Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Castle Siege War - TARANTULA Bölgesi Hakkında Bilgi

Saydek
 Share

Recommended Posts

Sadece CSW'yi kazanan clan girebilir.

d37y8V.jpg

Tarantulalardan 200klık marbleler atıyor 9999 tane üstünüzde biriktirebiliyorsunuz.Cardinal gibi tekrarlanan görevdir.Temiz farm kasma slotudur.

2Secenek vardır bu npcdede digeri ise kaleye giriş içindir.

İçeriye girince karakterin sekli falan değişiyor diye biliyorum :D

Girdiğinizde 4 slot Tarantula mobları vardır.Kesilmesi çok kolay bir mobdur.İçinden Tarantula teeth yani bahsettigim marble düşmektedir bundan ister 200klık görevi yapabilirsiniz yada Dark Dragon bosuna gitmek için anahtar yapımında kullanıyor diye biliyorum.

QBpb1y.jpg

Delos'un içerisine girdikten sonra hemen arkamızda [Curendero] Samathran isimli NPC ile karşılacağız.Bu NPC'de 2 seçenek mevcuttur

Repeat] Room of Dark Dragon isimli görev, Dark Dragon isimli yaratığın odasına gitmeniz için gereken silah anahtarı edinmenizi sağlayan görevdir.5 adet yeşil diş ile 1 tane siyah anahtar elde edebilirmişiz internetten araştırıp ogrendim :)

anahtarı elde edince kristal var içeride oradan Dark dragon bosuna gecebiliyorsunuz.Bu bossdan genellikle rol roc atıyor iron necke kadar butun uniq takıları atma sansı vardır.

Dark Dragon odasında bir baska npc daha vardır . Buda Castellan itemlerni yapmak içindir.Npcde 3 yada 4 secenek vardı.Burdan Castellan silahlarının ypaımına bakbilirsiniz o silahlarınızı almanızı saglar.

Bu silahların yapımı için Castellan's Stamp(30 adet)Gold Peels(1 adet) , Blooded Fantasy Cube(1 adet) bu materyallara ihtiyac vardır.

a314d5.jpg

Gold Peel :  Delos bölgesinde,orta koridorda 8 saatte bir çıkan devasa tarantuladır.2k civarı bir atak gücü vardır.Agrasiftir.Ayrıca her kesişinizde Gold Peels adlı materyalı atmayabilir.

Blooded Fantasy Cube: Delos bölgesinde,ortakoridorun en sonundaki DS takmış yaratıklarda çıkan kırmızı renkli Krowazdır.Bu yaratık sizi görür görmez çok hızlı bir şekilde saldırıya geçer ve yaklaşık 3k-4k saldırı gücüne sahiptir.8 saatte bir tekrar çıkar ve her kesişinizde Blooded Fantasy Cube adlı materyali atmayabilir

Castellan's Stamp: Delos bölgesinde oldukça fazla olan Wandering Knight Ghost isimli yaratığın 4.Dönüşümünde ortaya çıkan Castle Owner Ghost isimli yaratıktan atmaktadır.

Bu yaratıkları CZdeki Ego-Glutton-Wrath-Envy - Sloth - Greed olarak düşünebilirsiniz.Birini kesince içinden başka biri çıkar.
Not: Eğer etrafta DS'li yaratıklardan yeterince yoksa yerdeki ölü adamları keserek DS'li yaratıklara dönüştürebilirsiniz.Özellikle Mage sınıfı karakterlerin bu yaratıkları alanla dönmesi oldukça hızlı Stamp kasmalarını sağlar.

Bu konuda adminlerin bilgisi yok denmişti biraz internetten arastırdım internette tam anltımı yok birazda bildiklerimi yazarak bu konuda adminleri aydınlatmak istedim CSW tarantula bölgesi bundan ibarettir.

UMUYORUM APEXKO'DADA AKTİF OLUCAKTIR..