Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

holyturk

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

About holyturk

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://i.hizliresim.com/tVFG50.jpg
 2. 101 and 104 boss characters. Hey Krepin why you dont check human eslant? SteveRogers , Matthew (Your King) , Nut , Mahmut .. ForgottenHeroeS clans have 10 character in eslant. You are selling GB in this game and you do not make items for your characters. Turks have a nice saying. The fruit-bearing tree is stoned. Everyone should mind their own business. This topic was opened for luring only.
 3. why hidden your messages ? jajajajaj. Because you are racist.Your last message is i fuck all girl turk I have 1 laptop,3 pc and I logging 4 character.(2 Main character and 2 boss character) I shared your attitude towards me as a topic in the forum. According to the rules, I don't have any illegal activity. Your only problem is that you're jealous of us. There is no ban for this yet, but when it does, be sure I will be stronger. Because you do the same, but you cannot succeed. When will you stop complaining about me? https://i
 4. your character : https://www.apexko.com/character/KrepiN my characters : https://www.apexko.com/character/NORRRRRR https://www.apexko.com/character/WalterWhite Question : Who is gb seller?
 5. https://i.hizliresim.com/al7S2V.jpg
 6. Bu yaratıktan iron necklace düşme olasılığı nedir? 100 e yakın sq kesmişimdir bir tane iron neck görmedim. Çıkıp çıkmadığını da bilmiyorum. Bu konuda aydınlatır mısınız bizi acaba? Teşekkürler.
 7. Hangi galakside yaşıyorsunuz gerçekten merak ediyorum. Yok boss radarmış yok bilmemneymiş. Varsa bir delilin çıkarsın video çekersin dersin ki bak bu adam böyle böyle yapıyor. Herkes birbirine bok atsın ne güzel memleket be. Ben bu adamdan boss alamıyorum demiyor da hile hurda var diyor. 2 dakika eslantta gezip de boss keseceksin öyle mi? Gülerler adama.
 8. https://www.youtube.com/watch?v=cXPcyOAapEY https://www.youtube.com/watch?v=CSWAYuEFW98
 9. @Heung @Eos @Caribe Adam rahat rahat kasıyor çok komik gerçekten
 10. Videoda görüldüğü üzere kendisi kordinatlara gidip geliyor ve yürürken skill atıyor.ileri geri tıklamayı macro ile yaptığını düşünüyorum çünkü 4 aydır böyle birşey ne gördüm ne de kendim tecrübe ettim. Kişinin incelenip cezalandırılmasını istiyorum.
 11. holyturk

  Genie Ban

  Evde 2 adet internet sağlayıcı kullanmaktayız.
 12. holyturk

  Genie Ban

  Sorun Çözüldü
 13. 3 parti gezen melee ekiplere hiçbir nerf yok adamlar İlah gibi geziyor bowlda kimse birşey yapamıyor ama okcuya gelince yemediği nerf yok böyle adalet nerede görülmüş? lr ice skilleri desen 40 yılda bir tutar,warrior desen bacak kırma gibi dandik level skili bile %90 tutuyor.
 14. They make racist discourses. https://i.hizliresim.com/4eCOom.jpg https://i.hizliresim.com/QN1aTy.jpg
×
×
 • Create New...