Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Pet Sistemi


IamCriticaL
 Share

Pet System  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sevgili Atlas,

 

Öncelikle birçok yenilik bizlerle buluşacak bunu hepimiz biliyoruz. Ancak bir önceki sunucuda birçok oyuncu pet sisteminin olmamasından şikayetçiydi. (Oto toplama vs.) 19 Aralık'ta start alacak yeni sunucuda bir yenilikte pet sistemini açarak yapabilir misiniz. Bunu bütün arkadaşlarım adına istiyorum. Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Link to comment
Share on other sites

Pet  sisteminin  iyi  kötü  yanları var  açılması  oyuna  renk katacaktır  tabiki  ama  bazı serverlarda  görmüş olup  sahit  oldugum gibi  pet 'ini alan bütün okcular   bus  vs  gibi slotları kapatıp  genie  bırakaraktan  diger   jopların  bu  yönde  kendini geliştirmesine  fazlaca  engel  olunabiliyor  buda  diger  jopların  bu tür olaylardan sogumasını  saglayabiliyor  oguzcum  onun bi düzenlemesi  yapılıp pet  olayı açılırsa  güzel olabilir. Her  bakımdan  tartıp biçmek  gerek

Link to comment
Share on other sites

haklısın o konuda da belkide oto kutu sisteminin yalnızca peri ile olması. yani PUS'da satılmaması bir çözüm olabilir. sonuçta karşılıklı bir kazanç olacak. krowaz gelecek ise eğer; bir çok yeni pus itemde ortaya çıkar krowaz pet giga pet gibi bunlar pusta satılabilir. 

Link to comment
Share on other sites

Merhaba,

 

Pet sistemi ile ilgili bir planımız yok henüz, light-farm sunucuda gerçekten ihtiyaç olabileceğini de düşünmüyoruz açıkçası. Eğer ciddi bir talep olursa bu konuyla ilgili bir çalışma yapabiliriz. :) 

 

Pet sistemi ile ilgili Türk arkadaşlarımız buradan düşüncelerini paylaşırsa sevinirim, beklentileri de görmemi sağlar Pet ile ilgili. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...