Jump to content

Heung

Turk Topluluğu Moderator
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Heung

 1. Heung

  Ugrade to +2

  Hey, Dragon, There is no published exact success rate when it comes to upgrading accessories to (+2). It is only known that the rate is HIGH. You can find more information about upgrade rates by clicking here.
 2. Eleştiriniz için teşekkür ediyorum. Peki, attığınız bağlantı hakkında konuşacak olursak, sizce tam olarak nasıl çevirmemiz gerek?
 3. Değişiklikler Delos'ta sağda bulunan iç kapıdan ve Lunar savaşındaki kapıların birinden geçiş düzeltildi. Lunar savaşında ulus kamplarından çıkma sorunu düzeltildi. Resmi sunucularda uygulanmadığı için MP hasarı stat uygulaması kaldırıldı (ancak, bazı silahlar resmen bu stat setine sahiptir - sadece hiçbir şey yapmaz). Görünmez oyuncularda artık görünmez olduktan sonra başka bir oyuncudan gelen saldırı görünmezliği bozmaz. Bu, yüksek ping'e sahip görünmezlik becerisini kullanan oyuncular için bir sorundu, çünkü saldırgan hala onu görebiliyordu (gecikmeden dolayı) böylece bir sonraki saldırı hemen görünmezliği bozuyordu. Şu andan itibaren, sunucuyla ilk önce iletişim kuranla taraf tutuyoruz, çünkü gördüğümüz gibi, bazı şeylerin karmakarışık olmasına neden olabiliyor.
 4. Değişiklikler Geri kalan PK ödülleri yeni sisteme eklendi; Bifrost sandığı sadece Bifrost etkinliği aktif iken alınabilir. Ultima sandığı sadece Ultima etkinliği aktif iken alınabilir. UTC sandığı sadece UTC etkinliği sırasında Plwitoon'un ölümünden sonra alınabilir. İçindeki eşyaları kendi başınıza bulmak zorundasınız, ancak hiçbirini kaçırmanızı istemediğimizi söyleyebiliriz Unutmayın, bu sandıklardan gelen bazı eşyalar satılabilir, diğerleri ise alınıp satılamaz olabilir (zırhlar ve silahlar söz konusu olduğunda) Bifrost etkinliği yeniden etkinleştirildi. Web sitesinde belirtilen zamanlarda aktif olacaktır. Ultima etkinliği ayarlandı. Etkinlik artık Ultima'nın doğmasına 30 dakika kala başlıyor ve toplamda bir saat sürüyor. Savaşlarda hapis ve gardiyan kalelerinde çarpışma tespiti düzeltildi. NOT: Kale kuşatma ve Lunar (+ istila) savaşlarını canlandırmak için CSW ve Lunar War sandığı üzerine çalışıyoruz
 5. Heung

  jr achieve

  Winning Juraid Mountain once will trigger it and you will get your achievement
 6. Değişiklikler Bu hafta sonu için (18/03/2019 tarihine kadar) NPC üzerinden Klan Irkını değiştirme özelliği yeniden etkinleştirildi. NOT: Bu hafta sonu boyunca sadece BİR kez ırk değiştirebilirsin, tekrar değiştirmek için fazladan ödeme yapmaya çalışmak hiçbir şeye yol açmaz. NP tüccarından alınan belirli eşyaların gir çık yapmadan üstüne takılamaması ile ilgili bir sorun düzeltildi. Artık NP tüccarından satın alınan eşyaları NPC'ye tam fiyatla geri satabilirsiniz. Bu, yanlışlıkla eşya alan oyunculara yardımcı olacaktır. Kurian'ın devil lanetlerinin buff'ları artık saldırı ağacı becerilerine de uygulanıyor. PK aktivitelerini arttırmak için otomatik geçici NP etkinlikleri eklendi. Yeni PK ödül sistemi eklendi; Bu sistem, oyuncuları Ronark Land'da PvP'ye katıldıkları için (buna katılım, öldürmek, yardım etmek veya ölmek) "PK sandıkları" ile ödüllendirecek. Sandıklar Moradon'daki [VIP Manager] Juliane'de değiş tokuş edilebilir ve çeşitli ganimetlere sahiptir - içlerinde herkes için bir şeyler var. Bu haftaki sürümde yalnızca "temel" PK sandığının eklendiği görülüyor. Önümüzdeki hafta yayınlanacak sürümde, PvP’ye katıldığınızda aldığınız sandık türünü değiştirecek PK etkinlikleri olacak. Şu anda aşağıdaki türleri sunduk: Bifrost, Ultima ve Under the Castle. Her biri türüne özgü ganimetlerin yanı sıra, temel sandıkla da bazı ortak noktalara sahiptir.
 7. Değişiklikler Yenilenen [NP merchant] oyuna eklendi. Gösterilen fiyatlar NP şeklindedir (Aylık NP DEĞİL!). Mağazadaki tüm eşyalar KALICI OLARAK alınıp satılamaz (ancak, hesabınızdaki karakterler arasında [Inn Hostess] aracılığıyla paylaşılabilir). Juraid Mountain başarı gereksinimleri azaltıldı. Eski high-class silahlar (ör. Mirage Dagger, Shard, Exceptional Shard, Chitin ve Chitin Shell) için (+21)'e kadar yükseltme etkinleştirildi. Ronark Land'de bulunan Balrog ve Booro yaratıklarına (+8) high-class eşyaları eklendi. Ultima görevinden alınan Tears of Karivdis artık alınıp satılamaz. Tüm iksirler resmi sunuculardaki gibi fiyatlandırıldı. Kurian yeniden işlendi: Kurian'lar artık resmi sunuculardaki gibi ayarlandı. 1 saatlik Oreads (mor peri) artık görevi tamamladıktan sonra otomatik olarak değiştiriliyor.
 8. Everything you said seems logical but you did not realise that equpping 2 or more parts of Rosetta/Holy Knight armor gives you Defense Ability bonus. In the first picture you have 4 parts of Holy Knight armor equipped. We'll ignore the boots, the gloves and the Krowaz helmet as they are used in the second scenario as well. The Holy Knight Mage Robe (+7) has 147 defense ability while the Holy Knight Mage Pants (+7) have 130. On top of this, you get 35 Defense Ability as bonus from using 4 parts of the same kind of armor (The Krowaz helmet does not have bonus Defense Ability because it's an only piece of this type). 147 + 130 + 35 = 312 In the second picture you have 2 parts of Holy Knight armor and 2 parts of Rosetta armor. Once again we'll ignore the boots, the gloves and the helmet BUT let's not forget that these 2 pieces of Holy Knight armor (gloves and boots) give 25 Defense Ability as bonus. The Rosetta Mage Robe (+9 Reverse) has 142 Defense Ability while the Rosetta Mage Pants (+9 Reverse) have 125 Defense Ability. In addition to this, since you've used 2 parts of Rosetta, you get bonus 25 Defense Ability. Let's calculate, shall we? 25 + 142 + 125 + 25 = 317 If we subtract these two numbers, we get 5 WHICH is the exact difference in your defence between the second and the first picture. I hope it's been sorted out for all of you!
 9. Değişiklikler Noel süsleri kaldırıldı ve Moradon'daki tüm karlar temizlendi. Kapalı kapılardan ve yakındaki duvarlardan geçmeye karşı sunucu tarafında daha kapsamlı duvar hile koruması sağlandı. Bu, özellikle, oyuncuların Delos'ta (CSW sırasında olsun veya olmasın) bunu kötüye kullanmasını önler ve biz oyunun mevcut resmi temelli çarpışma mantığı tarafından çok iyi ele alınmayan diğer yönlerini daha iyi korumak için bunu kullanacağız (ör. belirli savaş alanlarını korumak için). Bunu kötüye kullanırsanız hesabınızın yasaklanacağını unutmayın. Oyun dosyalarını duvar hilesi kullanmak için değiştirmek kötüye kullanmanın somut bir örneğidir. Bu nedenle birinin yasaklanması kimseye sürpriz olmamalıdır. Yapmayın.
 10. Değişiklikler Savaş ve istila sırasında NP kazancı diğer NP değişikliklerine göre azaltıldı. Oyuncunun kullanamaması gereken bazı beceriler için daha kapsamlı kontroller sağlandı. Bu daha önce düzeltilmişti, ancak bu düzeltme biraz kötüydü diyebiliriz - artık bizim tarafımızdan elle müdahaleye gerek kalmadan uygulanmaktadır. Bu değişiklik sonucuyla meydana gelen HP/MP Maestro iksirlerinin başarısız olma sorunu düzeltildi. Dark Knight Mace'nin anti-iyileştirme özelliğinin diğer alakasız vakaların (örneğin kartopu kullanmak) başarısız olmasına neden olan bir hata düzeltildi. Debuff dahil olduğu belirli durumlarda, scrolların görsel olarak düzgün bir şekilde kaldırılmamasına neden olan bir hata düzeltildi. Bazı debuffların çok sıkı zamanlama gerektiren belirli durumlarda istemsizce uzatılmasına neden olan bir hata düzeltildi. Klandan ayrılırken, klan bildirimleri herhangi bir ilgili mesaj ya da (görsel) olmadan /ClanNotice kullanarak kaldırılabilir. Aylık sıralama ödülleri, artık ay sonundan 5 gün öncesine kadar doğru bir şekilde kullanılabilir. Bu, amaçlanan son kullanma davranışı ile eşleşir. Undying scrolların art arda kullanılmasını önlemek için artık küçük bir bekleme süresi vardır. Giriş yaptıktan sonra geri alım listesindeki etkinlik eşyaları artık kaldırılacak. Noel etkinliği bitti. Tüm Noel etkinliği eşyaları kaldırıldı. Tek kullanımlık/kullan-at e-posta adresleri artık forumda veya web sitesinde yeni hesaplar veya e-posta değişiklikleri için kullanılamaz (mevcut e-postalar şimdilik iyi, ancak gelecekte bunları da geçersiz kılabiliriz). Trolün yanı sıra, bunu aktif olarak uygulamamızın diğer önemli nedeni, onları sık sık kullanan oyuncuların, hesaplarını kullan-at e-posta adresiyle oluşturdukları ve kullan-at e-posta hesabına artık erişemediklerinden hesap bilgilerini değiştiremedikleri için, bize gelip e-posta adreslerini sıfırlamamızı isteme zorunda kalmalarıdır.
 11. Sevgili Apex halkı, Herkesin 21 Aralık'tan bu yana sürmekte olan Noel ve Yeni Yıl etkinliğinden zevk aldığını umuyoruz. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, bu etkinliğin de bir sonu var. Etkinlik 14 Ocak Pazartesi günü bitecektir, bu nedenle sizi mümkün olduğunca daha fazla tadını çıkarmaya teşvik ediyoruz! Etkinlik sona erdiğinde, aşağıdaki eşyalar karakterlerinizden kaldırılacaktır: Undying Scroll Red Potion Blue Potion Duration Item DC premium (1 günlük) WAR premium (1 günlük) EXP premium (1 günlük) Offline Merchant (1 günlük) Darkness Weapon Voucher (3 günlük) Kırdırılmış Darkness silahlar (+11) Lütfen kullanma şansınız varken bu eşyaları kullanın. Size eğlenceli ve adil bir oyun diliyoruz, Apex ekibi
 12. Sevgili Apex halkı, Bugün yeni bir yılın başlangıcı ve Apex ekibi olarak hepinize mutlu yeni bir yıl diliyoruz! Bugün yapacağımız şeyler Apex'in temelini oluşturacak. Kişisel olarak size bir darbe gibi olabileceğini biliyoruz ama herkes eşit derece etkilenecektir. İşte gelecekteki güncellemelerin bazıları: 1. Karakterinize ilerleme sağlamak için NP mağazasına donanım ekleyeceğiz (LP ile değil NP ile satın alınabilecek). 2. Aylık sıralama tahtasında (en fazla 200'e kadar, değişime tabi olabilir) olanlara daha fazla ödül vererek, sadece oynayarak daha fazla oyuncuyu (ve daha fazla yeni gelen oyuncuları) şımartacağız. 3. Haftalık sıralama tahtası da ekleyeceğiz, ki bu da sizi bir miktar donanım ile ödüllendirmek için kullanılacak. 4. Belirli zamanlarda NP etkinliği başlatarak, Ronark Land'ı etkinliklerden sonra (ve durgunluk süreleri boyunca) hızla (yeniden) doldurarak PK'yı daha kolayca aktif hale getirebileceğiz. 5. PK ödüllerinin çalışma şeklini değiştireceğiz; Basitçe PK sayesinde, alabileceklerini daha renkli hale getirmek için olacak özel etkinlikler ile, sürekli ve rastgele donanımlar elde edebileceksiniz. 6. Irkları dengede tutmaya daha fazla özen göstererek, gün boyunca size daha fazla rekabet ve etkinlik sunmamıza izin veren bir ortam yaratabileceğiz. 7. Aylık sıralamada "madalyalarını en son almış olan kişi" sırasından ziyade aylık sıralamaya göre, mevsim ve sezon turnuvalarıyla bile uğraşabiliriz. Bu güncellemeler bir kerede gelmeyecek ve bazıları diğerlerinden daha geç gelecek, ancak bunun size Apex'i nereye götürmek istediğimize dair net bir görüş vereceğini umuyoruz ve bunun size 2019'da dört gözle bekleyeceğiniz bir şey vermesini umuyoruz! Habersizler için, yaptığımız şey şudur: 1. Herkesin NPsi 90% azaltıldı. 2. Herkesin bağışlanmış NPsi 90% azaltıldı. 3. Klanların seviye yükseltme koşulları azaltıldı. 4. Pelerinlerin maliyeti düşürüldü (yeni Castellan pelerinleri hariç). 5. Moradon, El Morad Castle ve Luferson Castle'daki madalya satıcıları kaldırıldı. NOT: Daha önce satın alınan madalyalar kaldırılmayacaktır, istediğiniz gibi saklamakta veya değiştirmekte özgürsünüz. İçtenlikle, Apex takımı
 13. Değişiklikler [Düzeltme] Dark Knight Crossbow'lar artık patladığında her zaman yere bağlar (Scream becerisi gibi). Önceden resmi sunuculardaki davranış sersemletmekti (yani karşılık vermesi mümkün olmayan kontrolü tamamen kaybetme), bu yüzden sersemletmeyi garanti etmeyerek geçici olarak hafifletmiştik. Resmi davranış (ve dolayısıyla bizim) yere bağlamaya değiştiğinden (karşı koyabileceğiniz kısmi kontrol kaybı), bu güçsüzleştirmenin hala var olmasına gerek yok - böylelikle artık her patladığında her zaman yere bağlayacaktır. [Düzeltme] Noel etkinliğinde kardan adam ve yıldız canavarına HP ölçeklendirme getirildi. Bu, onların ölmesi daha uzun zaman alacağından dolayı herkesin kutu kazanma şansı elde etmesi anlamına gelmektedir. Oyuncuların kutu almasını engellemek için bazı oyuncuların Smoke Screen becerisini kullandıklarının farkındayız. Unutmayın, etkinlik canavarlarına saldırmış birine saldırarak veya şifa vererek kolayca kutu kazanabilirsiniz. Tüketilebilen eşyalar (ör. Undying scroll, vb.) artık çöpe atmadan önce ne kadar vardıysa yeniden satın almada o kadar geri verilecek. Noel etkinliği için kullanılan Undying scroll artık parti üyelerine kullanılamıyor. Klan ırk transferleri, en azından, öngörülebilir geleceğe kadar devre dışı bırakıldı. Şu anda PK dengesi ile başa çıkmanın alternatif yolunu arıyoruz, ancak şu an klan transferleri Noel etkinliği için ağır bir şekilde kötüye kullanıldığı için daha iyi bir çözüm uygulayana kadar devre dışı kalacak. Lütfen, Power-Up Store'dan alabileceğiniz bireysel Irk transferi özelliğini kullanabileceğinizi unutmayın.
 14. Herkese selam, Şu an yine tatil mevsimi ve biz sizler için küçük bir şey hazırladık! Artık Ronark Land'de oyuncu öldürmelerin (ve asistlerin) size kartopu kazandırdığını göreceksiniz. Bu kartoplarını arkadaşlarınıza (veya düşmanlarınıza) atabilirsiniz ama, en önemlisi, onlar tekrar tekrar ortaya çıkan kardan adamlara karşı tek etkili cephane! Peki, siz (kar)toplarınızı bu (kardan)adamlara attınız mı? Bunu yaptıysanız, bir Noel Sandığı ile ödüllendirileceksiniz! Bu sandıklarda bir sürü şey var - ki hepinizin onları almak istediğinizden eminiz! Henüz söylemeyeceğiz ama ilk sandıklar açıldığında bu sandıkların içeriği orman yangını gibi yayılacağına eminiz Giderek artan bir kaç güçlü kardan adam dalgasından sonra, son canavar her hangi bir beceri tarafından saldırıya uğrayabilir, böylelikle herkes eğlenceye katılmış olur. 2018 Noel Etkinliğinin tadını çıkarmanızı umuyoruz! ~Apex ekibi
 15. Değişiklikler "Instantly Magic" becerisi artik iksir kullanırken tüketilmiyor. Kutu toplama davranışı temizlendi: Aynı eşyadan birden fazla düştüğünde, artık kutu kullanıcı arayüzünden kaldırılan eşyayı doğru şekilde gösteriyoruz. Kutu güncellemeleri artık o anda kutu kullanıcı arayüzüne bakan tüm oyunculara doğru şekilde yayılmaktadır. Kutu kullanıcı arayüzünün hata verebileceği birkaç durum düzeltildi (yeniden açılana kadar tıklamanıza izin vermiyordu). Bir canavar öldüğünde ve bir şey düşmediğinde, kutu şimdi tekrar gösterilecektir, ancak tıkladıktan sonra "Bu kutu boş" hatası ile karşılaşacaksınız. Var olan boş bir kutuyu açmaya çalışmak artık "Bu kutu boş" hatasını da doğru şekilde gösterecektir (sunucu tarafında artık mevcut değil, bu nedenle doğru bir yanıt alamıyordunuz). Oreads kullanmayan oyuncular için otomatik algılama geliştirildi. Çıkış yaparken birkaç istemci çökmesi çözüldü. İstemci çöktüğünde, yapılandırmayı kaydetme şansı olmaz, bu da çıkışta kaydedilmeyen şeyler ile ilgili sorunları giderir. Resmi sunucularda izin verilen çeşitli mağaza eşyaları artık bankanızda saklanabilir. NOT: Özellikle kanatların (resmi) tasarımda olduğu gibi saklanamayacağını unutmayın. Irk değiştirirken birçok mühürlü/silinmesini bekleyen karakter olduğunda meydana gelebilecek bir çökme düzeltildi. Klan liderlerinin / asistanlarının, kendi klanlarını transfer ettikten sonra, klanlarına eski ırktan olan oyuncuları davet edebilmelerine (ya da özellikle, tamamen istemi göz ardı edebilmelerine) neden olan bir hata düzeltildi. Bu, yeni davet edilen oyuncuların ırk transferi (giriş/çıkış yaptığında ya da bölge değiştirirken) talebini almalarına neden oldu ve bir kaç kişi tarafından bedava ırk değiştirme dağıtmak için kasıtlı olarak kötüye kullanıldı (böylelikle ırk dengesi bozuldu). Bu oyuncular yasaklandı. Karşılaştığınız hataları her zaman rapor edin, çünkü HER SEFERİNDE siz onları ne zaman kötüye kullandığınızı öğreneceğiz. 2018 Noel Etkinliği eklendi.
 16. Sevgili Apex halkı, İlk ve en önemlisi – herkese teşekkür ederiz. En uzun süredir açık olan sunucu olarak her geçen gün yeni bir rekor kırıyoruz ve bunu sadık Apex topluluğu olmasaydı yapamazdık. Bizim tarafımızdan yapılan bazı kötü kararlara rağmen, yıllar boyunca bize gösterdiğiniz desteğin miktarına son derece hürmetkârız. Son 3 yılda bu yere ayak basan herkese teşekkür ediyoruz ve tebrik ediyoruz! Bu bir kutlama nedeni olduğu için, şu andan itibaren 11 Ocak'a kadar, aşağıdaki tüm ürünler indirimli olarak satışa sunulacaktır: - Switching Premium (1619 -> 1149) - VIP vault key (449 -> 299) - Name Change Scroll (799 -> 399) - Gender Change (349 -> 249) - Offline merchant (249 -> 169) Bunun yanı sıra, aşağıdaki ürünlerin fiyatları KALICI olarak düşürüldü: - 2000 HP scroll (59 -> 9) - 350 AC scroll (59 -> 9) - Scroll of Lion Strength (39 -> 9) - Scroll of teleport friend (35 -> 9) Herkesin farkında olduğundan eminiz, tatil mevsimi yaklaşıyor, endişelenmeyin – yarın Noel Etkinliğimizi başlatacağımız için Apex de şenlikli bir hal alacak. Kendinizi harika bir eğlenceye ve hatta daha büyük ödüllere hazırlayın - herkes eğlenceye katılabilir; Söz veriyoruz! Son olarak, bu fırsatı kullanarak Apex'in geleceği hakkında konuşmak istiyorum. Sunucu için planladığımız büyük bir "gençleştirme" var - donanım elde etmek için bazı temel mekanizmaları değiştiriyoruz, mevcut ızdırap noktalarına değiniyoruz, yeni başlayanların eğlenceye katılmasını kolaylaştırıyoruz (başlangıç eşyalarını arttırmadan!), ilerleme konusunda daha fazla alternatif ve yapılacak daha çok şey var. Bu gençleşmeye hazırlanırken 1 Ocak 2019'da oldukça büyük bir değişiklik yapacağız. Herkesin ulusal puanlarını %90'ın üzerinde azaltacağız (belirli miktar sonra açıklanacaktır) ve doğrudan mevcut ulusal puan arttırmasını kaldıracağız. Bundan başka, herkesin aylık ulusal puanlarını sıfırlayacağız ve madalya satışlarını kaldıracağız. Bu yapıldıktan sonra, ulusal puan etkinliği artık sürekli olarak yürütülmeyecektir (tekrar GERÇEK bir etkinlik olabilecek, yuppi!). Bu nedenle, ulusal puanlarının azalan akışını telafi etmek için klanların seviyesini ilerletmede ve belirli pelerinlerin fiyatlarında değişiklik yapacağız. Bu değişiklikler daha sonra, uzun zamandır beklenen PK yamasıyla birlikte, 2019'un ilk çeyreğinde yapılacak ek değişikliklerle tamamlanacaktır! Herkese güzel bir yıl sonu ve mutlu bir 2019 diliyoruz! Noel'i kutlayanlar için de Mutlu Noeller diliyoruz! ~Apex ekibi NOT: Ekibimiz tatil sezonunu sevdikleriyle birlikte geçireceğinden PM ve destek isteklerinize cevap daha uzun sürebilir.
 17. Değişiklikler Haftalık görevler belirlenmiş sıfırlama süresinden sonra giriş yapıldığında artık doğru bir şekilde sona ermelidir. Veritabanının ve web sitesinin (forum, panel, mağaza vb.) performansı arttırıldı. Sonuç olarak oyun erişimini etkiler; belirli zamanlarda sistemde (yavaş) istekler biriktiğinden dolayı oyuncular giriş yapamıyordu. Böyle bir şey artık meydana gelmemelidir. Web sitesi ile ilgili herhangi bir şey düzgün çalışmıyorsa lütfen bildirin. Bu konular ile ilgilenirken, sırada forumu SSL sertifikası kullanabilecek şekilde değiştirmek. Şu anda kullanmıyor olmamızın sebebi sadece mesaj yazdığımız alan ile ilgili komplikasyonlar ama sadece personel güncellemeleri için kullanıldığından onunla ne olacağı ile ilgili pek endişelenmemize gerek yok.
 18. Değişiklikler Ultima ve Felankor yeniden dengelendi: - Canları düşürüldü - Defansları düşürüldü ve büyü hasarı indirgemesi yükseltildi; Bu da demek oluyor ki, büyücüler ve diğerleri artık kıyaslanabilir hasar verecekler. Savaş komutanları artık sadece savaş başladığında bulundukları ırk için komutan olacaklar. Warrior'ların ve Kurian'ların AoE becerilerinin hasarı artık vurdukları hedefin ne kadar uzakta olduğuna bağlı olarak azalmaz (bu değişiklik kalabilir veya kalmayabilir, değerlendirmeye tabi). Satış pazarında eşya satarken 21GB'yi aştığınızda o anda üstünüzde tutamayacağınız kalan para size mektup olarak gönderilecektir, böylelikle bir miktarını boşalttığınızda geri kalanını alabileceksiniz.
 19. Sevgili oyuncular, Daha fazla oyuncunun katılabilmesi için (ve nihayetinde zevki arttırmak için) Castle Siege War'ı herzamankinden farklı bir zamanda deneyeceğiz. Etkinlik Amsterdam saati ile 14:00'da gerçekleşecektir (16:00 - Türkiye, 21:00 - Çin, 23:00 - Avustralya, 9:00 - Peru, 12:00 - Brezilya). Her zamankinden daha büyük bir katılım ümit ediyoruz (ve sizlerin oyun davranışlarını analiz ettiğimize, bunu yapabileceğimizi işaret ediyor!), lütfen kendinize bir hatırlatma yapın - 2 Aralık'ta Castle Siege War her zamankinden daha erken olacak. Sergilenecek muhteşem eylemi görmek için sabırsızlanıyoruz. NOT: Bugün Kale Kuşatma Savaşı hala eski zamanında olacaktır. İyi eğlenceler! Apex KO ekibi
 20. Değişiklikler Çevrimdışı pazarların ara sıra kurulmamasına neden olan bir hata düzeltildi. Muhafız Kuleleri (ve diğer herhangi taşınmaz obje) artık atak menzilinden uzak olan oyunculara odaklanmaz. AoE becerileri artık menzil buff'larından etkileniyor. Bu Warrior Master 23 "inevitable muderus" yeteneğini düzeltiyor. Kurian'ın "Pull" becerisiyle bir görsel aksaklık düzeltildi. Artık canavar ve NPC'leri görsel olarak geri çekmemelidir. Bu, Juraid canavarlarının sorun çıkarması ile ilgili sorunu çözebilir, ancak henüz %100 emin değiliz.
 21. Heung

  Items in Magic Bag

  Yes, it is completely safe.
 22. Değişiklikler Darkness Mace'in anti iyileşme etkisi artık bir saldırı gibi doğru bir şekilde onaylanıyor, bu nedenle artık güvenli bölgelerdeki oyunculara saldırmak için kullanılamaz. Oyuncuların satış esnasında bazen ödenebileceklerinden daha fazla listelemelerine izin veren bir gözetim düzeltildi. Tüm diğer konuşmalarda olduğu gibi, kral sohbeti artık doğru şekilde sansürlendi. Çeşitli özellikler için kayıt geliştirildi. [Güncelleme] Holy Animor(+13) için istemci eşya açıklaması düzeltildi. [Güncelleme] Dark Knight Crossbow'un lanet etkisi artık sersemletmek yerine bağlar.
 23. Bu sorun bir sonraki yeniden başlatmada düzeltilecektir.
 24. Değişiklikler Cadılar Bayramı istilalarının hızı değiştirildi. Bunlar artık daha iyi bir akış sağlanabilmesi için daha sık gerçekleşecek. Okçuların temel becerisi (yay ile R saldırı) artık etkinlik canavarlarına (örneğin Balkabağı Fenerlerine) yakın olmak şartıyla uygulanabilecek. Bu demek oluyor ki okçular, diğer sınıf karakterler ile nispeten eşit olsun diye (hepsi melee menzilinde R saldırısı gerektirdiğinden), artık bu etkinlik canavarlarına saldırmak için yaylarını çıkarmaları gerekmiyor. R saldırıları etkinlik canavarlarına hala aynı miktarda hasar (20) vereceğini unutmayın. Boss etkinlikleri artık istiflenebilir. Bu, Cadılar Bayramı etkinliği aktif iken zaten mevcut olan etkinliklerin doğru şekilde çalışmamasına neden olan bir sorunu gideriyor. Bu, ayrıca, sunucu yeniden başlatılırken boss NP etkinliklerinin yanlışlıkla kaydedilmesine yol açan bir sorunu düzeltiyor. Ronark Land'deki Balkabağı Fenerleri artık, onları yüklerken istemcilerin donma sorunlarını azaltmak için, daha rasgele doğacaktır. Bir süredir yaşadığımız (genellikle aylar önce) nadir bir sunucu çökmesi çözüldü. Bunu düzeltmek için belirli erişim mantığını değiştirmemiz gerekti, bu yüzden yapılan değişiklikler teknik olarak kod tabanının oldukça büyük bir bölümünü etkiledi. Bunun sonucu olarak herhangi bir denge sorunu yaşarsak, oldukça hızlı bir şekilde çözülecektir. Cadılar Bayramı transformasyonları artık yay kullanımına izin veriyor. Yani, model oku atmayı tercih ederdi ama hey - bu yeterince işlevsel. [HP Scroll 60%] (Undying scrolls) artık parti üyelerine kullanılamaz. Bu davranış, yeteneğin işe yaramadığını iddia eden pek çok karışık rapordan sorumluydu, çünkü zaten HP scroll'u olan bir parti üyesine istem dışı kullanılırken başarısız oluyordu. Bu scroll'un diğer sadece kendinizde kullanabileceğiniz scroll'lar ile farklı bir şekilde çalışmasının geçerli bir sebebi olmadığına inanıyoruz; tek yaptığı, gereksiz kafa karışıklığına neden olması.
 25. Değişiklikler 2018 Cadılar Bayramı etkinliği getirildi (daha fazla bilgi için buraya tıklayınız). Not: Geçen yıl verilen cadılar bayramı eşyaları giriş yaptığınızda silinecektir. "Gizli belgeyi ele geçirme" görevi artık envanteriniz dolu iken gereken eşyayı postanıza göndermeyecektir. Mevcut görev eşyaları kaldırılacaktır. Bundan sonra, hiç bir şey atmayan canavarların/NPC'lerin kutusu olmayacak. Sunucunun kilitlenmesine neden olan bir hata düzeltildi. [Düzeltildi] Balkabağı feneri avlama görevi artık balkabağı feneri öldürdüğünüzde otomatik olarak alınacaktır. [Düzeltildi] Undying Scroll'lar artık belirtildiği gibi 1 saat sürüyor.
×
×
 • Create New...