Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Serverla alakali birkac sour

Alemekko12
 Share

Recommended Posts

Oncelikle hepimize hayirli bir server olmasini diliyorum.Biz clanimizla beraber bu swye baslamaya hevesli ve hazirlikliyiz.

Fakat baslamadan once merak ettigimiz acik olmasini istedigimiz birkac konu var.
Sorularimi secenekli bir sekilde belirterek cevabinizi bekliyorum.

1.Su an betada krowaz map var mi,varsa npc nerede ?
2.Officialda dragon shell olucak mi,yapimi hakkinda bilgi alabilir miyiz ?
3.Talia armor olucak mi su an betada bu ozelligi kullanamiyoruz sanirim ?
4.Farm slotlari,krowaz map hepsi usko ile ayni ozelliklerde olucak diye dusunuyorum yanilmiyoruzdur umarim ?
5.Su an betada bulunan item npcsi melee ekipler icin buyuk ayricalik olucaktir officialda olucaklar mi ?

Simdilik merak ettiklerimiz bunlar umarim hepimiz icin aciklayici sorular olmustur.

Iyi Forumlar.

Oncelikle hepimize hayirli bir server olmasini diliyorum.Biz clanimizla beraber bu swye baslamaya hevesli ve hazirlikliyiz.

Fakat baslamadan once merak ettigimiz acik olmasini istedigimiz birkac konu var.

Sorularimi secenekli bir sekilde belirterek cevabinizi bekliyorum.

1.Su an betada krowaz map var mi,varsa npc nerede ?

2.Officialda dragon shell olucak mi,yapimi hakkinda bilgi alabilir miyiz ?

3.Talia armor olucak mi su an betada bu ozelligi kullanamiyoruz sanirim ?

4.Farm slotlari,krowaz map hepsi usko ile ayni ozelliklerde olucak diye dusunuyorum yanilmiyoruzdur umarim ?

5.Su an betada bulunan item npcsi melee ekipler icin buyuk ayricalik olucaktir officialda olucaklar mi ?

Simdilik merak ettiklerimiz bunlar umarim hepimiz icin aciklayici sorular olmustur.

Iyi Forumlar.

Vereceğim bilgi %99 a yakın kesin bilgidir...

1- Betada şu an krowaz yok.

2- Official da da dragon shell olacak. Arkadaş yukarda linkini paylaştı.

3-Talia armor sanırım olmayacak.

4- Krowaz materyalleri Krowaz Haritasında tabi ki ÇIKMAYACAK. Sebebi ise şu. Oyuna 10 gün önce başlayan clanlar hiç bir şekilde yeni başlayacak oyunculara krowaz kastırmaz. Bu yüzden Madencilik ya da Balıkçılıkta olacaktır %99 ihtimalle krowaz materyalleri. Adaletin sağlanması adına çok güzel bir özellik bu.

5- İtem npc si sadece malee değil tüm joblar için eşit bir avantaj. Sonuçta npc de olmasa bu tarz sunucularda Dark Knight ta aynı oranda atıyor. (Burada da atıyor.) Light Farm olmasının en büyük güzelliği de bu zaten. Yani insanlar sonuçta "PRIVATE" sunucu oynuyor. Bu da biraz daha kolay item yapıp oyundan ve karakterlerinden zevk almaları demek. Bu yüzden gayet iyi bir uygulama bizim düşüncemize göre.

6- UTC yaklaşık 1 ay sonra açılacak.  +1 Takı upgrade %100; +2 %100 değil daha düşük. +3 kapalı şu an.

Ayrıca aklınıza takılabilecek bir kaç şey daha ileteyim.

Ortalama Exp pre ile 3-4 gün; Premiumsuz 5-6 günde maximum 83 olabilirsiniz. tabi on sürenize göre bu azalabilir ya da artabilir. Kısacası ÇOK SIKMAYAN bir exp sistemi olacağını iletti oyun yöneticileri. 

Cardinal, Balıkçılık, Ağaçlar gibi bölgelerden buss düşürebilirsiniz. 

Madende Gold Coin, Silver coin, Düşük Oranda Silver Bar ve Çok düşük oranda Gold Bar düşürebilir; Solucan ve (muhtemelen) düşük oranda gem kasabilirsiniz.

Cz Bowl Boss taşı ortalama 1 Saatte bir çıkmaktadır. 

Skiller OTO DEĞİLDİR. 

Upgrade oranları çok rahatlatıcıdır. Forumda ulaşabilirsiniz. 

Krowaz mapte krowaz kasilmasi gerektigini dusunuyorum yani eger kasilmazsa bir geregi yok krowaz mapin.Ve katiliyorum oyuna gec baslayan clanlar icin biraz zorlayici bir durum ama bu kadar guzel bir dbye sahip sunucunun uskodaki rekabete sahip olmamasi uzucu olur.Ayrica krowaz icin savasan clanlari gormek bence hepimizi mutlu eder.Dediginize hak verdigim icin soyle bir sey oneriyorum acilistan 1 ay sonra krowaz map acilsin,bu arada eger krowaz map acilmicaksa krowaz silahlari icin gereken yaratiklarda konulmasin czdeki slotlarina (Enigma,Hell Fire,Cruel,Havoc) bu sayede 1 ay icinde kalici oynayacak clanlari belirleyen sunucu kendi icerisinde durumu kabullenip oyunculara rahatlik saglayacaktir ve herkesin eglenecegi rekabetli bir oyun geciririz.Umarim anlatabilmisimdir.

Cevaplar icinde tekrar tesekkur ederim.

iyi forumlar