Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

MuptezeL Clanı - Kural İhlali


WOCKEZ
 Share

Recommended Posts

 

Oynadığım mage karakterimle exp kasmak için girmiş olduğum(exp, drop rate için) MuptezeL clanı czdeki exp görevlerini yaptığımız sırada açılan CR eventinde human ırkında bulunan OLDFRIENDS clanının ekibiyle birlikte CR yarışını kısa sürede bitirebilmek için anlaşmalı olarak birbirlerine skor verdiklerine şahit oldum. Aşağıda bulunan videoda herşey açıktır.  Şimdiden gereği için teşekkürler.

 

Ayrıca bu konunun açılmasından sonra bu kişiler eşyalarını aktarıp farklı hesaplarla oyuna devam edebileceğini unutmayınız bunu önleyebilmek adına kurallar dahilinde yasaklamanın süresi kapsamında PC/IP olarak yasaklama getirilmesi hususu yararlı olacaktır.

 

 

 

APEX GAMING KURALLARI

 

İhlal > hile kullanımı/10. bendi

Alıntı

Öldürme gerektiren Koleksiyon Yarışlarını bitirmek için işbirliği, ilkte 7 gün ve ikincide kalıcı yasaklama ile sonuçlanır. Neyin 'işbirliği' olarak kabul edilip edilmediği GM'nin takdirine bağlıdır.

 

Edited by WOCKEZ
Link to comment
Share on other sites

Reii, 3 saat önce yazdı:

o saatte magic spell crsi açılmıştı. czde hiç human ve karus olmadığı için bizde cryi bitirebilmek adına böyle bi durumda kaldık. magic spell kağıdını başka hiç bir yerden temin edemediğimiz için yapılmıştır.

magic spell cr was opened at that hour. Since there is no human and karus in the cz, we were in such a situation to end the cry. It was made because we couldn't get magic spell paper from anywhere else.

CR için kalan süre ve oyunda ne kadar online olduğu belli :)

Link to comment
Share on other sites

happy, 15 saat önce yazdı:

kendince burada birşeyler yapmaya calışmıssın fakat atladığın bir konu var sende bu partydesin ve seninde account'un yasaklanması gerekiyor 

Kötü bir avukat olurdun :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Sierra locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...