Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Athena, Aesteris için Türkçe'ye çevir Lütfen.

STARK
 Share

Recommended Posts

Server ipin uçunu kaçırdı, herkes biliyor bu saatten sonra user çekmek çok çok zor. User demek Türk oyuncular demek bunu asla unutmaması lazım. Avrupada KO oynayan çok az insan var ama aesteris in hitap ettiği tek çevre Yabancılar. Oyunun tutulması için Şu saçma Light Farm muhabbetinden kurtulması gerekiyor. Dropları çekebildikleri en boktan seviyeye çektiler, üstelik çok yanlış bir zamanda, Yabancı oyunların item yapıp Türk oyuncuların oyuna başladığı dönemde. Boss dropları sonradan değişti, epey sonradan hemdei atı alan üsküdarı aştı. Sonradan aramıza karılan oyuncuları ayrı bir zulum daha yaşattılar. Hiçbir şey düşünülmeden yapılmadı, hiçbir şey. Oyunca user olmayışı aesteris in hoşuna mı gidiyor bilmiyorum ama bizim hiç hoşumuza gitmiyor. Belki o PUS dan çekilen itemlerin peşine düşmüş olabilir, yakında farkına varacaktır. Maden dropları rezalet, oyuna başlayanlar madene gidiyor ve ne görsün, Worm, Middle Class Scroll ve Abbssy Gem ? Şaka gibi. Diğer serverın en çok user çektiği konu bu, farkına varın artık ! adamlar madende meksika dalgası yapıyor bizde in cin top oynuyor, Neden ? Gem yüzünden, yapacağın işlem server ı batırmaz yada sana bir şey kaybettirmez aksine daha fazla user kesinlikle çekeceğine inanıyorum. Yapılması gereken madenden Abbsy gem yerine, Red, Blue, Yellow gem de atması. Generator ayarlarıyla oynayıp durumu dengeleyebilir. İkincisi artık dragonlar beş para etmiyor o yüzden balık tutmak için worm muhabbati kaldır, gem oranını yükselt, balıktan düşen buss oranını daha da düşürebilirsin. Exp itemler için istenilen gem sayısını arttırabilirsin. Boss lar herhangi bir yerde doğacak dediniz, hiçbir şey değişmedi. Geç farkedilen Cheat Engine gerçeğinide unutmayalım. ! Kalan 3-5 userda oyunu terk etmeye hazır durumda.. Server reklamları yanlış kişilere hitap ediyor, Facebookta hiç APEXKO nun reklamını görmedim. bu konuda aesteris in destek alması gerekiyor. KC ile Server reklamı ve paylaşım yarışması fikrinide ben başlatmıştım. Online GM (YOK) aranızda variya sistemi yada en azından 1 tane gm in hangi saatler arasında online olacağını yazan bir bildirge gönderseniz tüm kullanıcılara zor olmazdı sanırım. User olmadığı için maden droplarına düşük te olsa, KZ materyalleri eklenebilir. ! bence mükemmel olur, pt bulamayıp yada sırf yabancı dil bilmediği için pt ye alınmayan kullanıcılar var. Şu bir gerçek oyuna yeni başlayıp bırakan tüm kullanıcıların çoğu Türk. İP adreslerinden kontrol edip dediğimin doğru olduğunu anlayabilirsin. Türkçe arayüz çok az. Forumda Türk Userler için Türkçe arayüz mutlaka olmalı, Kullanıcı oyunu kapattıktan sonra otomatikman forum sayfası açılmalı. Google da üst sıralara çıkmak için. Aesteris çok acemi. DC pre satmak istiyorsan illa, BOSS Droplarını DC Preli userlar için daha avantajlı druma getirebilirsin, yada Gem Droplarını. zor değil. Sırf Görüntü için hiçbir özelliği olmayan Valkrie leri NPC de satın alınabilmeli. Bazı oyuncular görsel şeyleri sever. aklıma geldikçe yazarım. kolay gelsin. benim önerilerim bu yönde 

Isnt that why Aesteris is working on new content?

It took the server dropping to 10 players before they finally admitted defeat and suggested a reboot.

They will do what ever they can to draw in players, and as far as i can tell out of all the servers i played,

this is by far the best one.