Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

LOSEYOURSELF CLAN > DELETED WHISTLE AND ALL MEMBERS

ItzMad
 Share

Recommended Posts

Paylaştığım pk videosunda ki ilk sahne çok acıtmış gelen 4 disslike sizden gelmiş analizden baktım :D  

0 charlar ile gelin dedik göt yemedi tabi amk boş kuru kalabalık çapulcuları atross riote kesin şimdi bowl da falan

Edit Güzel ingilizce amk suriyelisi deleted :D:D:D

KANKA EŞİT 2WS2 YUKLUCEM BUNA NE BAHANE BULACAKLAR COK MERAK EDİYORUM KSC YUKARDA PK MOVİE BİTSİN 2WS2 YUKLUCEM...ÖZGÜR

Kodumun kolpaları  forum dan 2 ws 2 die bağırıodunuz  geldik kc sine dediniz tamam dedik kestik yetmedi kc vermediniz üstüne ncs attınız adamı clandan attık dediniz lattere baktık adam ncs atmış  şimdide eşit char die tutturuolar sikikler mdma yı 10 kere ırkın içinde ve de kesmişim hala knşyr Bİ İNSAN DA KARAKTER OLMAZMI LA  serveri bıraktırdık açlıktan agızları kokuyor hala eşit ws diolar. SİKİK AT KADASI WS DİE BAGIRAN BİZMİYDİK SİZMİYDİNİZ HADİ WS İ GEÇTİM KAYBETTİN KC NERDE :)

Kodumun kolpaları  forum dan 2 ws 2 die bağırıodunuz  geldik kc sine dediniz tamam dedik kestik yetmedi kc vermediniz üstüne ncs attınız adamı clandan attık dediniz lattere baktık adam ncs atmış  şimdide eşit char die tutturuolar sikikler mdma yı 10 kere ırkın içinde ve de kesmişim hala knşyr Bİ İNSAN DA KARAKTER OLMAZMI LA  serveri bıraktırdık açlıktan agızları kokuyor hala eşit ws diolar. SİKİK AT KADASI WS DİE BAGIRAN BİZMİYDİK SİZMİYDİNİZ HADİ WS İ GEÇTİM KAYBETTİN KC NERDE :)

video yolda rahat ol kocum sizi cok sıkdık aglama burda  ismail ler zamanında ananıza kırbacı vurmus  +9 kro set ful +3 +11reb diet raumlu asasınız tokat manyagı olmus ilk ws1k kc 2kıncı ws +7 gabs 3cuncu ws +2 lego sunaydı lego verip kacdınız neyse eşit ws video yuklenıyor bide karınla senin videonda yolda editi zor oluyor zırlarsın rokio.çççççç

SİKİK KOLPALAR AŞALIK İNSAN SÜRÜSÜ PİÇ KURULARI SIRF DÖL İSRAFISINIZ ANCA  BURDAN KONŞMAYI BİLİOLAR 8 WS 8 YOOOOOOHH 2 WS 2 YOHHHHHH 1 WS 1 YOHHHHHH LAN DÖL İSRAFI PİÇ ADINIZ SİLİNDİ SW DEN HALA KONUŞUYONUZ NEYDİ O DEBOKLE MİYDİ UTANCINDAN NCS ATAN :))))))

Kaan Özdere

Tayyib Karagülle Süleyman Kunt EmRah ZımBa III Bilal Başgözlü Yusuf Uğuz Recep Çelik İbrahim Deniz Yiğit Oktay Bulut Fatih Aydın Mert Can Sağ Ogün Güreler Hüseyin Kaya Melih Uzuner Özgür Sivrikaya Can Avşar Mehmet Ali Korkmaz Cüneyt Genc Tuna Kavak Hüseyin Baldan TC Erkut Gündoğdu Mertcan Akın Halil Öztürk Hasan Savran Abbas Musavi

kardeş cok kasınıyonuz cokkk aile video sumu ıstıyor sunuz reokiie kc leri getir 

konuşmayayım dedim de, ağzı kokuyor dediğin adamlar keyif için gab adamantı reb 10dan karivdissiz reb 11 attılar keyif için keza yine chaos ballı 1 günde reb 5ten sırayla makarasına ata ata reb 11 yaptılar. hadi bunlar boş laf olsun. boş swde isilioon kese kese item kastınız, playerlıktan acizsiniz z skill oynuyorsunuz burada gelmiş konuştuğunuz laflara bak aq kolpaları.

konuşmayayım dedim de, ağzı kokuyor dediğin adamlar keyif için gab adamantı reb 10dan karivdissiz reb 11 attılar keyif için keza yine chaos ballı 1 günde reb 5ten sırayla makarasına ata ata reb 11 yaptılar. hadi bunlar boş laf olsun. boş swde isilioon kese kese item kastınız, playerlıktan acizsiniz z skill oynuyorsunuz burada gelmiş konuştuğunuz laflara bak aq kolpaları.

KONUSMA OROSPU COCUGU SEN KIMSIN DUNKU BOK BANA PARA KONUSU AÇMA TOPUNUZUN SÜLALESİNİ SATIN ALIRIM FAKIR OROSPU COCUKLARI SIZI LOSEYOURSELF BU SERVERIN SAHİBİDİR SİZDE KENARDAN İÇİNİZİ ÇEKE ÇEKE BAKAN KISKANAN FAKİR OROSPU ÇOCUKLARISINIZ KONU KİLİT

CHAOS BAAL 11DE BIZDE ADAMANT 11DE BİZDE BENİM YARRAGIMDA SİZİN ELİNİZDE SIMDI SIKTIR GIT BASKA YERDE HAVLA OÇ

CHAOS BAAL 11DE BIZDE ADAMANT 11DE BİZDE BENİM YARRAGIMDA SİZİN ELİNİZDE SIMDI SIKTIR GIT BASKA YERDE HAVLA OÇ

ama hala zr skill fkqpğrığpwırpwırwğrqırwprwqıpğ boş swde isi kesip item yapmaya devam koçum hadiiiiiii. nasıl sevinçle anlatıyor :D hayatınızda ki en büyük başarı bu galiba. pk bitince de toplaşıp tavuk dönerciye mi gidiyorsunuz? :D

:D

ama hala zr skill fkqpğrığpwırpwırwğrqırwprwqıpğ boş swde isi kesip item yapmaya devam koçum hadiiiiiii. nasıl sevinçle anlatıyor :D hayatınızda ki en büyük başarı bu galiba. pk bitince de toplaşıp tavuk dönerciye mi gidiyorsunuz? :D

:D

pk bitince toplanıp anananı sikmeye geliyoruz orospu cocugu. BIZDEN DAHA IYI ITEMI OLANLARDA VAR 2V2 8V8 DEDIGIMIZDE SESLERI CIKMIYOR ASIL MAL SENSİN PULL ATINCA DESCENT ATMAYI BİLE BECEREMİYON FREE NP OROSPU COCUGU HER GÜN 50 KERE ALTIMIZDAN GEÇİYON OÇ PRİEST ÇEKİP KESEMİYONUZ 1 PARTY AQ MALLARI SİZİ

pk bitince toplanıp anananı sikmeye geliyoruz orospu cocugu. BIZDEN DAHA IYI ITEMI OLANLARDA VAR 2V2 8V8 DEDIGIMIZDE SESLERI CIKMIYOR ASIL MAL SENSİN PULL ATINCA DESCENT ATMAYI BİLE BECEREMİYON FREE NP OROSPU COCUGU HER GÜN 50 KERE ALTIMIZDAN GEÇİYON OÇ PRİEST ÇEKİP KESEMİYONUZ 1 PARTY AQ MALLARI SİZİ

hıspjqworqpwr sen rüyada yaşamaya devam et allahını kitabını siktiğim çomarı. serverda ananızı sikmeyen clan kalmadı aSD::ASD:AS:Das daha dün 10 kere kestik sizi random pt ile aq priest bile charı yeni açmıştı. amına kodum aptalı. hala daha nasıl bir yalanla yaşıyorsunuz anlamıyorum aq. siktiğim salakları daha da cevap yazmam senin gibi ite köpeğe.

hıspjqworqpwr sen rüyada yaşamaya devam et allahını kitabını siktiğim çomarı. serverda ananızı sikmeyen clan kalmadı aSD::ASD:AS:Das daha dün 10 kere kestik sizi random pt ile aq priest bile charı yeni açmıştı. amına kodum aptalı. hala daha nasıl bir yalanla yaşıyorsunuz anlamıyorum aq. siktiğim salakları daha da cevap yazmam senin gibi ite köpeğe.

8V8 2V2 GELCEN MI YOK O ZAMAN SUS SIKTIRGIT YARRAMIN BASIYLA OYNA OC KENDI RUYANDA BİSEYLER KURUYO RANDOM PT İLE BİZİ KESİYOMUS SİZ DAHA CİNLİLERİ KESMEİYONUZ AMK ÇOMARLARI SİZİ DE SİKTİR GİT ANANI SIKERIM YOKSA ATEİST OROSPU EVLATLARI SİZİ