Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Pseudcrtiserlatax BANNED..?


TürkiyeAsasiaN
 Share

Recommended Posts

Dear Apexko managers I Real player Pseudcrtiserlatax.
Im name EMRE Real player.
Im going abroad for a vacation so therefore users password I trust friend I gave me wrong made at game a friend karavdis He stole your esteemed did failure fix I want I was not aware of anything because I was on holiday please remove user banned!!
but I have been for years apexko playing yes, I understand you users access I understand that is wrong I did will not happen please remove my ban

 

Link to comment
Share on other sites

Arkadaşlar Desteğinizi bekliyorum ben şu zamana kadar oyundayım iyi kötü laflar geçti düşman gibi görmüşsünüzdür ama kimsenin itemini asla çalmam 3yıldır kmsenin itemini çalmadım kendi paramla 300tl holy +8set aldım niye item çalıyım.
Anlıcanız arkadaş kurbanı oldum desteklerinizi bekliyorum.

Link to comment
Share on other sites

Sierra oyuna giriş yasağının kaldırılmayacağı net bir şekilde söylemiş.

Kurallar gereği, hesap paylaşımından kaynaklanan sorunlar hesap sahibinin sorumluluğundadır. Bundan dolayı hesap sahibi hiçbir şekilde destek talep edemez. 

Edited by MERET
Link to comment
Share on other sites

Ben gerekli şeyleri söyledim insan olan anlar 1yazıya bakmaz bu yani 3yıllın emeği var charda ben bu zamana kadar ne item çalmışım ki banned yemişim arkadaş kurbanı oldum diyorum ne çalındıysa vereceğim ben hiç bişeyden kaçmıyorum neden böyle davranıyolar anlamıyorum.
Tamam saygıyla karşılıyorum onları yapılan şey doğru değil ama ben mahdur kaldım ama biraz olsun onlarında beni anlamalarını istiyorum sayın yöneticilerden. @Sierra 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...