Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Yapılması gereken ÖNEMLİ GÜNCELLEMELER..


IGeisha
 Share

Recommended Posts

Bu sunucunun oldum olası tek derdi şu yaptığınız Blessed upgrade scroll ve çöp farmı dropları, size defalarca söyledik oyunun en değerli itemi her zaman blessed upgrade scrolldur.
1. Blessed upgrade scroll çeşitlerinin "Beast ve blood seeker" yaratıklarından kaldırılıp "Dark knight, Evil Wizard, Balrog, Boroo" Gibi moblara koyulması gerekiyor. "DC sundries" Npc'ye "Non-trade Blessed upgrade scroll" eklemek o kadar mantıksız ki.. İnsanlar zaten hiçbir zahmete girmeden blood seeker ve beasttan o itemi elde edebiliyorken neden gidip Npc'den satın alsın

2. Bir önceki sunucuda olan "Etaroth, Most Evil, Dread Mare ve Shaed Mare" yaratıklarının eski yerlerine eski zorluklarında ve drop oranları, adetleri, çıkan drop fiyatları olarak oyuna tekrar eklenmesi gerekiyor officialde.

3. Ronark Land bölgesinde "Ödül avcısı" etkinliğinin belirli saatler yerine sürekli aktif olması gerekiyor.

4. Ronark Land bölgesindeki "Ancient ve Treant" Yaratıklarından çöp droplarının kesinlikle kaldırılması ve "Monster stone, Ancient Weapon Scroll, Ancient Armor Scroll" gibi eşyaların eklenmesi gerekiyor.

5. Event ve Cr eventlar anladığım ve gördüğüm kadarıyla içerik olarak çeşitlendirilmiş, ancak İnsanlar bir önceki sunucudan farklı şeyler göremiyor malesef.. Daha fazla çeşitlendirilebilir. Farklı haritalarda Farklı Cr event ödüllü etkinlikler genellikle pk odaklı olması daha etken rol oynayacaktır. (düzenlendi)

6. Sunucuda "El morad Castle ve Luferson Castle" Haritaları sadece insanların 5 6 karakter sokarak oyunda karakterlerine eşya almadan sadece gelir kapısı olarak kullanmalarına yarayan haritalarda "Genie" Kullanımını kapatmalısınız.

7. Bir önceki sunucuda kısa süreliğine Ronark land bowl Bölgesinde Npc ler eklemiştiniz, bu npcler Karşı ırk'a skill atıyorlardı bunları mutlaka eklemelisiniz.

8. Oyunun bir diğer kanayan yarası "Savaşlar" Savaş haritalarına 1 tane Boss ekleyerek savaşları daha cazip bir hale getirmiyorsunuz sadece, insanlar o Bosslar olmasa 10 dk duruyorsa savaş'ta o Bosslar olduğunda 20 dk duruyor. Savaşlardaki aksiyonu ve katılımı daha cazip bir hale getirmek için "Luferson monu, Asga Monu, Laiba Monu" kesildikten sonra 50 100 200 gibi NP veriyor ise buna ek olarak 5 ya da 10 apex point ekleyerek daha cazip bir hale getirebilirsiniz. Ya da Karşı ırkın maden bölgesinde golden mattcok ile kazı yapıldığında "Gem, Fragment, Blue ve Green kutu" gibi ödüller ekleyebilirsiniz. (düzenlendi)

9. Kesinlikle sunucuya 1 ip'den maksimum 2 giriş olmalıdır, ve sanal sunucu,pc gibi şeyleri kullananları takibi iyi yapılmalı.

[00:37]

Bu öneriler yerine getirilirse solo oyuncular zarar görmeyecek, sunucunun kalitesini düşüren gereksiz oyuncular etkilenecektir. Aynı hatalara lütfen düşmeyin, kesinlikle düşünmenizi tavsiye ediyorum.

@twostars

@Sierra
 

@Aesteris
 

Edited by emreman11
Link to comment
Share on other sites

Quote

2. Bir önceki sunucuda olan "Etaroth, Most Evil, Dread Mare ve Shaed Mare" yaratıklarının eski yerlerine eski zorluklarında ve drop oranları, adetleri, çıkan drop fiyatları olarak oyuna tekrar eklenmesi gerekiyor officialde.

Bence bu hiç iyi olmaz o slotlarda 8 kişilik party'de kişi başı saatlik 1gbye yakın  para kasılıyordu çok abartı olur güncellenip koyulması yada hiç koyulmaması gerekiyor.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...