Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Türk oyuncular


frdysl
 Share

Recommended Posts

bu serverin yarısı Türk oyuncu ama 1 tane Türk GM var. Oyuna yeni başlayan Türk arkadaşlar bir sürü sorundan bahsediyor ama yardım eden yok. 

 

Dear GMs ApexKo has lots of Turkish user but we have just one Turkish GM and finding him is really hard. Some new Turkish users are coming and asking help but how they can receive help ? 

Link to comment
Share on other sites

Oyunda olup olmamam yardım etmediğim anlamına gelmiyor tabiki, günde maximum 1.5-2 saat uyuduğum için forumda günün minimum 15 saati online olabiliyorum ki sizde bu süre zarfında bana ulaşabilirsiniz özel mesaj yoluyla, zaman buldugumda oyun içinede gelip zaten türkçe olarak notice geçmekteyim yardım için Athena'ya pm atın olarak, sanırsam bu postu açmanızın nedeni Human Kral adaylığı, bu konu hakkında bilgim olmadığını 2 kez söylemiştim size oysaki..

Link to comment
Share on other sites

Karus halkından yeni başlayan arkadaşlar LostLegends ya da LostHeaveN clanından herhangibir üyeden bilgi alabilir. Biz istediğimizde herkese ulaşabiliyoruz.

New comers of karus nation can pm
LostLegends or LostHeaveN clan members for any kind of information. We will be helpfull kindly. Feel free to ask anything. By the way we can reach any gm or admin someways also...

Link to comment
Share on other sites

benim postu açmamın sebebi şu. sürekli yeni başlayan arkadaşlar bana bir kaç sorunla geliyorlar. diyorum onu anca gm bilir. fakat bu arkadaşlar forumun varlığından haberdar mı ki yada sizin oyun içinde değil de forum da yardımcı olduğunuzu biliyor mu ? bilmiyor. ben bunu bir isyan olarak söylemiyorum. gelen arkadaşlar hep geri gidiyor. bir iki defa olmuş olsa konuşmam bile. birçok defa bu olayı yaşadım.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...