Jump to content
Sign in to follow this  
neXusLee

Turk People insult // racist

Recommended Posts

Bu Gerizekalı Çocuğu Benim Üzerime Kim Saldı ? Başka İsim yok çoluk çocuklamı ugraşıcam. 

'' Yazma Rahatsız Etme Kelime Anlamını Bu Gerizekalıya anlatıcak var mı ?

@Eos @twostars  Racist players.. about image talk in hate all turk people ..   need  imposition of punishment ...

Gerekli Ceza İşleminin Uygulanması Rica Ederim.

2018_7_6_23_27_38.jpg

Edited by neXusLee

38 minutes ago, neXusLee said:

Bu Gerizekalı Çocuğu Benim Üzerime Kim Saldı ? Başka İsim yok çoluk çocuklamı ugraşıcam. 

Yazma Rahatsız Etmeden Kelime Anlamını Bu Gerizekalıya anlatıcak var mı ?

@Eos @twostars  Racist players.. about image talk in hate all turk people ..   need  imposition of punishment ...

Gerekli Ceza İşleminin Uygulanması Rica Ederim.

pnPLkN.jpg

Büyük ihtimalle resmi hizliresim'e yükleyip paylaşmışsın, hizliresim Türkiye hariç hiç bir ülkede açılmadığı için resmi göremiyoruz, resmi farklı bir site üzerinden bize ulaştırabilir misin?

Eos, 1 saat önce yazdı:

Büyük ihtimalle resmi hizliresim'e yükleyip paylaşmışsın, hizliresim Türkiye hariç hiç bir ülkede açılmadığı için resmi göremiyoruz, resmi farklı bir site üzerinden bize ulaştırabilir misin?

Düzelttim @Eos

2018_7_6_23_27_38.jpg

MESAJ LAR DURUYOR MERAK ETME TEK MESAJI CEKIP ATMAK KOLAY PİS CAHİL KÜRT DİYE YAZAN BABAN MIYDI KOLSUZLAR TAKIMI ADAMI DELİ ETME

OYUN OYNAMAYI OGREN HADİ BAK ŞİMDİ YOLUNA SABAH KSC LERİ ATARIM BURAYA 

Peki bir oyundan başlayıp bu konulara kadar nasıl varabiliyorsunuz? Altı üstü bir oyun, eğlenmek veya zaman geçirmek için oynanan bir oyunu nasıl bu kadar abartıp bu konulara gelebiliyorsunuz ben anlayamıyorum...

GAREZ'e son olarak 7 günlük mute attım, bundan sonra devam ederse ilk cezası 1 günlük ban olacaktır, ayrıca bu sadece GAREZ için geçerli değil, normal chatten ırkçılık içeren hakaretler veya aileye karşı edilen küfürlere 1 gün muteden başlayıp, o kişi hakaret etmeye devam ettikçe artan cezalar olacaktır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...