Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

+7 Upgrade %100 Apex Scrool Eklenmesi ?

Ostrich
 Share

Recommended Posts

20x sertifika + 10 GB +7 Apexis Upgrade SC add
Wouldn't it be nice if it was added

20x Sertifika + 10 GB Karşılığında +7 İtem basma scsi eklense güzel olmazmıydı ?   Değerlendirilebilir bir öneri olarak düşünüyorum.. +7 ye item basmak saçma şekilde serverde çok zor ama +7 itemın cok bir vasfıda yok Quest iteme ws kullanılabilir..  

Wouldn't it be nice if a 20 item certificate + 10 GB equivalent +7 item print scsi was added? I think it is an evaluable suggestion .. Pressing item to +7 is ridiculously difficult on the server, but +7 item is not very useful Quest iteme ws can be used ..

@Aesteris @twostars  @Eos @Heung

Marlen, 1 saat önce yazdı:

Umarım Böyle  Bir sistem gelmez , Serverın ömrünü uzun tutmak için +7 nin ve +8 nin oranı gayet yerinde ..

Düşünceniz saçma hangi item 10 15 gb ediyor suan+7 ? Exp raptormu ? Exp shardmı ? Dragon scale +7 mi ? Düşünceniz bize göre saçma bizim isteğimiz belli bir para karşılıgında  Questimizi +7 basabilelim 10 gb + 20 sertifika oyun ıcı değer 400 500 liraya tekabul edıyor +7 questi olan çarların piyasasınıda etkılemez böylece.

Ostrich, Şimdi yazdı:

Düşünceniz saçma hangi item 10 15 gb ediyor suan+7 ? Exp raptormu ? Exp shardmı ? Dragon scale +7 mi ? Düşünceniz bize göre saçma bizim isteğimiz belli bir para karşılıgında  Questimizi +7 basabilelim 10 gb + 20 sertifika oyun ıcı değer 400 500 liraya tekabul edıyor +7 questi olan çarların piyasasınıda etkılemez böylece.

Etkilemez mi Adamlar 3-4 Pc Etkinliklere giriyor şuan bile maradonda adamlar sertifikalarını satıyor . Dediginiz sistem de herkes bu sefer 7 SN basıp satacak ,  Dragon Scale konusuna gelince  şuanki piyasası 20 gb den fazla ediyor 

Marlen, 1 dakika önce yazdı:

Etkilemez mi Adamlar 3-4 Pc Etkinliklere giriyor şuan bile maradonda adamlar sertifikalarını satıyor . Dediginiz sistem de herkes bu sefer 7 SN basıp satacak ,  Dragon Scale konusuna gelince  şuanki piyasası 20 gb den fazla ediyor 

Bırakta emek veren birşeyleri elde etsin dragon scale +6 6 7 gb 20 sertifika +10 gb verdiğinde değeri 20 gb civarı olur düz basılanda zaten 20 gb civarı olur dragon scale için kullanıcaklarını hıc sanmıyorm ben o %100 kagıdını sen 0 çar açıp bi 20 sertifika kasmayı dene bakayım ne kadar zamanda yapıcaksın sonra gel tartışalım..

Ostrich, 1 dakika önce yazdı:

Bırakta emek veren birşeyleri elde etsin dragon scale +6 6 7 gb 20 sertifika +10 gb verdiğinde değeri 20 gb civarı olur düz basılanda zaten 20 gb civarı olur dragon scale için kullanıcaklarını hıc sanmıyorm ben o %100 kagıdını sen 0 çar açıp bi 20 sertifika kasmayı dene bakayım ne kadar zamanda yapıcaksın sonra gel tartışalım..

Gözden Kaçırdığın çok sey var , Eskisi gibi artık ezik almıyorsun sertifikaları , Ödül miktarı arttı + Chaos Geldi  , Bugün Csw var  mesala 20 kill görevini yaparsan toplamda 9 sticker alacaksın .Sen bunları gözden kaçırıyorsun :)

Marlen, 1 dakika önce yazdı:

Gözden Kaçırdığın çok sey var , Eskisi gibi artık ezik almıyorsun sertifikaları , Ödül miktarı arttı + Chaos Geldi  , Bugün Csw var  mesala 20 kill görevini yaparsan toplamda 9 sticker alacaksın .Sen bunları gözden kaçırıyorsun :)

Senınde anlamadıgın nokta şu bırak o etkınlıklere gıren eden 1 hafta 10 gun uraşanda 20 30 sertifika kasıp satsın ne olacak buna mı karşısın ? Cswde 15 dkda 20 kill görevını ezik adamlar nasıl yapsın ? Yanlıs dusunuyrosun sertfıka kasmaya urasacagın yerde gıt gb kas serverde sertıfıka sattıgına deymez zaten :D

Ne kadar güzel öneride bulunuyoruz tek niyetimiz emegimizin karşılıgı +7 quest staff basabilmek yada +7 quest basabilmesi insanların illa biri çıkıp yaa kardeşşş bu yanlıs aaa olmazz aaaa saçma diyen biri cıkıyor ya ayar oluyorum +8 upgrade açılmış +8ler havada ucusuyor adam +7 scnın gelmesıne karşı.

Ostrich, 32 dakika önce yazdı:

Ne kadar güzel öneride bulunuyoruz tek niyetimiz emegimizin karşılıgı +7 quest staff basabilmek yada +7 quest basabilmesi insanların illa biri çıkıp yaa kardeşşş bu yanlıs aaa olmazz aaaa saçma diyen biri cıkıyor ya ayar oluyorum +8 upgrade açılmış +8ler havada ucusuyor adam +7 scnın gelmesıne karşı.

Bak Ne güzel Diyorsun +8 ler Havada uçusuyor ise demek ki sende basabilirsin ?

Marlen, 14 dakika önce yazdı:

Bak Ne güzel Diyorsun +8 ler Havada uçusuyor ise demek ki sende basabilirsin ?

5 tane trina ile +7 quest staff denedım geçmiyor 1 inv itemden +7 ye 1 tane item geçmediği oldu sence bu normalmi kardeş? +7 itemın basılmamasımı serverın ömrunu uzatıyor ? Boş konusuyorsun sadece.

Ostrich, 19 dakika önce yazdı:

5 tane trina ile +7 quest staff denedım geçmiyor 1 inv itemden +7 ye 1 tane item geçmediği oldu sence bu normalmi kardeş? +7 itemın basılmamasımı serverın ömrunu uzatıyor ? Boş konusuyorsun sadece.

Bence boş konuşan sensin yukarıda +7 ye geçmiyor diyorsun , şimdi diyorsun ki +8ler havada uçusuyor  anlamadım seni :)

upgrade kumar işidir şansın varsa basarsın basamıyosan satın alırsın bu kadar basit .

Marlen, Şimdi yazdı:

Bence boş konuşan sensin yukarıda +7 ye geçmiyor diyorsun , şimdi diyorsun ki +8ler havada uçusuyor  anlamadım seni :)

upgrade kumar işidir şansın varsa basarsın basamıyosan satın alırsın bu kadar basit .

IQ baya düşük senın kardeşim bende satın almaktan bahsedıyorum zaten ama sen anlamak ıstemıyorsun +1 takı upgrade sc konuldu sesınız cıkmıyor +8 acık olan swde +7 upgrade scsıne karşısın ben anlamadım senı.

Ostrich, Şimdi yazdı:

IQ baya düşük senın kardeşim bende satın almaktan bahsedıyorum zaten ama sen anlamak ıstemıyorsun +1 takı upgrade sc konuldu sesınız cıkmıyor +8 acık olan swde +7 upgrade scsıne karşısın ben anlamadım senı.

Yukardaki yazdıgımı tekrar söylüyorum :) 

upgrade kumar işidir şansın varsa basarsın basamıyosan satın alırsın , ( bu takı içinde geçerli adam demiş %33 kumar oynamak istiyorsan , oynamak istemiyorsan pazarsın alırsın %100 ü :D

Marlen, Şimdi yazdı:

Yukardaki yazdıgımı tekrar söylüyorum :) 

upgrade kumar işidir şansın varsa basarsın basamıyosan satın alırsın , ( bu takı içinde geçerli adam demiş %33 kumar oynamak istiyorsan , oynamak istemiyorsan pazarsın alırsın %100 ü :D

tamam bende aynı olayi +7 item içn getirilse güzel olur diye konu açtım gerekirse 15 gbde yapılabilir  +8 item basılsın demedım sonuc olarak.

roock10, 1 saat önce yazdı:

@Marlen Tamamen haklı bu konuda.
@Ostrich siz zaten Gb kasıyorsunuz hocam. tl ile satıyorsunuz. Hiç bir türlü oyun oynama gibi bir amacınız yok. 7 yapsan ne olacak ki stafı anlamadım .s

1m.250 k np var günün 8 saati czdeyiz ve rankdayiz bizim pk atmadıgımızı mı dusunuyorsunuz ? 

Yazık oyun da magelerınde tutunabilmesi için kalkıp konu acıyoruz biri cıkıp bize farm ıcın gb ıcın oynuyosunuz diyor biri cıkıp yok saçma diyor cok yazık gb satmak ıcın oynayan mı stafını gb karsılıgı +7 ye basmak ister yoksa oyun oynamak isteyenmı? Serverde kaç kişide +1 takı var ? Biz takı 1 liyoruz haberınız olsun.. 

https://apexko.com/character/JessieJ    Bakabilirsiniz.

Ostrich, 7 saat önce yazdı:

1 tanede yönetici kalkıp buraya yorum atmıyor yada yöneticilere bildirmiyor bu ilgisizliğininizin bedelini elbet ödersiniz bowlda wariorlar atros riote döndüğünü görünce.

Boş konuşuyorsun çünkü , Sen Dlivedaki Yayınlara Gidip Sell GB yazarsın anca GB ci seni :)

https://prnt.sc/tmha3d

Edited by Marlen

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

NO! IT will mess server. Because there is still coming items like krowaz people with big pocket will get too far ahead with gear advantage. And on that point cant get back. DONT change upgrade or improve changes by other things than Trina.

If something to change High upgrade scroll rate could be lower to bring valuable on busses.

But Tbh rates shouldn't be changed.

Edited by Zimpapke