Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

SubHero

Members
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

228 profile views

SubHero's Achievements

Member

Member (2/3)

 1. Tekrar başlamayı düşünüyorum. Serverin durumu nedir arkadaşlar?
 2. pm: SweachSephinroth güncel bilgileri: 0 pus 0 item 70quest+7 933k np 19x certificate. kc veya gb ile satılıktır yalnızca ring ile. ring masrafı bana ait iyi oyunlar.
 3. böyle bir hata alıyorum sorun nedir anlayamadım ? successfully connected to forever server but failed logging into the game. (255)
 4. Arkadaşlar başaramıyorsanız comolokkoya hadiiiiiiii
 5. burası comolokko değil tutunamıyorsan oraya geç
 6. Yapayım dostum. Oyun içi farmlayan kişiler skillerini açabiliyor çünkü parayı oyun içinde döndürüyor charına yatırım yapıyor. Sen hem oyunda farmlamıyorsun hemde reelde yaptığın farmdan oyuna yatırım yapmıyorsun. Senin hesabına göre oyun içi farm yapan kişilerinde skillerini açamaması lazım
 7. Yanlış anlama dostum ama sen ya çok şanssızsın ya da sende bir sorun var. Çünkü ben 24 tane sertifika topladım bile yalnızca etkinliklere girerek. 9 sayısı buradan bana komik görünüyor
 8. Şu an zaten 80 açan kimse yok benim gördüğüm. 5m den JEWEL toplayabilirsin. Sertifika içinde oyunda aktif olanlardan 1-2 hafta geç açarsın. Bence büyütülecek bir durum yok. Kaldıki oyun içi etkinliklerden (jr ft bf vs.) en kötü günde 1 GB kasıyorsun. Geri yaptığında cabası..
×
×
 • Create New...