Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Yeni Şafak Serverı Hakkında Sorularım Önerilerim ..

Saydek
 Share

Recommended Posts

1.UTC İTEMLER .. 

Pk serverda oyunun dengesini bozacağını düşünüyorum coğu arkadaşlar UTC itemleri bilmemekte ve bildigim kadarıyla dragon shellin resisleri ve krowazın defi var cok güçlü bir armor.Fotoda secretlar gozukuyor bunun yerine normal shell koyulmalı diye düşünüyorum ilerdeki pachtlerde utc itemler aktif edilmeli .

2.KROWAZ İTEMLER ..

Pk'da havoc enigma gibi farm slotlarına koyulması çok güzel olmuş clanca istediğimiz bir etkinlikti.Armorlar varmı yokmu bu konu hakında bilgi verilmemiş.Eğer olucaksa oyunun orjinalliği bozulmaması ve zevk almak için krowaz mapının gelmesi gerektiğini düşünüyorum.Çünkü oyun içi clanlar ittifak kurup saatle usko tarzı krowaz mapı kovalayabilir.Buda oyunu zevkli hale getirir.

3.UPGRADE ORANLARI

İtemler +7 çıkıcak denmiş upgrade hakkında oranlar verilmemiş bu konuda destek istiyoruz.

4.PUS FİYATLARI

Türkiye fiyatlarına göre pusların pahalı olduğu açık ve net ve pk serverlarda yatırdıgın parayı oyun içinde geri kazanamıyorsun bu konu hakkında kesin çalışma yapılmalı .

5.REVERSE SCROOL

Reverseli item vermek yerine reverse scroolu ucuz yollu pusa koyarsanız.Sadece itemler parlasın diye alacak arkadaşlar çıkar buda serverın daha ileriye gitmesi ve kar yapması için mantıklı bir düşüce olabilir.

6.APEXİS CHEST

Farm'da oynayan arkadaşlar az çok bu kutunun ne işe yaradığını biliyor ben dahil ama bilmeyenler için bu konuda bilgi verilmeli.

7.MEDALLAR

Zaten coğu itemi farm yaparak alıyoruz medaller serverda np dengesi için mantıklı olmus ama sherion dark vane için kimsenin npsini verceğini sanmıyorum daha ilgi çekici bir drop konulabilir.

8.CLAN BONUSLARI

Clan bonusları diye yeni bir etkinlik gördüm fakat bu konu hakkında tam bilgi verilmemiş clan bonuslarının ne işe yaradıgına dahil bilgi verilmeli

9.CSW

CSW farm serverında ilk csw'sine girdiğimizde bugluydu.Kristal alınınca towna atmıyordu.Usko tarzı sadece kristal sahibine atak yapılmıyordu.Bu konuda umarım duzenleme yapılmıstır ve CSW ödülü ne olacaktır?. Birde Tarantula bölgesindeki bosslara item koyulabilir böylece csw için daha iyi bir mücadele ortaya çıkar.

10.CHAOS STONE

Chaos stone bossları hakkında bilgi verilmemiş.Bu bosslara droplar koyulmalı.

Fikirlerimi belirttim.Umarım cevap gelir değerlendirilir.Bunlar sadece bizim clanca şahsi fikirlerimizdir.

BİRTAKİMADAMLAR CLANI OLARAK BURDAYIZ..

1.UTC ITEMLERİ:

Şuan utc itemleri oyunda değiller. Bu itemlerin gelecekte gelip gelmeyeceği konusu şuan tartışmalı. UTC itemlerinin çok güçlü olduğundan bahsetmişsiniz. Selfname olanların çok güçlü olduğunu bizde düşünüyoruz. Bu sebeple bunlar gelmeyecek. Ancak buju+8 ile wirinom +8 'i karşılaştırdığımızda arada 5 ap farkı oluyor. Bu nedenle eğer gelirse selfname olmayan türleri gelecektir. Normal sheller yerinede +8 rosetta set veriyoruz.  +11 reverse itemler +1 takılar ve sheller inanılmaz bir dengesizlik olur. Bu sebeple bizce rosetta+8 set ve verilen itemler gayet dengelidir.

2.KROWAZ ITEMLERI:

Krowaz armorları oyunun bir parçasıdır. Krowaz etkinliği vardır. Bu etkinlik patchten beri devam ediyor ve etmekte olacaktır. Krowaz itemleri apexis chestinden +1 olarakta düşmektedir.

3.UGRADE ORANLARI:

Bunun hakkında bilgiler mevcut. Forumda olmalı. İlk server duyurusunda bir resim olarak mevcut.

4.PUS ITEMLERI:

Bunun hakkında bir çalışma yapıyoruz. Beklemede kalın. Kanatlar vb nin fiyatları düşecekler. Büyük scler, lion gibi scler de sundries e koyulacaktır. Bütün premiumler -war premium hariç- bir düşüş yaşayacaktır.

5.REVERSE SCROLL:

Mümkün değil. Bu mantık bizce çok saçma. Oyuncuların rebirth sclerinin pustan alınmasını doğru bulmuyoruz. Gelmesi söz konusu bile değildir. 

6.APEXIS CHEST:

Apexis chesti : Bu chestten bazı itemler düşürülebilmektedir. Bu kutuyu etkinliklere katılarak alabilirsiniz. BDW, Chaos, forgotten temple, juraid mountain gibi. Bu kutudan alabileceğiniz itemler için yeni şafağı bir daha okuyunuz. 

7.MADALYALAR:

Iron necklace, glass belt gibi itemleride alabiliyorsunuz. 

8.CLAN BONUSLARI:

Exp bonus 83/5 e gitmek için , NP bonus, Drop rate bonus.

9.CSW:

Belkide. Bunu değerlendirmeye alacağız. Zindanın içini şuan maalesef pek bilmiyoruz. Eğer bu konu hakkında bilginiz var ise bana bir mesaj atarsanız sevinirim. Belkide Delos itemlerini ekleriz. Eğer delos zindanının işleyişi hakkında bilgimiz olursa kesinlikle ekleriz diyelim. Ödüller için şuan sadece kasadaki para düşünüldü. Ancak eğer bir fikriniz varsa lütfen paylaşınız. 

10.CHAOS STONE:

Bütün uniqueleri takıları düşürme şansınız vardır. Bu bosslarda server başından beri droplar vardı ancak şimdi daha iyi droplarla değiştirdik.

chaos stone için takılar denmiş takılar zaten baslangıcta verilecektir yazıyor. Upgrade oranlarını goremedim madaladan iron set cıkıcak denmiş oda baslangc itemlerinde gosteriliyor. Delos tarantula hakkında bilgileri ö.m yoluyla paylasıyorum

Bide pk server değilmi kasada parnaın bi önemi yoktur?

Kolay Farm Ve pk serverı parayla pot scroll vb şeyler alabilirsin. Ayrıca iron set +0 diğer takılar +1 gelicek upg edilemez bir biçimde. +2 ye kadar upg edebiliyorsun bosslardan düşürdüklerini piyasasını bilemem ama gene gb ile alınabilir galiba +0lar upg yapmak için

Kolay Farm Ve pk serverı parayla pot scroll vb şeyler alabilirsin. Ayrıca iron set +0 diğer takılar +1 gelicek upg edilemez bir biçimde. +2 ye kadar upg edebiliyorsun bosslardan düşürdüklerini piyasasını bilemem ama gene gb ile alınabilir galiba +0lar upg yapmak için

Doğru. Gb nin gene bir değeri olacaktır, çünkü +1 takılar +0 takılar ya kc ile yada gb ile alınacaklar. Yani bloodseeker, beast gibi farm slotları hala çok değerli olacaktır. 

1.UTC ITEMLERİ:

Şuan utc itemleri oyunda değiller. Bu itemlerin gelecekte gelip gelmeyeceği konusu şuan tartışmalı. UTC itemlerinin çok güçlü olduğundan bahsetmişsiniz. Selfname olanların çok güçlü olduğunu bizde düşünüyoruz. Bu sebeple bunlar gelmeyecek. Ancak buju+8 ile wirinom +8 'i karşılaştırdığımızda arada 5 ap farkı oluyor. Bu nedenle eğer gelirse selfname olmayan türleri gelecektir. Normal sheller yerinede +8 rosetta set veriyoruz.  +11 reverse itemler +1 takılar ve sheller inanılmaz bir dengesizlik olur. Bu sebeple bizce rosetta+8 set ve verilen itemler gayet dengelidir.

2.KROWAZ ITEMLERI:

Krowaz armorları oyunun bir parçasıdır. Krowaz etkinliği vardır. Bu etkinlik patchten beri devam ediyor ve etmekte olacaktır. Krowaz itemleri apexis chestinden +1 olarakta düşmektedir.

3.UGRADE ORANLARI:

Bunun hakkında bilgiler mevcut. Forumda olmalı. İlk server duyurusunda bir resim olarak mevcut.

4.PUS ITEMLERI:

Bunun hakkında bir çalışma yapıyoruz. Beklemede kalın. Kanatlar vb nin fiyatları düşecekler. Büyük scler, lion gibi scler de sundries e koyulacaktır. Bütün premiumler -war premium hariç- bir düşüş yaşayacaktır.

5.REVERSE SCROLL:

Mümkün değil. Bu mantık bizce çok saçma. Oyuncuların rebirth sclerinin pustan alınmasını doğru bulmuyoruz. Gelmesi söz konusu bile değildir. 

6.APEXIS CHEST:

Apexis chesti : Bu chestten bazı itemler düşürülebilmektedir. Bu kutuyu etkinliklere katılarak alabilirsiniz. BDW, Chaos, forgotten temple, juraid mountain gibi. Bu kutudan alabileceğiniz itemler için yeni şafağı bir daha okuyunuz. 

7.MADALYALAR:

Iron necklace, glass belt gibi itemleride alabiliyorsunuz. 

8.CLAN BONUSLARI:

Exp bonus 83/5 e gitmek için , NP bonus, Drop rate bonus.

9.CSW:

Belkide. Bunu değerlendirmeye alacağız. Zindanın içini şuan maalesef pek bilmiyoruz. Eğer bu konu hakkında bilginiz var ise bana bir mesaj atarsanız sevinirim. Belkide Delos itemlerini ekleriz. Eğer delos zindanının işleyişi hakkında bilgimiz olursa kesinlikle ekleriz diyelim. Ödüller için şuan sadece kasadaki para düşünüldü. Ancak eğer bir fikriniz varsa lütfen paylaşınız. 

10.CHAOS STONE:

Bütün uniqueleri takıları düşürme şansınız vardır. Bu bosslarda server başından beri droplar vardı ancak şimdi daha iyi droplarla değiştirdik.

Csw 'yi kazananlar için ilerliyen zamanlarda Castellan's itemleri eklenirse güzel olur.Ek olarak Forumu biraz daha şeffaf hale getirmeniz daha iyi olacaktır.Eski konuları düzenlerseniz ve nttgame'de olduğu gibi türkçe/ingilizce/ispanyolca topluğu gibi başlıklar altında konular açılırsa daha iyi olur.

Csw 'yi kazananlar için ilerliyen zamanlarda Castellan's itemleri eklenirse güzel olur.Ek olarak Forumu biraz daha şeffaf hale getirmeniz daha iyi olacaktır.Eski konuları düzenlerseniz ve nttgame'de olduğu gibi türkçe/ingilizce/ispanyolca topluğu gibi başlıklar altında konular açılırsa daha iyi olur.

Açıkcası ayrı ayrı bölünmesi benimde çok işime gelir. Bu durumda bende hangi konu açılmış, nerede bu konular gibi hususlarla vakit kaybetmeden işimi yapabilirim. Patch çıktıktan sonra bu konuyu görüşeceğim. Şuan zannediyorum forumun düzenlenmesi patch yüzünden ikinci planda. Castellan itemleri konusuna gelirsek: Dün bu 10 maddeyi yazarken Aesteris ile skypeta idim, bu konuyu da konuştuk. Bunun gelmesine çok sıcak bakıyor diyebilirim ama hiçbirimiz v2 de csw oynamadık bu yüzden tam olarak bilgimiz yok. Detaylı bir şekilde, şu odada şu canavarlar vardır, içinden şu düşer, şunu şu castellian itemi yapmak için kullanırsınız gibi bir konu hazırlarsanız işine çok yarayacaktır. Bu konuda cahilliğimiz için affınıza sığınıyorum.