Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

APEXKO Whistle Funny MOVİE 3

Whistle
 Share

Recommended Posts

SELL >PreviousLife Achieve (2 attack 4 defense bonus) Buy Most Speedy or BDW 90 DEF 9 STR Bonus Arena Legend 

SELL +11 REV Unupgrade Raptor +2 roc +1 p.e +1 iron neck  > BUY 11 wiri baal +3 roc p.e +3 rof Draki STR SS

loseyourself VS All Clan in KO History.. Via @Manhattan :P

Bu neyin kafası şimdi? Sönmezin ana bacı karıştırdığı küfürleri koyup, neti düşen adamı full db 3 kişiyle kesip, vsde olan partyden 1 adam çekip full db + kırma ile kesip, TS3 isteyip ses kaydı açıp bir kelime laf edememekle(İsmail hariç) bide üstüne video atıp "POLEMIK ISTEMIYORUZ" demekle olmuyor bu iş beyler. Eğlence içinse koyarsın bi müzik ve adam akıllı footage bende derim eyvallah. Ama nerdeee... Foruma video atıp, drama yapıp, POLEMIK AMAÇLI değildir demek ne kadar alçak olduğunuzun kanıtıdır! 

46 minutes ago, Xiao said:

Bu neyin kafası şimdi? Sönmezin ana bacı karıştırdığı küfürleri koyup, neti düşen adamı full db 3 kişiyle kesip, vsde olan partyden 1 adam çekip full db + kırma ile kesip, TS3 isteyip ses kaydı açıp bir kelime laf edememekle(İsmail hariç) bide üstüne video atıp "POLEMIK ISTEMIYORUZ" demekle olmuyor bu iş beyler. Eğlence içinse koyarsın bi müzik ve adam akıllı footage bende derim eyvallah. Ama nerdeee... Foruma video atıp, drama yapıp, POLEMIK AMAÇLI değildir demek ne kadar alçak olduğunuzun kanıtıdır! 

Bunlara yapılan video'ya kahkaha atıyodun küfürler de dahil şimdi onların clandasın diye mi böyle be Erdem :D

Güldürüyosun beni sana bu ilk ve son cevabım gözümden düştün :)

O zaman beni ilk videoya koyduğun ve one shot attığın için gülmüştüm ve hiç bir zaman hiç bir clana yapılan aşşağılık şeylere gülmedim ve asla gülmem. Geçen günkü ve bugünkü videodan ve altına yazılan "TOPICIMDE POLEMIK ISTEMIYORUM BRO" tarzı yazılan mantıksız cümleden sonra gözünde düşmem pekte bir şey değiştirmez benim açımdan :) Önce yazdığınızı 2 kere düşünün ve konuşmak isteyip ses kaydı açmayın çünkü küçük düşüyonuz.