Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Kurian Ve Portu

leon07
 Share

Recommended Posts

Öncelikle söyleyeceğim sözler Gm ekibine değil. Çünkü Gm ekibi bu oyunda hiçbirşeyden habersiz. Ne söylesek hayır düzgün çalışıyor , hayır usko da da böyle , siz bildirin forum üzerinden biz bakarız diyorlar. Belli ki bunlar sadece pm'lere cevap vermek için tutulmuş elemanlar. Neyse adminler kimler ise önce warriorların skili sonra kurian portu skili sonra mageler ile oynadılar ve mahvettiler herşeyi. Geçen yaz usko gibi olan serverda şuan sadece asas ve priestler oynuyor yazık. Neden yazık diyorum çünkü çoğu aptal insan asas oynuyor diye diğer jobları kaldırmanon bi anlamı yok. Portu-kurian skiller bloklanmış warriorların yere vurmaları aşırı buflanmış mageler zaten allaha emanet asaslar yüzünden. kullanıcı sayısı düştü pk kalitesi eksilere düştü. Bir çok kere söyledik düzeltin böyle yapmayın diye ama GM ler hayır gayet düzgün hiçbir sorun yok herşey güzel vs vs vs. Sıkıyorsunuz insanları artık sizde diğer pvp serverlardan farksızsınız. Türkler yeni serverlar açıyorlar sürekli sizinkinin sonu geldi geçiyor bile merak etmeyin cz de 50 adam olunca pk atılmıyor zaten 45 i asas... Zahmet edip düzgün yazmadım bile translate için çevirip okusunlar zaten anlamayacaklar bile muhtemelen. yine söylerler server çok iyi kurian portu gayet düzgün maden çalışıyor vs vs vs 

Edit: sabahtandır yazıyorum hala daha buglu karakterlere düzgün çalışıyor diyenler var karakterlere girin bakın öyle yorum yazın

Edit 2 : gmler konuyu gördüğü halde kayıtsızlar bu sw milletin paraısnı yemekten başka bi halta yaramıyor artık

Bu karakterler yalniz oynanmaz kardesim. Servera tek mage veya kurian baslayip 1v10 atmayi beklemeyin. Warriorlarin AoE skilleri bufflu degil, aksine USKOdan cok daha az vuruyo. VE TEKRAR SOYLUYORUM BU SERVER DIGER SERVERLAR GIBI 2-3 AYDA KAPANMADI KARDESIM 1.5 SENEDIR ACIK ve cokta guzel pk var her aksam. ;)

Kurian bilmediğin gayet açık. Asas yada priest oynadığında belli. Kurian tüm skiller bloklu yani 1 SKİLL ATTIĞINDA DİĞERİNİ BASAMIYORSUN YADA BASSANDA HASAR VERMİYOR. Warriorların aoe skilleri nerf yedi diyorsun geçen yazın sonu mage teamler oyunu o skiller bufflı diye bıraktı. Server ilk açıldığından bu yana hala giriyorum ve kalkmış her akşam güzel pk var diyorsun. 50 kişiyle pk atıp zevk alıyorsun zaten 45 kişisi asas. BENCE YAZDIKLARIMI OKUMALISIN

Sen UsKO'da kurian oynamadın heralde? Ben oynadım sana söyleyeyim.

20 tane çekme skilin'den 5 tanesini tuttu sadece rush 100% çalışyor ve divide armor yani def kırma karşı tarafa vurduğun zaman sol click ile skill simgesinin üstüne gelip 2x click bastığın zaman def kırma silinyor ve aynı hız da karakter devam ediyor cc almadan.

Apex'de çekme skilini kullandığın zaman + def kırarsan karşı rakibe sana extra + attack bonus verir 3-4 saniyelik ve o sıra critical bleeding vurduğun zaman 75 skill attack kısmın da extra + attack bonus daha veryior yani bende 5k ap vardı +2 takılar olduğu zaman oynadığım zamanlar da rush + divide veya pull + divide armor vurduğum zaman + 75 skill vurduğum zaman karşı tarafa bana extra +1500 attack geliyordu U skill barı açıp dikkat etmiştim ve bunların hiçbiri UsKO'da yok orda da test ettim toplu stun UsKO'da 15 taneden 1 tanesi tutuyor sadece rush 100% çalışıyor başka hiçbir skill çalışmıyor UsKO'da bilesin.

Warrior AOE bahsetmişsiniz UsKO ile alakası yok diyorsunuz biz hepsini test ettik Apex'de iron setli başlıyorsun full anti defli takıları falan UsKO'da girişte iron set veya rol 2 falan vermiyor. Vurulan damage aynı ama sekme olayını getirdi mesela tormentli bir kişyie 1600 vuruyorsa bazı kişilere 40 50 falan vuruyor ve çoğu PvP'lere gir AOE hiç düzgün çalışmıyor mageler pk atamıyor hatta çoğu PvP'ye gir AOE sadece 1 tanesi çalışıyor diğerini devredışı bırakmışlar. Olması gereken de bu zaten.

6 hours ago, leon07 said:

Kurian bilmediğin gayet açık. Asas yada priest oynadığında belli. Kurian tüm skiller bloklu yani 1 SKİLL ATTIĞINDA DİĞERİNİ BASAMIYORSUN YADA BASSANDA HASAR VERMİYOR. Warriorların aoe skilleri nerf yedi diyorsun geçen yazın sonu mage teamler oyunu o skiller bufflı diye bıraktı. Server ilk açıldığından bu yana hala giriyorum ve kalkmış her akşam güzel pk var diyorsun. 50 kişiyle pk atıp zevk alıyorsun zaten 45 kişisi asas. BENCE YAZDIKLARIMI OKUMALISIN

Kardesim bak yukarida belirtmisim kurian yalniz oynanan bir karakter degildir. Gir bi ptye her turlu zevk alirsin. MDMAyin dediklerine katiliyorum kurian cok guclu bir karakter burda ama tabii yaninda melee olursa :) AoE icin nerf yedi dedim sen bana gecen yazi konusuyosun. BENCE SEN YAZDIKLARIMI OKUMALISIN :D:D Her aksam en az 3-4 party her irktan pk oluyo ve bir ptde isen her turlu npni kasiyosun. Bu arada ne priest ne asasim :) 

ya beyler neyi anlamıyonuz bi türlü anlamadım sizi. KURİAN KARAKTERİ BUGLU DİYORUM HALA BANA MELE GEZMEZ CART OLMAZ CURT OLMAZ DİYONUZ BUGLU LAN BUGLU BUGLU.

-ÜST ÜSTE ZEHİRLERİNİ ATAMIYOR

-ÜST ÜSTE SMASHLARINI KULLANAMIYOR 

-ÇİFT EL SİLAHLARI STR DEN ALDIĞI BONUS USKO BONUSUNUN DA AŞAĞISINA ÇEKİLMİŞ 

* NE KULLANIYONUZ ADINI YAZIN DA BİZDE İÇELİM

24 minutes ago, leon07 said:

ya beyler neyi anlamıyonuz bi türlü anlamadım sizi. KURİAN KARAKTERİ BUGLU DİYORUM HALA BANA MELE GEZMEZ CART OLMAZ CURT OLMAZ DİYONUZ BUGLU LAN BUGLU BUGLU.

-ÜST ÜSTE ZEHİRLERİNİ ATAMIYOR

-ÜST ÜSTE SMASHLARINI KULLANAMIYOR 

-ÇİFT EL SİLAHLARI STR DEN ALDIĞI BONUS USKO BONUSUNUN DA AŞAĞISINA ÇEKİLMİŞ 

* NE KULLANIYONUZ ADINI YAZIN DA BİZDE İÇELİM

Zehir üst üste vuruyor + abyss'den %30 + magic arttırıcı pembe taş var ismini unuttum onu basınca +100 150 damage farkı oluyor tek zehirle 800 vurduğumu hatırlıyorum +8 plate set mpler ile dual tooth falan hatta daha iyileri var sadece Apex'de smash skilleri güzel vurmuyor uskoda smashlar güzel vuruyor geri kalanların hepsi çalışıyor uskoda bile bugg var kurian da burada çalışıyor yanlışın var

GİRİP DENEDİN Mİ BEN DAHA 10 DK ÖNCE TEKRAR DENEDİM GİRİP DENEMEDİYSEN VE ESKİDEN OYNADIĞINLA SÖYLÜYORSAN DEĞİŞTİ ARTIK GİR BAK VE YORUMUNU DÜZELT SONRA MİLLET GÖTÜNDEN ANLAYIP GAYET NORMALMİŞ FELAN DİYOR BEKLİYORUM HADİ