 - 75 - 80 - 83 ?
7- )How will the items be on the server? 
8- )Is only Shard Raptor Chitin Chitin Shell Or will it be from the very beginning on other nonsense items? ( Baal virinom gabs krowaz )
9- )how difficult it will be to reach unique products ( I hope it will be very difficult )
10- )will the master be the old system or the new system ?
11- )Can we sell our gold bars and characters from the game?
12- )How soon will we be able to reach game managers on any subject ?
13- )Where are the farm slots? How will the farm ?
14- )Level is easy or difficult?
15- )what is the server type? ( Hard myko - myko - light farm myko - homeko - pk server ? )

16- )Will there be a discount for Knight Cash purchases for Turkish Users .. Will it really be 7 times more expensive for Turkish players than other players? 1x Turkish Liras = 7 Dolars ..

Edited by TheTurk

Mining has no official droprate, but it won't drop anything useful and it will all be untradable.

They won't make the same mistakes as last time. :)

Will there be a discount for Knight Cash purchases for Turkish Users .. Will it really be 7 times more expensive for Turkish players than other players? 1x Turkish Liras = 7 Dolars ..

Hocam sanırım bunu yanlış yere yazdın. Tayyip Reise yazmak gerek bunu. Cimere falan da olur. 20 senedir geldiğimiz nokta burası çünkü. Adamlara yalvarmaya gerek yok. Dik durmak lazım.Dik durup diklenmemek lazım anlayacağın ;)

Farmınla kasarsın sen hepsini geçersin. İnanıyorum sana. Eskiden Çinliler yapardı şimdi Çinliler zenginleşti bizlere kaldı bu piyasa. Pvplerde bile coins kasıp gelir elde etmek. Sözüm sana değil bu arada genel olarak ülkenin durumuna.  Bu arada konuyla alakalı olarak sana indirim yaparsa yabancılar da o sitelere hep üyeler,oradan alır onlar da. O iş yaş yani. Tc no isteyecek hali yok sonuçta.

kekako, 31 dakika önce yazdı:

Will there be a discount for Knight Cash purchases for Turkish Users .. Will it really be 7 times more expensive for Turkish players than other players? 1x Turkish Liras = 7 Dolars ..

Hocam sanırım bunu yanlış yere yazdın. Tayyip Reise yazmak gerek bunu. Cimere falan da olur. 20 senedir geldiğimiz nokta burası çünkü. Adamlara yalvarmaya gerek yok. Dik durmak lazım.Dik durup diklenmemek lazım anlayacağın ;)

Farmınla kasarsın sen hepsini geçersin. İnanıyorum sana. Eskiden Çinliler yapardı şimdi Çinliler zenginleşti bizlere kaldı bu piyasa. Pvplerde bile coins kasıp gelir elde etmek. Sözüm sana değil bu arada genel olarak ülkenin durumuna.  Bu arada konuyla alakalı olarak sana indirim yaparsa yabancılar da o sitelere hep üyeler,oradan alır onlar da. O iş yaş yani. Tc no isteyecek hali yok sonuçta.

Sitelere kayıt olurken Tc kimlik numarası istiyor zaten oyunfor harici diğer Siteler Klasgame sonteklif gibi yurt dışı ip'lerine kapalılar.  O konuda rahat olabiliriz.  Burada siyaset konuşulmaz kendi aramızda konuşuruz onu burda yapılacak Pus indirimi bir tek benim değil bütün Türk Oyuncularin menfaatine olacaktır.  Dolar kurunun yüksek olması yabancı serverlarda belimizi büküyor . Sen kimden yanasın bizden mi apexko ekibinden mi :)

easy  hard pk farm who really care , alot of people were asking for years relaunch server .now is finally done tuke have lose his dragon symbol already and his crying every day so just go log in try it ifu dont like u can always jump on the thousend private server around playing with lags corrupt gms staff like that.

kc prices cheaper for turks? mmm in this case also cheaper for peruvians , brazilians . chineses etc?? kinda unfair ye but im pretty sure they cant do different price for every single country .....myb thats a reason why all myko turkish server are cheaper , cheap kc usually easy farm = then easy sell for usd/tl on webside arounds i dont really think apexko staff will do that mistake :) 

good luck with all those question ( imo just useless most of them , thats why there was a beta.)

BroOk, 2 saat önce yazdı:

good luck with all those question ( imo just useless most of them , thats why there was a beta.)

we didn't have time to join the beta process
You think you know everything very well. keep your ideas to yourself

Its a relevant questions for a player that didnt play beta or didnt play apexko before. I am very excited to play this server i hecked everything where it was possible and i also didnt find much information about the server all i know is 70 cap from the beggining anvil rates pus prices few drops and thats kind of it :) i would also appriciate some more informations about the server as I am very much excited about this lunch :)

Posted (edited)
7 hours ago, TheTurk said:

Sitelere kayıt olurken Tc kimlik numarası istiyor zaten oyunfor harici diğer Siteler Klasgame sonteklif gibi yurt dışı ip'lerine kapalılar.  O konuda rahat olabiliriz.  Burada siyaset konuşulmaz kendi aramızda konuşuruz onu burda yapılacak Pus indirimi bir tek benim değil bütün Türk Oyuncularin menfaatine olacaktır.  Dolar kurunun yüksek olması yabancı serverlarda belimizi büküyor . Sen kimden yanasın bizden mi apexko ekibinden mi :)

Ne yazık ki yabancıların hepsi oralara üye. vpn var zaten. nerden biliyorum çünkü oradan item alıyorlar gb alıyorlar ucuza paypaldan satıyorlar. oradan biliyorum. Diğer olayda da adam sana cevapların birinde hemen yazmış demek istediğimi : çinliye peruluya brezilyalıya da pahalı. bir ülkeye ayrıcalık olamaz diye. Ne yazık ki haklı. Adamların türk player gelsin diye bir derdi yok ayrıca. Yoksa ben de desteklerim daha ucuz olsun diye tabii. Ama herkese ucuz olmalı. Böyle yazsan mantıklıydı. Yoksa uygulanabilir bir şey değil. Kısaca keşke biz daha zengin olsak,keşke...  o yuzden siyaset amaçlı değil ama bu amaçla yazdım onu. Bunu anlatabilmek için.  Yoksa ben hep sizin taraftayım merak etme.

Edited by kekako
düzeltme

kekako, Bir saat önce yazdı:

Ne yazık ki yabancıların hepsi oralara üye. vpn var zaten. nerden biliyorum çünkü oradan item alıyorlar gb alıyorlar ucuza paypaldan satıyorlar. oradan biliyorum. Diğer olayda da adam sana cevapların birinde hemen yazmış demek istediğimi : çinliye peruluya brezilyalıya da pahalı. bir ülkeye ayrıcalık olamaz diye. Ne yazık ki haklı. Adamların türk player gelsin diye bir derdi yok ayrıca. Yoksa ben de desteklerim daha ucuz olsun diye tabii. Ama herkese ucuz olmalı. Böyle yazsan mantıklıydı. Yoksa uygulanabilir bir şey değil. Kısaca keşke biz daha zengin olsak,keşke...  o yuzden siyaset amaçlı değil ama bu amaçla yazdım onu. Bunu anlatabilmek için.  Yoksa ben hep sizin taraftayım merak etme.

Herkes Kc fiyatı konusunda takıldı kaldı ondan önce 14 soru daha sordum onlara cevap veren yok ..

I asked 14 more questions, , everyone answered about kc prices . nobody answers any other questions

16 hours ago, TheTurk said:

1- )I will be asking all the questions under this topic.
Okay.

2- )What is Offline Mining? how it works, what are its drops ? 
A guide is being made for this, drop list included. It allows your character to mine while you are offline.

3- )What are the premium rewards ?
A guide is being made for this.

4- )How much are the Gem and Fragment exchange rates ? 
Same as official.

5- )Will the server be really hard? (this is our expectation) or will it be full of unique jewelry and weapons everywhere ?
Yes, it will be hard.

6- )How will the level system be? Will only 70 Levels remain here, or will proceed as 70 - 72 - 75 - 80 - 83 ?
70 at first, 80 and 83 afterwards.

7- )How will the items be on the server? 
I don't understand the question.

8- )Is only Shard Raptor Chitin Chitin Shell Or will it be from the very beginning on other nonsense items? ( Baal virinom gabs krowaz )
Only shard raptor chitin chitin shell.

9- )how difficult it will be to reach unique products ( I hope it will be very difficult )
Difficult.

10- )will the master be the old system or the new system ?
New system

11- )Can we sell our gold bars and characters from the game?
Yes, but not on our forums / in the game itself, if you get scammed we don't help at all.

12- )How soon will we be able to reach game managers on any subject ?
There will be a support system (support.apexko.com), and Discord - as well as 3 Turkish GMs being availeble during Turkish peak time.

13- )Where are the farm slots? How will the farm ?
We'll be providing you with a drop list.

14- )Level is easy or difficult?
Level is easy

15- )what is the server type? ( Hard myko - myko - light farm myko - homeko - pk server ? )
Hard to say, it's a mixed bag.

16- )Will there be a discount for Knight Cash purchases or Turkish Users .. Will it really be 7 times more expensive for Turkish players than other players? 1x Turkish Liras = 7 Dolars ..
All of our pricing is now in TL only, so Turkish users won't be confused.

Posted (edited)

Gerçekten ele alınması gereken konulara el atmışsın, daha önce Apex KO'da oynayan birisi olarak eski server'da edindiğimiz tecrübelere dayanarak bazı bilgiler verebilirim.

5. Sunucu gerçekten zor oluyor eşya elde etmekten bahsediyorsak, ilk zamanlarda düşüreceğin ring of life, secret silver earring, vb. unique itemler büyük ölçüde fark yaratacak , eski serverda rental itemler vardı 1-2 hafta boyunca herkes onları kiralayarak farm/pk yaptı fakat Forever sunucusunda rental item olmayacağı söylendi.

6. Eski sunucuda level cap. 70-80-83 diyerek gelmişti Forever sunucusunda da böyle olacağını tahmin ediyorum fakat 70 ile 80 level cap arası kaç gün/hafta/ay olur bilemiyorum.

7. Eski sunucuda eşya elde etmek gerçekten zordu, shard , raptor vb. high class itemler forever sunucunda daha çok farm (dark knight, doom soldier) ve daily questler yardımıyla elde edeceğiz gibi gözüküyor. Eski sunucuda Knight Point ( sağ npler ) ile alınan medaller vardı , 2,5k , 3,5k ve 5k seçenekleri ile medal kırdırarak high class item ve unique item elde edebiliyorduk Forever sunucusunda böyle bir şey olabilir mi bilmiyorum.

8. Eski sunucuda her şey güzel ve aşamalı olarak ilerledi Forever sunucusunda da öyle olacağını tahmin ediyorum, tahmini sıralamam 70 Level cap > 80 Level cap > 83 Level cap >B-frost > Dragon Shell vs. > Krowaz eşyaları > UTC > Dark Knight eşyaları şeklinde ilerleyebilir.

9. Eşyalara ulaşmak sunucudaki kullanıcı sayısına göre değişecektir diye tahmin ediyorum eğer bir slotta 1 party değilde 5 party farm yapmaya çalışırsa vs. gibi koşullar kolay eşya elde etmenizi etkileyecektir. Kesin olarak söylemek gerekirse afk farm ile eşya elde etmeniz çok çok zor olacaktır.

10. Master açmak için her job için istenilen metaryelleri NPC'ye götürme usulü ile olacak.

Warrior için gereken itemler

Unstable Kenteraus' Heart
Uruktron's Essence
Alkeradaua's Essence

Rogue için gereken itemler

GaruKonga's Essence
Trethonz's Essence

Mageler için gereken itemler

Colmicola's Essence
GaruKonga's Essence

Priestler için gereken itemler

Colmicola's Essence
Trethonz's Essence

617386580_preview_kJrmZJ.png.2625363e3e6f5a610c0d8faa6993c77b.png

11. Evet bunları satabiliyoruz fakat aşağıya bıraktığım konuları okuman seni bilgilendirecektir.

12. Apex KO sunucusunda en az sıkıntı yaşadığımız husus bu olduğuna eminim, Forum, Discord ( https://discord.gg/8HDFXwK ) , oyun içerisinden @Heung , anında cevap veriyor ve gerekli hata/sorun/istekleri ilk güncelleme yamasında etkin hale getiriyorlar buna şüphen olmasın.

13. Farm olarak eski sunucuda Dark Knight Raptor , Doom Soldier Shard, Beast , Blood Seeker  Bus farmı için , Cardinal 100k coins, Bowl etrafında bulunan Haunga , undying, cardinal ise 1m coins atıyordu, fakat Forever sunucusunda bence farmın en iyi yapılacağı yerler günlük questler olacak diye tahmin ediyorum.

14.Level seviye kasmak Beta'da gördüğümüz kadarıyla (premiumsuz) zordu. Forever sunucusunda da zor olacağını tahmin ediyorum.

15.Sunucu genel durumun (solo musun - full party misin ) kaynaklı çok zorda olabilir çok kolayda olabilir. Ama eski Knight Online'n tüm zevklerini hissedeceğine emin olabilirsin. 😀

Edited by Sucre