Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

ADAM ELİNİA OLACAKMIŞ HAHA

Whistle
 Share

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bu hangi ırhta oynuyosa ben garşısın da oynucam bu adam içihhnn amk kolsuz piçleri playerlik 0 diksiyon bile 0 :D:D:D ulan kürt nerden buldun bunu fdlghşfdkghfldkşgfdldsafgfhgf

Bırak uğraşma amk lowlarıyla neden uğraşıyosun ben bıktım bunlardan uğraşmaya bırak sende xdddd

Oyle vsde iken birini cekip full db ve pull ile kesmek marifet degil beyler. Ts isteyip 2 cift laf edemeyipte adamlik degil :) ama pardon "TOPICIMDE POLEMIK ISTEMIYORUM BRO" ;ASD:ASD:ADS:ADS yaşınızdan başınızdan utanın 

7 minutes ago, Xiao said:

Oyle vsde iken birini cekip full db ve pull ile kesmek marifet degil beyler. Ts isteyip 2 cift laf edemeyipte adamlik degil :) ama pardon "TOPICIMDE POLEMIK ISTEMIYORUM BRO" ;ASD:ASD:ADS:ADS yaşınızdan başınızdan utanın 

Defalarca götümü yırttım gelin vs atalım diye hiçbir şekil de kabül etmediler mage oyuncusu warrior basınca vs atmışlar priestin üzerine dikkatli bak bir de o karşıdaki lamerin dikkatli üstüne bak video'da full starter takılar ile atılmış vs karşı tarafta takıların hepsi full'dü öyle hatırlıyorum.

1v1 2v2 ikna ette şunları güzel bir şamarlayalım da login'de charlarına girerken aklına yapacağım video gelip alt f4 atsınlar utancından hadi bize bir iyilik yap 1v1 veya 2v2 ayarla görelim götlerini :D

13 minutes ago, Xiao said:

cok zırlıyorsun kocum yapa biliyorsanız sizde yapında görelim video hadi hadi

42 minutes ago, MDMA said:

Defalarca götümü yırttım gelin vs atalım diye hiçbir şekil de kabül etmediler mage oyuncusu warrior basınca vs atmışlar priestin üzerine dikkatli bak bir de o karşıdaki lamerin dikkatli üstüne bak video'da full starter takılar ile atılmış vs karşı tarafta takıların hepsi full'dü öyle hatırlıyorum.

1v1 2v2 ikna ette şunları güzel bir şamarlayalım da login'de charlarına girerken aklına yapacağım video gelip alt f4 atsınlar utancından hadi bize bir iyilik yap 1v1 veya 2v2 ayarla görelim götlerini :D

Warior PRİEST vs Atarız İStediğin zaman . CryMoreSyndra Pm at koç hadi Bida ksc 'leri alıp movie yapayım. 20 k KC SINE GM ÖNÜNDE HADİ GÖMDÜM .

2 minutes ago, Whistle said:

tamam canım 10k kc mizi getirde atak ws mizi karı gıbı kacıp durmayın her video aldıgımızda farklı ncs atmayın clan hadi gömdüm

NCS dedin de ItzMDMA diye çarı olan ben değilim bu arada :D:D