Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

New Server About / Yeni server hakkında

Ouss
 Share

Recommended Posts

Merhaba daha önceki ApexKO 'ya sonradan başlamıştık.Lvl jump felan derken 80'ni bulduk server'ın kalitesine kimse laf edemez, 10 üzerinden 10luk bir server tek sorunu Exp bana ve arkadaş clanlarımıza göre, Bir pvp'ye göre bu kadar zor olması biraz sıkıntı yaratıyor şöyle örnek veriyim önceki servera, 3 Mage clan çağırmıştık lvl jump atıp sonra exp kasmayı denediler fakat biz hariç 3 clan da çok fazla exp zor olduğunu dile getirip bırakmışlardı, hele ki bu yeni serverda aynı sorunla karşılaşılmasından korkuyoruz oyuncuları bölen en büyük husus item değilde bu level/exp sistemi, Benim kendi düşünceme ve şuanda yeni serverı bekliyen toplam 4 clan olarak tekrar başlıcaz fakat exp'nin kücük bir oranda hafifletilmesini istiyoruz ve Ardream ve Ronark Land Base , sadece CZ deki oyuncuları bölücektir.
Daha fazla kitle ve oyuncu çekmek istiyorsanız önerimi dikkate almalısınız. Çoğu clanla görüştüm ve hepsi aynı sorunu dile getiriyor, Bir pvp için o kadar exp uğraşılmaz diyorlar.

Yeni serverda herkese şimdiden başarılar.

Ben bir haftada tek başıma 80 oldum. Hem de level jump olmadan ve premiumsuz. Şu anda premium hediye edilecek ve exp event ile birlikte level jump var. Peki söyler misin, kolay olsun derken neyi kastediyorsun. 83/1 exp galiba istediğin? O zaman premium da satmasınlar, gereği kalmaz çünkü. :) ama pvp server arıyorsan yanlış yerdesin. Burası Farm server. Anlamı ise, kendi emeğinle oynadığın oyun. İtem yaparsın exp yaparsın. Bu arada sizlere de şimdiden başarılar.

Ouss dostum

1. Burası pvp server değildir ben şahsen öyle düşünüyorum benim gibi düşünen çoktur.

2. Biz OttomanPlatoon olarak geç başlasak bile Exp ile ilgili problemimiz olmadı çünki biz lvl jump suz kastık exp oranlarında bir sıkıntı yok 

3. burayı diğer serverlarla karıştırmamanızı oneririm çunki bura kadar kalıcı bir server zor bulunur.

4. Kaç kişi başlarsanız Başlayın Emeginizi Karşılıgını alıcagınızı düşünüyorum.

5. Apex kaliteli ve usko tarzında oynanbilicek bir serverdır o yuzden exp ve item olayı ne kadar dengeli olursa oyunun tadıda o kadar güzel olur.

6. Son olarak Benim düşüncem yeni acılcak databasede de jump olcakmış olmaması daha güzel olur..

bana kalırsa 2 haftada kasalım exp zevki alalımda işte :D başka clanların sorunlarını dile getirdim ki daha fazla kitleye ulaşması için ek olarak exp 4-5 günde kasılması benim için sorun oluşturmaz :) kalitesinden şüphem yok önceki sv sinde kısada olsa oynadım bu yüzden zaten daha fazla kitleye ulaşsın diye bu konuyu açtım ek olarak, abartı bir exp kolaylaştırılmasından da bahsetmedim :) güzide bir miktar, ek olarak lisansız olan tüm serverlar pvp dir :) 

Bilgilendirme...

Arkadaşlar selam. Yetkililerden aldığım bilgiye göre bir önceki sunucusundaki exp oranlarını UNUTUN... Çok ama çok daha rahat 83 olabileceksiniz. Belki 1 haftadan bile az sürede 83 olabileceksiniz. Ouss a katılıyorum. Private sunucularında exp oranlarının rahat olması lazım. OttomanState her konuşmasında diyor ki burası Private değil. Ne peki? Knight Online lisans verdi de 3 gün sonra USKO ya dahil olacak da bizim haberimiz mi yok? MGAME mi açıyor burayı? Hocam sunucu harika. Sorunsuz güzel eyvallah. Ama unutmayın ki PVP...

Son açılan Apex 6-7 ay dayandı. Bu kötü mü ? Hayır tabi ki. Sonuçta bu bir Private sunucu. Ve ona göre yeni sunucuda ayarlamalar yapılmış. Harika bir şey bu. Krowaz, Utc vs. herkes dilediği gibi oynasın bırakın. Türk oyuncular yabancı oyuncular gibi değildir. 1 haftada 80 olursa 3 gün sonra 80 kişi bulamazsınız. Suratına bile bakmayacağınız pvp lerde türkiyede 10 bin oyuncu var. Bu kadar kaliteli bir oyunda 300 500 kişi olması kötü olur. Bu yüzden lütfen öyle çok abartmayalım.

Merhaba daha önceki ApexKO 'ya sonradan başlamıştık.Lvl jump felan derken 80'ni bulduk server'ın kalitesine kimse laf edemez, 10 üzerinden 10luk bir server tek sorunu Exp bana ve arkadaş clanlarımıza göre, Bir pvp'ye göre bu kadar zor olması biraz sıkıntı yaratıyor şöyle örnek veriyim önceki servera, 3 Mage clan çağırmıştık lvl jump atıp sonra exp kasmayı denediler fakat biz hariç 3 clan da çok fazla exp zor olduğunu dile getirip bırakmışlardı, hele ki bu yeni serverda aynı sorunla karşılaşılmasından korkuyoruz oyuncuları bölen en büyük husus item değilde bu level/exp sistemi, Benim kendi düşünceme ve şuanda yeni serverı bekliyen toplam 4 clan olarak tekrar başlıcaz fakat exp'nin kücük bir oranda hafifletilmesini istiyoruz ve Ardream ve Ronark Land Base , sadece CZ deki oyuncuları bölücektir.

Daha fazla kitle ve oyuncu çekmek istiyorsanız önerimi dikkate almalısınız. Çoğu clanla görüştüm ve hepsi aynı sorunu dile getiriyor, Bir pvp için o kadar exp uğraşılmaz diyorlar.

Yeni serverda herkese şimdiden başarılar.

Merhaba,

Sunucu ve işlerimiz hakkında yaptığınız güzel yorumlar için teşekkür ederim ekip adına.

Sizin de söylediğiniz gibi ilk açtığımız sunucudan edindiğimiz tecrübeler ve oyuncuların yorumları/istekleri doğrultusunda bir çok oyun hizmetinde değişiklikler düzenledik ve konseptimizi; oynanılabilirliği daha kolay, oyun sunucuları içerisinde light-farm diye tabir edilen sistemi oluşturduk. Level alabilmek, item edinebilmek ve benzeri farm adı altında geçen her şey eski sunucuya oranla çok çok daha kolaylaştırılmıştır.

• 2 weeks later...

Güzel bi konuya değinmişsin katılıyorum fakat buranın güzelliği emekten geçiyor az biraz dişlerini sıkarlarla arkadaşlar daha kaliteli bir oyun oynuyacagız böyle bir oyunu bırakıpta milletin arklarına clanlarına item dagıttıgı tbl nin hilenin yığınla olduğu serverlerde oynuyorlar.

Yinede tekrardan gelecek arkadaşlara bıkmamalarını ve oyunun tadını çıkarmalarını tavsiye ederim :)