Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Not SlapperZ SCAMMERS Come inside (SLAPPERZ SCAM DETAYLI BİLGİ İÇERDE)

Recommended Posts

Pleasurew1thme, 36 dakika önce yazdı:

Öncelikle üzülüyorum. Hem kendisine, hem de, kollarını sıvayıp yorumlara koşan hıyar tayfaya. Zaten bu karalamada ki amaçta buydu. Bugüne kadar Slapperz tarafından tüm paylar eşitçe ve adilce dağıtıldı gerek sana gerek herkes için. Ama anlaşılıyor ki,  bu paylaşımından sonra Iron Necklace payına ihtiyacın olmadığını anlıyoruz.  Anlıyorum klandan çıkmak zoruna gitti . Ve hırsını alamayıp bu klanı herkes önünde kötüleme çabalarına girişiyorsun.  He şöyle bir durum da var, bu klanın ne dosta nede düşmana da ihtiyacı yok zaten. Boşa bir konu açmışsın yani.  Oyun içerisinde ki tüm klanlar kendi araların da anlamsız bir gaza gelip Slapperz'e karşı saf alıyor zaten. Bunları dolduruşa getiren şahsiyetleri gerek kişileri her daim tanıyoruz. Burada isim verip şahlandırmanın bir manası olmadığını düşünüyorum. Senin burada ki amacın da o şaklabanların sana destek vermesi ve bizi aklınca küçük düşürmesi. Adeta bir piyonsun şuan ve sana destek çıkanlar sövdüğün saydığın kişiler. Belki bilmem onlar da sana sövüyorlardı. Hadi eyvallah. Pay durumun da ne olur bilemem. Belki dtc'de veya ash knight'da ansızın görev yapan yeni başlayan birine verilebilir ve hayırlara vesile olabilir.

Sonuna kadar haklsın tüm droplar eksiksiz bir şekilde dağıtıldı (Iron neck hariç). Kimsenin hakkını hiç bir zaman yemedim asla yememde. Kimsenin gazına gelipte bu konuyu açmadım. Hakkım olanı alamadığım için yani haksızlığa uğradığım için bu konuyu açtım SLAPPERZ'ı kötülemekte değildi amacım insanlara nasıl davranış biçimi olduğunu göstermekti. Slapperz playerlık olarak kötü bi clan değil oyunculuk olarak gayet yeterli seviyede oyunculuk kabiliyetine sahip oyuncular barındıran bi clan fakat söz konusu insanların haklarına saygı duymak olduğu zaman malesef aynı şeyleri söyleyemiyorum.

BroOk, 14 saat önce yazdı:

theres a rule where they must share this kinda of drop with you and if they dont give gm just will take item and do it for hiself. i dont really surprise u get this scam from them, most server hate them cuz they over talking no sense plus they are all full of items still pretending more from dropa. pretty sure this guy called korsan feel important cuz he need to give ur own share but what can i say bro some people are just greedy and bad . wish u good luck on ur kc share.

Ty bro

xOTANTiK, 13 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun kardeşim. Karaktersiz adam her yerde karaktersizdir.. Yaptığın iş ile dalga geçenler kim bilir nerede ne yapıyorlar. Allah herkesin emeğinin karşılığını bi şekilde verir.. Npt Clan Slapperza OTANTiK’ten Selam.. 

Sağol kardeşim.

Zambak, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle herkeze selam . Böyle bir olayın yaşanması üzücü sonucda bir oyun ve  itemin kölesi olunmaması gerekdigini düşünüyorum bi o kadar da Dostlar ve arkadaşlıklarında seçiçi olunması kanaatındeyim. Bu serverda açıldığından beri oynuyorum ve Slapperz daki arkadaşların  böyle item pay edilmedi satılmadı davası bir  değil iki değil üç değildir. Benim düşüncem birşeyi Halk veya bir kaç kişi den fazla kişi Gündeme getiriyorsa o şeye inanırım ve İnanmak gerekildiğini düşünüyorum  Milletin hakkını oyunda yiyen vermeyen  dalga geçen Gerçek hayatda her bir hortumculuğu yapar yazık.  Diyeceğim o ki  1 ay oynayan insanların  yok çok iyiler Melekler demesini Tanıyamamıssın demek istiyorum Cunkü iftiranın burada kanıtlarıyla yer alamayacağını bilerek. Umarım  Slapperz İnsanların hakkını sildirerek deiğilde Adil bir Şekilde Paylar Geçmiş olsun.

Umarım dostum sağol.

4 hours ago, GORILLAA said:

Hey bot warrior shut up ur mouth and search Google how to play Warrior Character please thnx.

and this comes from the master of descent :) the player who can't even combo manually and is in macro all the time :) there is no bigger bot than you, but I can at least teach you how to descent further than 1 centimeter

RalphLauren, 17 saat önce yazdı:

@Doruk13im your huge fan

+ i knew gorila is a scammer :D

real scammer ralp :D 

gecmıs olsun aga  her ne olursa olsun verirsin payını yallah dersin  vs oyunun kuralları acık ortada yani vermeme gibi bir durum söz konusu olmaması gerekiyor

neXusLeen, 24.02.2021 - 19:10 yazdı:

şikayet ettiğin zaman GMler İronneck el koyuyorlar zaten oyun kurallarıyla ilerlersen payını rahatlıkla alırsın. gemiş olsun.. rezillik sadece...

sagolasin

I don't really know who this doruk guy is and I can't say much about him. I've just heard somethings and I'll not get into it however, I can speak about Slapperz.

I've met them in this server after I got parted from my last clan and they have been great to me. There is never discussion about drops. If I'm in the party, I either get a PM from person who sold the drop for my share or they just send it via letter function. There has never been an issue.

On top of that, I've lent them my all my unique items while I was on a break from the game. These were valuable items including +8 items and iron set. Once I was back, they gathered the items and gave them back to me immediately, I didn't even need to ask. 

I consider them to be extremely trustworthy.

Edited by Haemon
Haemon, 02.03.2021 - 12:30 yazdı:

I don't really know who this doruk guy is and I can't say much about him. I've just heard somethings and I'll not get into it however, I can speak about Slapperz.

I've met them in this server after I got parted from my last clan and they have been great to me. There is never discussion about drops. If I'm in the party, I either get a PM from person who sold the drop for my share or they just send it via letter function. There has never been an issue.

On top of that, I've lent them my all my unique items while I was on a break from the game. These were valuable items including +8 items and iron set. Once I was back, they gathered the items and gave them back to me immediately, I didn't even need to ask. 

I consider them to be extremely trustworthy.

prepare yourself;)