Jump to content

neXusLeen

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

About neXusLeen

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. +11 Chaos Wiriniom ( Offer KC ? ) +3 SOS +3 P.E Dual +3 Roc Dual 15X Kravdis All İtems Offer KC ?
 2. Warrior İtem List +11 Chaos Wiriniom 20.000KC Holy Knight Warrior Gaunlet 3500KC = Sold Holy Knight Warrior Pads 3000KC = Sold Holy Knight Warrior Boots 3500KC = Sold Holy Knight Priest Pads 1000KC = Sold +3 SOS 3500KC +3 P.E Dual 1000KC +3 Roc Dual 1000KC Draki SSS STR 500KC = Sold +11 Rosetta Warrior Top 2500KC = Sold +11 Rosetta Warrior Bottom 2500KC = Sold +11 Rosetta Warrior Gaunlets 2500KC = Sold Pm TheCordeLia
 3. Kimin ne yazdığının önemi yok. Ağlayana emzik eczanelerde yada super marketlerde bulunabilir konumda, kimse normal duyuru ekranlarından kimsenin ailesine hakaret etme hakkı doğurmaz. Senin içinde aynı şeyleri görüyorum sen genişsen bu konuda senin sorunundur. Kurallar Sabit .
 4. Oyun Kuralları Uygulanması Gerekli Ceza Kurallarda belirtildiği şekilde uygulanmasını rica ederim. Bir oyunda letter ve pm hariç oyun genel duyuru alanlarından shout ve normal chat gibi alan içerisinden flood atacak şekilde sürekli bir oyuncunun ailesine itham edilecek şekilde bunun açıkca yazılmasına hiç bir oyun türleri veya çeşitleri dahi kurallarında müsaade edilmemektedir. İşlem Yapılmasını ve ilgili yazsının @twostars Türk Gmler tarafından aktarılması rica ederim. @Heung @Eos . you can not people's families insult . HmmQK ! i would like to apply rules.
 5. İyi bu o zaman suan savas sistemindeki bir yanlıslık olarak algılıyorum, bildiriyorum en azından makul bir şey yapılması savas insanların daha etkin katılmasında rol oynicaktır aksi durumda savas normal cz den bir farkı ayrıcalıgı kalmadıgı göstergesidir. Knight online bir tarihidir Lunar War bunun np olarakda bir ayrıcalıgı oldugu oyuncular bildiği için katılamlar ve kapısmalar daha üst seviyede zevkli olur. '' Kurduğum Cümlelere Açıklanacak bir şey yok '' Biraz fazla düşürmüş düzeltilebilir açıklaması bu başka bir şey değil.
 6. Yani savas giriyorsan kazanma kaybet daha cok kasarsın mantık bu. Acılan konu savaslar böylemi olcak diyor 2 ay sonra mı artıcak diyor ben konunun suan savas sistemiyle alakası göremedim.
 7. War 1x Npc : 30 NP 8X Party 1x Players give 30 NP Not Need War Win , Not Going To War ! War only just lose it but you earn more national points(Red pot with a difference) Key Killed 8x Party in 1x players 30 Np , 1x Players Killed 8x Party in 1x Players 36 Np (hahhah) Savaşlara artık girmenin anlami kalmadi server tamamen bitirdikleri ilan ettiler 8 kişilik bir partide 30 np aliyorsun key'den savaş neden kazanasın ki kaybedersin içeride en azından kırmızı pot var adam kesersin aynı np hatta 36 veriyor . Ben Hayatımda bu kadar dengesizlik görmedim.
 8. good idea full active pk.
 9. HumanKO Server blance failed NT > Clan and solo only KC BUY Changed. @twostars closed money clan trans.... i can see tomorrow in ronakland 150+ Human Players & 20 Karus Players hahah
 10. Hp Low No Blance No Justİce Only the strongest wins = Cristmass Event
×
×
 • Create New...