Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Yeni Sunucu veya Database [ Sıfırlansa ]

kertenkel3
 Share

Recommended Posts

Beyler Sunucu  1.5 yıla aşkın açık bulunmakdatır ve yetkililer server ile çok güzel ilgeniyor Serverin güvencesi var yeni şuan user güzel ama bu serverin hak eddigi user şuan yok server sıfırlansa ırk dolar yeni heycan   güzel olur siz ne düşüyorsunuz ?

Gentlemen ladies Server is open more than 1.5 yr and the authorities are very nice with the server Serverin assurance has the new shuan user nice but this server deserves the user shan no server zero reset the race dollar new heycan is nice what are you going down?

ulan 13 aydir ayni seyi goruyorum bi bitmediniz... Server sifirlanmayacak anlamadinizmi 

kanka bu server bu userimi hak ediyor allah aşkına sen söyle sıfırlansa ne güzel 4 katı 5 katı olcak useri daha zevklı farm olucak pk felan nesi kötü ki

kanka bu server bu userimi hak ediyor allah aşkına sen söyle sıfırlansa ne güzel 4 katı 5 katı olcak useri daha zevklı farm olucak pk felan nesi kötü ki

Bunu kapatacaklar, emegi bosa gidenler baslamayacak. Tamam hadi gene 3-4 kati user olsun 2-3 ay sonra user yine kalmayacak

Bunu kapatacaklar, emegi bosa gidenler baslamayacak. Tamam hadi gene 3-4 kati user olsun 2-3 ay sonra user yine kalmayacak

1.5 yıldır açık çok sağlam olanlar zaten buranın zevkini almışlardır 3 ay olsun 4 ay olsun zevkine bak sen kanka :D  veya buranın altına yenı sunucuda olabilir biz 7/8 mage team  ile konuşduk onay verdiler 

1.5 yıldır açık çok sağlam olanlar zaten buranın zevkini almışlardır 3 ay olsun 4 ay olsun zevkine bak sen kanka :D  veya buranın altına yenı sunucuda olabilir biz 7/8 mage team  ile konuşduk onay verdiler 

Arkadaslar Sw bomba gibi olcak hepmiz gidcez ben ekibim mle 4 pt olark geçircem 2pt magede çevire bilirim herkezi bekleriz

bizde ful item olarak oynuyoruz fakat user bakımından sıfırlanması gayet güzel olur bazı arkadaşlar söylemiş özetlemiş kısaca sw gerçekten çok güzel hiçbir eksiği yok diğer swlere göre fazlası bile var sadece yeni başlayan kişiler oynamaktan çekiniyor itemleri yok diye uğraşmakta istemiyor kimse bu yüzden sw hakettiği useri göremiyor eğer sıfırlanırsa db gerçekten güzel olucağından eminim herkeze hayırlı forumlar

NOT: jr saatlerini biraz erkene alın 9:40da jr kimse jr öncesi pk cıkmıyor doğru düzgün usko gibi oldu sw resmen 11 de pk canlanıyo bu konudada çoğu arkadaşlar katılacaktır bana eminim 

LoadingLastPuLse 

Benim görüşüm Apex, yeni database açmazsa ya da bir şeyler yapmazsa yeni oyuncular için eski clanlar sürekli birbirleriyle vs falan atmaktan sıkılcak bu aşikar ee sonra kaybeden kim olacak ? Yeni database açılmasın diyen arkadaşlar - eski Apex'i hatırlatırım - yani bowl'da atross kesmek ne kadar zevk verebilir ? Yeni bir database açılması demek user patlaması demektir ve böyle bir database çok useri hakediyor. 

#NewServer

+1 

Relaunch geldiğinde 2-3 ay içinde şuan ki kadar User kalmaz. Bir serverın bi hakkı var :)

kanka tabi sende haklısın okadar emek vermişssin :D ama bu server bu useri hak etmiyor  sıfırlansa 1.5 yıldır açık olan bir güvencesi var zırtpırt kapanmaz yanı eskisinden iyi olacağına inanıyorum

item yapmakla uğraşmaya üşenen zaten oynamasın bu sw de çok mu zor item yapmak mage teamler geleli ne kadar oldu hiçbirinin eksiği yok

item yapmak zor degil ama kardeşim bu user yeterlimi sence şuan çöp serverlerin hepsinde burdan çok user var buranın nesi eksik ?

kanka tabi sende haklısın okadar emek vermişssin :D ama bu server bu useri hak etmiyor  sıfırlansa 1.5 yıldır açık olan bir güvencesi var zırtpırt kapanmaz yanı eskisinden iyi olacağına inanıyorum

3 5 ayda kapanıp açılan Server da oynayan salaklar düşünsün boşver

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...