Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

İtem Fiyatlari

Recommended Posts

Farm server oynuyoruz ama server ilk başlarinda npc satilan +6 hig clas itemlerin npc satişi yüksek iken son güncellemede düşürüldü serverdada gözle belli olcak şekilde user kaybı görülüyor yeni başliyanlar veya yeni başlicak kişiler icin buda yanlış 1 şey geri düzeltilmesi gerek ben sadece bus kasiyorum sabahlari hig clas item kas sat yapmiyorum ama yapanlar icin cok fazla şikayet geliyor clanımdan olsun cevremdekiler olsun geri düzeltilmesini istiyoruz farm serverda oynuyoruz ama farm itemler para etmiyor millet nasil para kascak nerde kascak 3 5 kişi pk da kimse yok herkez farm yapiyor die bunu yapiyorsanız cok yanlış yapiyorsunuz demektir...

We are playing Farm server, but the server NPC sold +6 higer NPC sales of clas items early in reduced last update high when seen in serverda seen the loss of certain olcak way to use new title or those new main person on the pruning should be trimmed back the wrong one thing I just bus calcium I mornings higer clas I'm not doing selling item muscle, but who are we playing up too many complaints you get is coming from my clan we would like to correct back to get around me on the farm servers, but farm items are not worth the money folks how money kascak where kascak 3 of 5 people who are doing it to say that pK is doing nobody everyone farmer, you are doing very wrong. ..

evet dogru Sizin yönünüzdende katiliyorum ama yeni başliyanlar nerdeyse günde on iki am geliyor yeni başliyanlara yardmcı olmaya çalışıyorum ama bu sekil olursa yeni başliyanlar icin oyun cok Zor Bir hale geliyor belki yeni başliyanlar icin 1 etkinlik düzenlerseniz daha iyi olur die düşnüüyorum Kendi acimdan ama bu sekil de olursa servera yeni KİŞİLERİN gelmesi birz zor gibime geliyor belki upgradede itemlerin + basma Fiyatı artilirsa bu gb lerde erime azalir gibime geliyor 

yeah right I agree with you yönünüzd career but the new title also comes with two pm almost daily trying to be the assist new title to those, but this way if the new title also on the game becomes very difficult one, maybe new title also on the I düşnüüy die would be better if you edit one event from my own pain, but this way the matter the arrival of new PEOPLE server sounds like maybe if difficult of Zn + press artil in prices of items such as upgrades coming to this gb s melting decreases

Merhabalar,

Sikayetinizi anliyorum fakat bunun en iyi cozum oldugunu gorduk. 1000 Apex Point'un yani (Knight Cash)'in pazarda 40 50 gb olmasi bir normal durum degildi. Simdi olaya 2 yönden bakmamiz gerekir. Eger serverda gold barin hc bir degeri olmasaydi bu bir farm server ve farm serverda ilk planda olan tek sey GB ve emin olun yeni gelenler dahada cok zorlanirdi sende 500GB varken oda bi okadar kasmasi gerekir. Ama sende 10 gb varken sana yetismesi daha da kolay. Serverda Pazar Dengesi bozulursa biliyorsunuzki o serverda user kalmiyabilir diger serverlara bakilirsa biz bunu engellemek istiyoruz.

Diger yonden bakarsak gold barin cok degerli olmasi pazari daha aktif hale getirmek ve serveri canlandiricagina inaniyoruz.

Biz apexko yonetimi olarak her tavsiyelere acigiz ve bugune kadar bu server hala bukadar iyise zaten sizin tavsiyelerinizledir. Siz önerilerinizi eksik etmeyin bizde onlari degerlendirelim.

ApexKo Ekibi,

AdonisTR

aynen katılıyorum ben bunu şikayet olarak degil konu acamiyanlar var ve durumu bilmeyip server başinda herkez item yapti nie şimdik düşürüyolar fiyatlari diyenler oldugu icin konuyu acmak istedm aciklik getirdiginiz icin teşşekürler ama gercegi söylemek gerekirse bu yöndende hic düşünmemiştim başarilarinizin devamini dilerim...(LordBaBaYeRo)

I totally agree I have not subject acamar who are complaining that the situation and who did not know server per capita in everybody item made nie NOW eatin dirt Prices for those who say that letting the subject to ac want openness you brought I wish that on the teşşekürler but to tell you the truth continuation of those of your mentors Zealand thought never trophies ... (lordbabayero)