Jump to content
Sign in to follow this  
RebellionZiker

Korkudan Ödü Çıkan APEX MALELERİ :D

Recommended Posts

Öncelikle Sa. Uzun yıllar Usko'da aktif olarak Hem male, Hemde Mage  Takım ile oynadık. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz bizim Gülünç olan olayları görmemize sebep oldu. Hemde en gülünç olanı:D

Evet Gülünç olan olayı hepiniz biliyorsunuz tabikide:D

Bir mage partiden, 2-3Male pt nin kaçması :D

İnanın bizleri çok güldürüyorsunuz Allah'da sizi güldürsün:D

Damageleri Usko ile buranın bir degil burada çok anormal derecede yüksek kaçmaları normal 7 tane mage sadece 1 nova ile 2 parti detaylı açıklamak gerekirse 12 warrior 4 priest den olusan bir partiyi dusuyor tek nova ile 2 ci gerek kalmadan normal mi ?

Uskoda Nova 900 Meteor ile 1200 Damage çıkartabiliyorsun en fazla. Burada Sadece Staff ile 1800 vuruyor novayı konuşmuyorum bile ve Kitleme oranları burada %80+ üstünde resist bile fark etmiyor artık...

İzlenim olarak bunlardan çıkarttığımı paylaşırsam server aşırı derecede oyuncu kitlesi azaldı, oyunu bırakan clanlar var artık oyuncu bile demiyorum clanlar. Gülmen normal server tamamen mage üzerine dizayn edilmiş.

Örnek : Uskoda bir asasdan kaç yiyorsun tek yada en fazla 2. Burda bir asas butun skilleri boşaltıyor düşmüyor. 

Fazla söze gerek yok bende gülüyorum :) şahıslara değil ama server durumuna...

Örnek 22.11.2018 20:30 Felankor ortada 1 party mage etrafında 3 parti human yaklaşamıyor bile şaçmalık ötesi buna gülünmesi normal bende gülüyorum :D 

Oyunda bir dengesizlik sistemi var ve bu aşikar ama bunu oyun yönetimi olan adminler anlamıyor çünkü adamların Knight Online bilgisi geçmişleri yok sadece yazılım ve sorunları çözmede uzmanlar içeriden gelenlere kulakları tıkamışlar..

Şahışlara değil Cümleleri İyi Okuyun , Okumadan Anlamadan Yazanları ben Ahmak Olarak Nitelendirdiğim İçin Cevap Bile Vermiyorum Artık.

Edited by neXusLeen