Jump to content
Sign in to follow this  
neXusLee

Beklentiler Eksiklikler

Recommended Posts

Merhaba,

İlgili konuda öncelikle yönetime iletilmesi adına @Eos ve @Heung desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

1. Konumuz Oyunda uzun zamandır yönetim ekibinin ilgisizliği.

2. Holy İtemler Bifrost kapatılmasıyla kaldı, bir ilerleme uzun bir süredir yapılmamaktadır. Holy İtem parçalarının gem ve kutulardan düşme oranı %0.001 hiç bir şekilde böyle bir item düşmüyor. Bu konuda aciliyetle ilgilenilmesi ve bifrost sisteminin yeniden düzeltilerek % oranlarının bifrost yaratıkların zorluklarına göre derecelendirilerek ayarlanmasını istiyoruz.

3. Ultima Quest Hakkında

* Cuma Günleri UTC Bitişinden sonra Ultima Saati Olmasını

* Pazar Günleride CSW sonra Ultima Saatinin olması 

4.  Apex ve Krovaz kutuları tekrardan gözden geçirilmesi rica ederiz. Gereksiz o kadar saçma itemlerle dolu olduğu için hiç bir cazip tarafı kalmadı. 

5.  Ronakland Savaş alanlarında etkinlikler yapılması için GameMasterlara yetkilendirme verilmesi Np Event veya Boss Event gibi.

6.  UTC sonunda çıkan npc nin maradonada eklenmesi rica ederiz. Orjinalde Uskoda bu npc maradonda bulunmaktadır. 

7. Utc parçalarla birleştirilen Tropy kutuları drop rate ayarsız bu kutulardan item düşmemekte ve Midle class itemler düşmektedir. UTC kutuların drop rate incelenmesi tekrar düzenlenmesi istemekteyiz.

Başka arkadaşların aklına gelenleri iletmeniz durumunda ekleyebilirim.

İlgili konunun İngilizce olarak yardımcı olunmasını ve iletişimin kurulmasını rica ederim.

Bu konuda yönetimden gelecek olan açıklamayı da paylaşılmasını bekliyoruz 

Kanayan yaraya bir dur deyin... Sonumuz Flegy sw si gibi olmasın :):) 

@Eos

@Heung

@twostars

@Aesteris

@BitShift

Bu konuyu makul bir şekilde alt tarafa ingilizce editlermisiniz. 

help translation english.

Edited by neXusLee

Umarım dikkate alınırsa kimseden konu açıldığından bu yana gm ve adminlerden bir cevap açıklama yapılmaması şaşırttı beni konuyu okudukları halde..

tabi buda 1. maddenin ne kadar dogru ve ispatlı olduğunu gösteriyor. dedim ya sonumuz Flegy sw gibi olmasın

Edited by neXusLee

Bu söylediklerinin çoğu zaten önceden gündeme gelen konular. Bu yüzden Türk oyun yöneticilerinin bu durumu tekrar oyun sahiplerine söyleyeceklerini düşünmüyorum. Bir sonraki yama ile birçok sorunun düzeltileceği kanısındayım. 

Ekipte sorunları çözmek için yazılım geliştiricileri (görünürde 2 kişi) mevcut olsa dahi bu yeterli olmuyor. Bu yüzden aynı sorunları ısıtıp ısıtıp yöneticilerin önüne sunmak anlamsız. 

On 7/24/2018 at 1:42 PM, neXusLee said:

Holy İtemler Bifrost kapatılmasıyla kaldı, bir ilerleme uzun bir süredir yapılmamaktadır. Holy İtem parçalarının gem ve kutulardan düşme oranı %0.001 hiç bir şekilde böyle bir item düşmüyor. Bu konuda aciliyetle ilgilenilmesi ve bifrost sisteminin yeniden düzeltilerek % oranlarının bifrost yaratıkların zorluklarına göre derecelendirilerek ayarlanmasını istiyoruz.

Holy eşyalarının düşme oranı düşük ancak düşmediğini söyleyemezsin. Birçok kez bu eşyayı Dark Dragment of Pride aracılığıyla elde ettim. Oyuncular genellikle Pride (eski adıyla Ego) avladıkları için bu yaratığın vermiş olduğu eşyadan düşecek eşyanın oranı da düşük olması gayet doğaldır.

Bifrost ile ilgili yeni bir sistem getireceklerini söylemişlerdi. Biraz sabır diyelim :) 

Cuma Günleri UTC Bitişinden sonra Ultima Saati Olmasını

UTC resmi olarak 4 saat sürmektedir. Ultima, CSW etkinliği zamanında CZ bölgesinde ortaya çıkmaktadır. 

Pazar Günleride CSW sonra Ultima Saatinin olması 

Oyuncuların önerisine ve isteğine göre böyle olduğunu biliyorum.

Apex ve Krovaz kutuları tekrardan gözden geçirilmesi rica ederiz.

Katılıyorum ;) 

Ronakland Savaş alanlarında etkinlikler yapılması için GameMasterlara yetkilendirme verilmesi Np Event veya Boss Event gibi.

Maalesef oyun yöneticilerinin bu konuda eli kolu bağlı. Bu durum birçok kez dile getirilmişti. Bu konuda bir şeyler yapılacağından adım gibi eminim :) 

UTC sonunda çıkan npc nin maradonada eklenmesi rica ederiz. Orjinalde Uskoda bu npc maradonda bulunmaktadır. 

Kesinlikle ! 

Utc parçalarla birleştirilen Tropy kutuları drop rate ayarsız bu kutulardan item düşmemekte ve Midle class itemler düşmektedir. UTC kutuların drop rate incelenmesi tekrar düzenlenmesi istemekteyiz.

Genel olarak oran çok düşük. Bu eşyadan iyi eşyalar düşürenler de var. Yine de kayda değer bir öneri...

İlgili konunun İngilizce olarak yardımcı olunmasını ve iletişimin kurulmasını rica ederim.

Bunu yapmıcam :P 

Bu konuda yönetimden gelecek olan açıklamayı da paylaşılmasını bekliyoruz. 

@Eos @Heung

Edited by MERET

Cevap vermiyor olmamız yazdığınız önerileri önemsemiyoruz anlamına gelmez. Yöneticilere ilettim ve tüm bunlar dikkate alınacaktır. Sizden tek istediğim biraz sabır :)

Heung, 22 saat önce yazdı:

Cevap vermiyor olmamız yazdığınız önerileri önemsemiyoruz anlamına gelmez. Yöneticilere ilettim ve tüm bunlar dikkate alınacaktır. Sizden tek istediğim biraz sabır :)

Sabır taşı çatlamaz diyorsun yani :) benim için sorun yok ben milletin sesi olmaya yazdım yoksa un elendi ipe asıldı @Heung

Edited by neXusLee