Jump to content

neXusLeen

Members
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by neXusLeen

 1. Oyun Kuralları Uygulanması Gerekli Ceza Kurallarda belirtildiği şekilde uygulanmasını rica ederim. Bir oyunda letter ve pm hariç oyun genel duyuru alanlarından shout ve normal chat gibi alan içerisinden flood atacak şekilde sürekli bir oyuncunun ailesine itham edilecek şekilde bunun açıkca yazılmasına hiç bir oyun türleri veya çeşitleri dahi kurallarında müsaade edilmemektedir. İşlem Yapılmasını ve ilgili yazsının @twostars Türk Gmler tarafından aktarılması rica ederim. @Heung @Eos . you can not people's families insult . HmmQK ! i would like to apply rules.
 2. neXusLeen

  HmmQK Rules Problem! Family İnsult Spam.

  Kimin ne yazdığının önemi yok. Ağlayana emzik eczanelerde yada super marketlerde bulunabilir konumda, kimse normal duyuru ekranlarından kimsenin ailesine hakaret etme hakkı doğurmaz. Senin içinde aynı şeyleri görüyorum sen genişsen bu konuda senin sorunundur. Kurallar Sabit .
 3. neXusLeen

  New War About Np !

  sana yok martin.
 4. neXusLeen

  New War About Np !

  War 1x Npc : 30 NP 8X Party 1x Players give 30 NP Not Need War Win , Not Going To War ! War only just lose it but you earn more national points(Red pot with a difference) Key Killed 8x Party in 1x players 30 Np , 1x Players Killed 8x Party in 1x Players 36 Np (hahhah) Savaşlara artık girmenin anlami kalmadi server tamamen bitirdikleri ilan ettiler 8 kişilik bir partide 30 np aliyorsun key'den savaş neden kazanasın ki kaybedersin içeride en azından kırmızı pot var adam kesersin aynı np hatta 36 veriyor . Ben Hayatımda bu kadar dengesizlik görmedim.
 5. neXusLeen

  New War About Np !

  İyi bu o zaman suan savas sistemindeki bir yanlıslık olarak algılıyorum, bildiriyorum en azından makul bir şey yapılması savas insanların daha etkin katılmasında rol oynicaktır aksi durumda savas normal cz den bir farkı ayrıcalıgı kalmadıgı göstergesidir. Knight online bir tarihidir Lunar War bunun np olarakda bir ayrıcalıgı oldugu oyuncular bildiği için katılamlar ve kapısmalar daha üst seviyede zevkli olur. '' Kurduğum Cümlelere Açıklanacak bir şey yok '' Biraz fazla düşürmüş düzeltilebilir açıklaması bu başka bir şey değil.
 6. neXusLeen

  New War About Np !

  Yani savas giriyorsan kazanma kaybet daha cok kasarsın mantık bu. Acılan konu savaslar böylemi olcak diyor 2 ay sonra mı artıcak diyor ben konunun suan savas sistemiyle alakası göremedim.
 7. neXusLeen

  It's human world

  good idea full active pk.
 8. neXusLeen

  It's human world

  HumanKO Server blance failed NT > Clan and solo only KC BUY Changed. @twostars closed money clan trans.... i can see tomorrow in ronakland 150+ Human Players & 20 Karus Players hahah
 9. neXusLeen

  Christmas Event

  Hp Low No Blance No Justİce Only the strongest wins = Cristmass Event
 10. neXusLeen

  GM_Eos Dikkatine.

  Uops Auto mute guard 2 min flood blocked.
 11. neXusLeen

  Snowman Etkinligi

  @Eos @Heung Destek olun @Aesteris İletmeniz Bekliyoruz. Garibanın Şucu ne Gerçekten orada bowlda tam 200 kişi var iki ırk toplamında kutu alan cok az insan bu etkinlik faydalanıyor. Yeni bir oyuncu faydalanması cok zayıf cunku ortaya yaklasamadan pert oluyor. Kardan adamlar bittiğinde cz kimse kalmıyor. Snowman hp yükseltilmesi daha çok insanların faydalanmasını ve 4 dk arayla cıkması yerine 15 dk arayla yada 30dk pk uzatıcak daha keyifli .. insanlar cz cıkmamaları için tetiklemek.
 12. neXusLeen

  pls fix dark knight bow its not stunning enemy

  retention rate %? i do not know .
 13. neXusLeen

  NP reduction & Medals

  +1 Martin great..
 14. Apexko everyone. all players waiting , request. Bifrost , Holy Knight Armor. Need Other Map Money Farm Slot. Need New Farm Slot Ronakland. Apex Cheast and Krovaz Cheast And Medal = more current update pls Extra Np Event %50 %70 %80 %100 CZ PK Up its been a long time.... we want you to move apexko staff. all eyes on this topic. @Aesteris @twostars
 15. neXusLeen

  Tuke Selling Items

  Tuke apexko to leave ?
 16. neXusLeen

  Sell Ful İtem rogue

  Anlasılan herkez satıyor bırakıyor oyunu . Apexko no MageKo Server.
 17. neXusLeen

  Lunar War Issue

  +1 All Players +++++++++++++++++++++++ 111111
 18. Apexko need innovations.
 19. neXusLeen

  Golden Fishing Rod

  that's right red123 only monster stone and bus and red fragment , i think add drop summon staff(Boss Spawn) + Krovaz Cheast + Apexko Cheast + Bifrost Gem , Fragment can... @twostars you can achieve it. Apexko need innovations
 20. neXusLeen

  Golden Fishing Rod

  red123 you cant buying , apexko , mine and fish farm never... never drop item. @twostars did you think mine and fish farm open ? Krovaz or Apexko Cheast and Gem , Fragment , Bifrtost Fragmen Why Not?
 21. apexko managers in this regard verty quiet , did not hopes.
 22. very accurate also Ultima Time and after %50 %100 extra np event ????
 23. good idea , 174XKrovaz Cheast Open = 100X Krovaz Staff Mage 78 Medal Open : Lupus,Lobo Full Noob İtems. Extra İce Light Flame Earning not upgrade..
×