Jump to content

neXusLeen

Members
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

About neXusLeen

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. neXusLeen

  New War About Np !

  sana yok martin.
 2. neXusLeen

  New War About Np !

  İyi bu o zaman suan savas sistemindeki bir yanlıslık olarak algılıyorum, bildiriyorum en azından makul bir şey yapılması savas insanların daha etkin katılmasında rol oynicaktır aksi durumda savas normal cz den bir farkı ayrıcalıgı kalmadıgı göstergesidir. Knight online bir tarihidir Lunar War bunun np olarakda bir ayrıcalıgı oldugu oyuncular bildiği için katılamlar ve kapısmalar daha üst seviyede zevkli olur. '' Kurduğum Cümlelere Açıklanacak bir şey yok '' Biraz fazla düşürmüş düzeltilebilir açıklaması bu başka bir şey değil.
 3. neXusLeen

  New War About Np !

  Yani savas giriyorsan kazanma kaybet daha cok kasarsın mantık bu. Acılan konu savaslar böylemi olcak diyor 2 ay sonra mı artıcak diyor ben konunun suan savas sistemiyle alakası göremedim.
 4. neXusLeen

  New War About Np !

  War 1x Npc : 30 NP 8X Party 1x Players give 30 NP Not Need War Win , Not Going To War ! War only just lose it but you earn more national points(Red pot with a difference) Key Killed 8x Party in 1x players 30 Np , 1x Players Killed 8x Party in 1x Players 36 Np (hahhah) Savaşlara artık girmenin anlami kalmadi server tamamen bitirdikleri ilan ettiler 8 kişilik bir partide 30 np aliyorsun key'den savaş neden kazanasın ki kaybedersin içeride en azından kırmızı pot var adam kesersin aynı np hatta 36 veriyor . Ben Hayatımda bu kadar dengesizlik görmedim.
 5. neXusLeen

  It's human world

  good idea full active pk.
 6. neXusLeen

  It's human world

  HumanKO Server blance failed NT > Clan and solo only KC BUY Changed. @twostars closed money clan trans.... i can see tomorrow in ronakland 150+ Human Players & 20 Karus Players hahah
 7. neXusLeen

  Christmas Event

  Hp Low No Blance No Justİce Only the strongest wins = Cristmass Event
 8. neXusLeen

  GM_Eos Dikkatine.

  Uops Auto mute guard 2 min flood blocked.
 9. neXusLeen

  Snowman Etkinligi

  @Eos @Heung Destek olun @Aesteris İletmeniz Bekliyoruz. Garibanın Şucu ne Gerçekten orada bowlda tam 200 kişi var iki ırk toplamında kutu alan cok az insan bu etkinlik faydalanıyor. Yeni bir oyuncu faydalanması cok zayıf cunku ortaya yaklasamadan pert oluyor. Kardan adamlar bittiğinde cz kimse kalmıyor. Snowman hp yükseltilmesi daha çok insanların faydalanmasını ve 4 dk arayla cıkması yerine 15 dk arayla yada 30dk pk uzatıcak daha keyifli .. insanlar cz cıkmamaları için tetiklemek.
 10. neXusLeen

  pls fix dark knight bow its not stunning enemy

  retention rate %? i do not know .
 11. neXusLeen

  NP reduction & Medals

  +1 Martin great..
 12. neXusLeen

  Tuke Selling Items

  Tuke apexko to leave ?
 13. neXusLeen

  Sell Ful İtem rogue

  Anlasılan herkez satıyor bırakıyor oyunu . Apexko no MageKo Server.
 14. neXusLeen

  Lunar War Issue

  +1 All Players +++++++++++++++++++++++ 111111
×