Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Heung

Türk Topluluğu Admin
 • Posts

  190
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Heung

 1. Değişiklikler Under the Castle etkinliği Ronark Land'e taşındı. Artık Cuma günleri (her zamanki gibi) ve Salı günleri (Cuma günleri ile aynı saatte, Bifrost'tan hemen sonra) gerçekleşecek. Etkinlik artık 3 saat sürüyor ve Ronark Land'de yapılıyor. Her 20 dakikada bir, Ronark Land'in ortasında bir boss çıkıyor. Boss'un ölümüne katkıda bulunan ve öldüğü sırada menzilde olan her oyuncu, 2x Under the Castle weapon fragment ile ödüllendirilir. Ayrıca rastgele bir Under the Castle silahı atma şansı %5'tir. Tüm Ronark Land tabanlı PvP Koleksiyon Yarışlarının ödül tabloları aşağıdaki şekilde ayarlandı: Rastgele (+3) Hepa silahı (1/5 şans - tekrarlanan CR'leri bitirebilirseniz 4/5 anlamına gelir!) Sınıfa özel (+1) Secret zırh (1/5 şans - tekrarlanan CR'leri bitirebilirseniz 4/5 anlamına gelir!) PvP Bounty Contract (10M) (orta şans!) PvP Bounty Contract (5M) (yüksek şans!) Takas edilemez Tears of Karivdis (14 gün) (öncesine kıyasla oranlar 3 kat arttı!) Takas edilemez Trina's Piece (14 gün) (öncesine kıyasla oranlar 3 kat arttı!) Spirit of Genie (5 gün) 2000 HP Scroll (5 gün) 350 AC Scroll (5 gün) Spirit of Merchant NP increase item (5 gün) Dye Decoration Jewel Five Colored Skein of Thread (3) PK Chest (sezon 5) Castle Siege War PvP Koleksiyon Yarışı ödül tabloları aşağıdakileri içerecek şekilde güncellendi: Takas edilemez Exquisite Armor Mold (yüksek şans!) Takas edilemez sınıfa özel (+1) Rosetta zırh Rastgele Under the Castle weapon fragment Rastgele (+1) Under the Castle silah PvP Bounty Contract (10M) PvP Bounty Contract (5M) Rastgele (+1) Castellan silah Rastgele (+5) Hepa silah Boss sandıkları artık (+2) unique yerine (+1) unique'ler içerecek. (+2) uniquelerin ardındaki fikir, oyunculara uğraşacakları bir şey vermekti, ancak bunun istenmeyen bir yan etkisi oldu; bir ırk başlangıçta daha güçlü olduğunda, zaman geçtikçe daha da güçlü hale geliyordu. Bu nedenle, verilen unique'leri (+2)'den (+1')'e düşürmeye karar verdik; bu, zaten güçlü olan bir ırka sağladığı avantajı azaltırken, yeni gelenler ve alternatif karakterler için hala çekici bir ödül olmalı. Bifrost zamanlayıcıları biraz hızlandırıldı: Artık Monument 15 dakika içinde kesilemezse bir beraberlik ilan edilir. Rakip ırkın girebileceği süre 15 dakikaya düşürüldü. [Miner] Jaro'ya otomatik Mysterious Ore kırdırma getirildi. Mümkün olduğunca çok ve çabuk ödül almanızda yardımcı olacaktır.
 2. Önerme sistemi rehberi Referans bağlantınızı, web sitemizden kenar çubuğu aracılığıyla Referral System sayfasına giderek alabilirsiniz. Tanıdığınız herkesin kişisel bağlantınız aracılığıyla kaydolmasını sağlayın ve hem siz hem önerdiğiniz arkadaşlarınız ödüller kazansın! Önerdiğiniz biri gereksinimleri tamamladığında, ikinize de ödülleriniz gönderilir.
 3. Manner Puan sistemi PK partinizde yeni gelen veya geri dönen oyuncu(lar) varken, Ronark Land'de oyuncuları öldürmek / oyuncuları öldürmeye yardım etmek için davranış puanları elde edebilirsiniz. Yardım ettiğiniz oyuncu(lar) öldürmenin yapıldığı yere yakın olmalıdır. Yardım ettiğiniz oyuncu(lar) partide ne kadar uzun süre bulunursa, şans o kadar yüksek olur. Günde en fazla 10 manner puanı elde edebilirsiniz. Ödüller [Manner Point Merchant] NPC'sini Moradon'da ışınlanma kapısının yanında bulabilirsiniz. Ödüller (takas edilemez) aşağıda mevcuttur.
 4. Değişiklikler Arkadaşına Öner sistemi getirildi. Artık yeni oyunculara önermek ve eski oyuncuları geri dönmeye ikna etmek için ödüller alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için kılavuzumuza göz atın Manner Point sistemi getirildi. Artık yeni ve geri dönen oyuncularla birlikte PK atarak Manner puanları elde edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için kılavuzumuza göz atın Geri dönen oyuncular artık şunları alacak: Name Change Scroll (72 saat içinde sona erer, takas edilemez) Nation Transfer Scroll (72 saat içinde sona erer, takas edilemez) Returnee amblemi (30 gün içinde sona erer) Exceptional Hepa silahlarının reverse şeklinde yükseltilememesi düzeltildi.
 5. Sevgili Apex halkı, 4 Eylül Cumartesi günü, bu haftaki güncellemenin sorunsuz bir şekilde kullanıma sunulmasını sağlamak için sunucuyu TSİ yaklaşık 08:00'de kapatacağız. Çalışmaların 1 ila 2 saat arasında sürmesi bekleniyor. Herkesin heyecanla beklediğini umduğumuz 2 yeni özelliğimiz var; Manner Puan sistemi Yeni ve geri dönen oyuncuları PK partilerinize davet ederek yardım edin ve karşılığında güzel ödüller kazanın! Arkadaşına Öner Sunucuyu yeni oyunculara önererek topluluğu büyütmemize yardımcı olun veya eski oyuncuları geri dönmeye ikna edin, (her ikisini de) zaman ayırmaya değer hale getireceğiz! Sunucuya girişin tam olarak ne zaman açılacağına dair güncellemeler Discord ve forum aracılığıyla sağlanacaktır. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler, ~ Apex Gaming ekibi
 6. Değişiklikler Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli yeni NPC mağazaları için destek uygulandı: Aylık NP Sezonluk NP (etkin değil) Davranış Puanları (etkin değil) [Monthly NP Merchant] NPC'leri Moradon'a eklendi (ışınlanma kapılarının yanında) NOT: Bu NPC'den satın alınan TÜM eşyalar kalıcı olarak takas edilemez. Yanlış bir eşya satın aldığınızda sadece eşyayı satın aldığınız karakterden NPC'ye geri satabilirsiniz. Aşağıdaki eşyalar satın alınabilir (daha fazlası için önerilere açığız - bize bildirin! 😞 (+1) Secret zırh (+1) Rosetta zırh Exceptional olmayan (+7) Hepa silahlar Knight's Medal Royal Knight's Medal King's Medal Karakter bilgisi kullanıcı arayüzü artık 4 çeşit katkı puanlarının tümünü gösterebiliyor: NP LP Sezonluk NP Haftalık NP Shadow Piece olmadan Hepa silahlarının üretim şansı %100'e yükseltildi. Shadow Piece olmadan selfname olmayan Under the Castle silahlarının üretim şansı %100'e yükseltildi. Shadow Piece olmadan Secret zırhın üretim şansı %100'e yükseltildi. Rosetta Armor'un üretim şansı Shadow Piece olmadan %70'e ve Shadow Piece ile %100'e yükseltildi. Etkinlik ödüllerine Under the Castle silah fragment'leri eklendi. Etkinlik ödüllerinden eşya kırdırma yoluyla elde edilebilen malzemeler kaldırıldı. Başlangıçta 'eski tier değişim sisteminin' bu hafta piyasaya sürülmesini planlamıştık. Bu değişiklik hakkında birkaçınızla konuştuktan sonra, bu sistemin gerçekte ne yaptığı konusunda bazı karışıklıklar olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle, yayınlamadan önce bu konu hakkında daha fazla geri bildirim toplayarak bu teklifi yeniden değerlendirmeye karar verdik - beğenilmezse, her şeyi olduğu gibi tutacağız. Gelecek hafta Arkadaşına Öner sistemiyle birlikte vaat edilen Manner Point sistemini (+ ilgili mağazayı) sizlerle buluşturmayı umuyoruz! Sunucuyu nasıl daha da geliştirebileceğimize dair fikirleriniz mi var? Herhangi bir ekip üyesiyle (oyun içi veya Discord üzerinden) iletişime geçmekten veya öneriler forumumuza bir konu açmaktan çekinmeyin! Hafta sonunun tadını çıkarın! ~ Apex Gaming ekibi
 7. Değişiklikler Tüm yeni doğrulanmış hesaplar artık 7 günlük Platinum Premium alacak. Ronark Land bowl'da Shademare ve Dreadmare'ların Super Shell düşme oranı arttırıldı. Aşağıdaki etkinliklerde artık kazanan taraf için 5 rastgele malzeme ve kaybeden taraf için 3 rastgele malzeme ekstra ödül olarak ekleniyor: Juraid Mountain Border Defense War Chaos Forgotten Temple Şu anda aylık NP tüccarını getirmek ve önceki seviye eşyalar için adil bir takas sistemi oluşturmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu, beklenenden daha uzun sürüyor, bunun için özür dileriz - bunu yayınladığımızda, diğer sunucularda olduğundan çok daha kullanışlı olduğunu görebileceğinizi umuyoruz. Önceki seviye eşyaların takas sistemine gelince, yeni bir genişleme yayınlandıktan sonra sadece sınırlı bir süre için mevcut olacağını söyleyebiliriz (ve dilerseniz Rosetta ve <selfname> UTC'ye yükseltme yapmanıza izin vermek için bunu yeni bir genişleme gelmeden geçici olarak yayınlayabiliriz). Ayrıca, bu sistem çıktıktan sonra (+1) üstü eşya üretme özelliğini KALDIRACAĞIZ da diyebiliriz. Son olarak, aşağıdaki eklemeleri de tamamlama sürecindeyiz: Hem sizin hem de önerdiğiniz kişinin ödüllendirildiği "Arkadaşına Öner" sistemi. Hem yeni hem de geri dönen oyuncular için geçerlidir! Eski oyuncuların yeni oyunculara yardım etmesi için bir teşvik olarak, Manner Point mağazası. Madencilikten elde edilen Ore'lar için otomatik değişim. Önerileriniz mi var? Hepimiz can kulağı ile dinliyoruz ve şimdiden sizinle anket yapmaya hazır birkaç sorumuz daha var. Devamlı desteğiniz için teşekkürler!
 8. Öncelikle, anketlere oy vermek için zaman ayıran herkese çok teşekkür ederiz, siz olmasaydınız bu yama olmayacaktı! Bizleri doğru yönde yönlendirebilmeniz için anketlerin devamının gelmesini planlıyoruz. Değişiklikler Discord'da yapılan topluluk anketlerine göre başlangıç eşyaları güçlendirildi: Warrior'lar artık (+8) Chitin Shell, (+8) Raptor ve (+0) unique'lerle başlıyor. Rogue'lar artık (+8) Rogue Chitin Shell, (+8) Shard, (+8) Iron Bow ve (+0) unique'lerle başlıyor. Mage'ler artık (+8) Complete, (+8) Elixir Staff ve (+0) unique'lerle başlıyor (Flame/Shio/Imir Ring dahil). Priest'ler artık (+8) Priest Chitin Shell, (+7) Lycaon Hammer, (+4) Shield of <selfname> ve (+0) unique'lerle başlıyor. Yeni oluşturulan tüm karakterlere artık 3 günlük hediye cospre, 2 scroll set ve 1000 HP/MP potion gönderiliyor. Moradon'a çeşitli [Zırh Tüccarları] ve [Takı ve Silah Tüccarı] eklendi. Böylelikle başlangıç ekipmanlarınızı kendi beğeninize göre kullanabileceksiniz. Discord'da yapılan topluluk anketlerine göre yükseltme oranları değiştirildi: Trina ile (+5)'e yükseltme artık %100, Trina olmadan %80'dir. Trina ile (+6)'ya yükseltme artık %70, Trina olmadan %45'tir. Trina ile (+7) yükseltme artık %30, Trina olmadan %20'dir. Apex' Piece olmadan takı yükseltmeleri %50 şansa sahiptir ve 100 milyon coin'e mal olur. Discord'da yapılan topluluk anketlerine göre drop oranları değişti: Ronark Land'deki (çöp eşyalar, takas edilebilir BUS / BES ve diğer coin farm yöntemleri hariç) tüm droplar üç katı artırıldı. Ronark Land'deki (hem Chaos hem de normal) boss'lar için unique düşme oranları iki katına çıkarıldı. Başlangıç seviyesi, 82'ye düşerseniz otomatik seviye atlama özelliği ile 83'e yükseltildi. (Düzeltme) Farm Koleksiyon Yarışlarının 4 aşamaya sahip olmaması sorunu düzeltildi. (Düzeltme) Farm Koleksiyon Yarışları artık 300m EXP veriyor. (Düzeltme) Etkinlikleri başlatmak için gereken minimum oyuncu sayısı azaltıldı. (Düzeltme) Klan üyelerini öldürmek artık Koleksiyon Yarışı ilerlemesinde sayılmıyor. Bu, yalnızca Parti PvP etkinliği sırasında ve bir Mercenary olduğunuzda mümkündü, ancak kötüye kullanımı önlemek için bunu kaldırdık. Daha neleri mi değiştireceğiz (önümüzdeki haftalarda veya mümkünse düzeltme olarak) Gem, kutu ve fragment'lerden elde edilen unique silahlar (+5) olarak düşecek. NP tüccarı Eski eşyaların yeni eşyalara dönüştürülmesi için bir çeşit takas sistemi. Alternatif yollarla (madencilik, balıkçılık ve etkinlikler) malzeme toplama.
 9. Değişiklikler Aşamalı Koleksiyon Yarışı etkinlikleri için destek uygulandı. Artık daha da ileri gitmenize izin veren Koleksiyon Yarışları ile karşılaşacaksınız - ne kadar ilerlerseniz o kadar çok ödül! Tüm Ronark Land tabanlı PvP ve farm CR'leri artık iki kat daha uzun ve 4 kata kadar daha fazla ödül veriyor! Tüm Ronark Land tabanlı PvP CR'leri artık yalnızca katili ve menzil içindeki parti üyelerini kredilendiriyor. PvP CR'leri artık her zaman dilimi için aynı anda gerçekleşecek. İstisnalar sadece Under the Castle etkinliğinin CR ile çakıştığında yapılır. Asya zaman diliminde en yoğun saatlerde yapılan PvP CR'leri artık bir saat önce başlayacak. Border Defense War ve Juraid Mountain etkinliklerine [Event Gear Officer] getirildi. [Event Gear Officer], etkinlik süresince size (+9) Chitin set, (+9) silah ve (+1) unique ödünç verecektir. Seviye 70 ve 80 kişisel görev canavarları Ronark Land'e taşındı. Onları bowl'un yanlarında bulabilirsiniz. Ayrıca, yeniden doğma süreleri düşürüldü. Exceptional Super Shell üretiminin maliyeti düşürüldü. Artık Exceptional Armor Mold'ların her biri 10 milyon coin'e mal oluyor. Bu kalıpları daha önce orjinal fiyatından satın aldıysanız aradaki fiyat farkı sizlere geri verilecektir! Rosetta üretiminin maliyeti düşürüldü. Artık Exquisite Armor Mold'ların her biri 10 milyon coin'e mal oluyor. Bu kalıpları daha önce orjinal fiyatından satın aldıysanız aradaki fiyat farkı sizlere geri verilecektir! PK Chest kırdırma maliyeti 500k'ya düşürüldü. [Misc. Exchanges] Apexia'daki fiyat etiketlerinde aşağıdaki değişiklikler yapıldı: Magic Increase Scroll artık 19m coin'e satın alınabiliyor. Tüm tattoo'lar artık sadece 1 etkinlik sertifikası gerektiriyor Lunar Tattoo artık 5 milyon coin'e satın alınabiliyor. Stellar Tattoo artık 3 milyon coin'e satın alınabiliyor. Soul Gem ile artık Monster Stone alınabiliyor. Switching Premium (3 günlük) artık 200 Soul Gem ile satın alınabiliyor (500'den düşürüldü). Madalya fiyatları düşürüldü: King's Medal kırdırmak artık 1m gerektiriyor. Royal Knight's Medal kırdırmak artık 1.5m gerektiriyor. Knight's Medal kırdırmak artık 2m gerektiriyor. Sunucunun başlangıcında getirilen okçu nerfleri eski haline döndürüldü: Styx'in bekleme süresi, orijinal bekleme süresine geri döndü. Light Shot ve Slow Shot hasar nerfi kısmen geri alındı. Duration Item artık 59 Apex Puanı karşılığında Power-Up Store'dan satın alınabilir. Boss etkinlikleri artık Turnuva Ronark Land haritasında değil, normal Ronark Land haritasında yapılacak. <selfname> Blessed Upgrade Scroll'ların Ronark Land'deki düşme oranı aşağıdaki canavarlarda artırıldı: Blood Seeker Beast Cardinal Son olarak, bazı çok önemli konularda görüşlerinizi almak için hafta sonu anketler düzenleyeceğiz! Bu konu hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın! Hafta sonunun tadını çıkarın!
 10. Değişiklikler Canavarların / NPC'lerin ölmeleri gerekirken ölmek yerine yeniden doğması sorunu düzeltildi. Bu, çoğunlukla Under the Castle etkinliğini etkiledi, çünkü canavarın yeniden doğması etkinliğin bir sonraki aşamaya ilerlemesini engelledi. Border Defense War Koleksiyon Yarışı etkinliği eklendi. Bu Koleksiyon Yarışını tamamlayarak 10m veya 25m Bounty Hunter Sözleşmesi elde edebileceksiniz. Parti ve Klan PvP etkinlikleri sırasında kulelerinin Ronark Land'deki El Morad town'u savunmaması sorunu düzeltildi. Bir oyuncunun canavarların/NPC'lerin agresifliğinden tamamen kurtulmuş olan diğer oyunculara saldırarak agresifliğin aktarılmasıyla ilgili bir sorun düzeltildi. Bu değişiklik, son zamanlarda gördüğümüz Felankor / Ultima tehdit transferi kötüye kullanımı sorununu doğrudan gidermeye yardımcı oluyor ve artık bu boss'ların AoE'lerinin Ronark Land'deki PvP'yi kötü etkilememesini sağlıyor. Castle Siege War kazananlarının bazen ödüllerini alamama sorunu düzeltildi. Genie kullanmak artık Ronark Land'deki parti boyutuna dayalı düşürme artışlarını olumsuz etkilemiyor. Ultima, Felankor ve Isiloon PK Sandıkları artık sınıfa özel (+2) unique veriyor. Ronark Land'deki Balog'ların artık (+1) normal Hepa silahları düşürme şansı var. King's, Royal Knight's ve Knight's madalya ödülleri yeniden düzenlendi. Elde edilmesinin zor olduğu gerçeği göz önüne alındığında, olduklarından daha ödüllendirici olmaları gerekiyordu. (Iron Necklace dahil) İyi unique aksesuarların düşme şansı artırıldı. Tüm unique silahlar artık (+5) olarak düşüyor. Tüm Chitin Shell ve Tier 1 high-class silahlar artık (+7) olarak düşüyor. Ödüller artık şunları içeriyor: (+1) Sınıfa Özel Secret Zırh (+1) Sınıfa özgü olmayan <selfname> Under the Castle silahlar Chitin Shell dereceli Goblin zırhı, (+1) sınıfa özel Super Shell ile değiştirildi. Essence Collector'lar artık debuff atmıyor ve armor ile resistansları düşürüldü. Shademare ve Dreadmare'lar artık kendilerinin Stonified versiyonlarını bowl'un ortasında atmıyor. Eşya kırdırma fiyatları düşürüldü. Unique aksesuar kırdırma etkinleştirildi. Eşsiz aksesuarları kırdırmak size 1 ile 5 arasında Stone Spell Powder kazandıracaktır. 20 Stone Spell Powder karşılığında 1 adet Forgotten Accessory Box alabilirsiniz. Unique aksesuar kırma deneme başına 250k coin gerektirir.
 11. Değişiklikler Parti PvP etkinliği için aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan düzeltmeler yapıldı: Aynı ırk için NP kazancı/kaybı NPC'ler ile tekrar etkileşime girebilme Düşman ismi görme mesafesi 2000 HP ve 350 AC scroll artık Power-Up Store'dan paket başına 39 Apex Puanı karşılığında satın alınabilir. Dragon's Scale, Power-Up Store'a 149 Apex Puanı karşılığında eklendi. KALICI Power-Up Store İNDİRİMLERİ: Aşağıdaki ürünlerde ~%50 indirim: Cospre Helmet (30 gün) Cospre Armor (30 gün) ALL Wings (30 gün) Pathos Gloves (30 gün) Premium HP / MP potions (5000) Stat+ Scrolls (S) Stat+ Scrolls (L) Switching Premium hediyeleri güncellendi: 1x 30 günlük offline merchant voucher 2x PvP scroll paketi (2000HP, 350 AC, ATK+, Speed+) Trina's Piece Super Shell PvP Happy Hour devre dışı bırakıldı. Bu, PvP Happy Hour'un artık her zaman ya Krowaz ya da Under the Castle temalı olacağı anlamına geliyor! PvP öldürmelerinden Mysterious Fragment'lerin elde edilme oranı arttırıldı. Old uniqueler artık normal unique'lere dönüştürülebilir. 5x Nest Scrap, 50x Scrap of Steel ve 1x Soft Stone'a ihtiyacınız olacak. Nest Scrap ve Scrap of Steel, [Misc. Exchanges] Apexia aracılığıyla Sparkling Essence karşılığında elde edilebilir Soft Stone, [Jeweler] Juel'den 1 milyon jeton karşılığında satın alınabilir Old uniqueleri başarıyla birleştirme şansı %25'tir. Dragon's Scale kullanmak bu şansı %100'e çıkarır. (Takas edilemez) 2000 HP ve 350 AC parşömenleri artık [Misc. Exchanges] Apexia'da 50 Sparkling Essence karşılığında satın alınabilir. Essence Collector'ın HP'si %10 düşürüldü. Essence Collector'ın maksimum yeniden doğma süresi düşürüldü. Bu, saat başına Sparkling Essence açısından farm yapmanın artık daha tutarlı olması gerektiği anlamına geliyor. Book of Wisdom (fire) ve Book of Wisdom (glacier) element kilidinin açılmasıyla ilgili bir sorun düzeltildi. Ultima'nın AoE hasarı, çevresinde gerçekleşen PvP üzerindeki etkiyi azaltmak için biraz azaltıldı. Lunar Savaşları etkinlik takviminden kaldırıldı. Castle Siege War saati oyun içi zamanlayıcıda düzeltildi.
 12. Değişiklikler Henüz başlangıç eşyalarını almamış olan tüm karakterler, giriş yaptıklarında onlara sahip olacak (postanızı kontrol edin!). Bunlar, karakterleri 11 Haziran 2021'den önce oluşturulduğu için almayanlara karakter başına bir kez gönderilir. Yaz Etkinliği artık iki kat daha uzun sürecek. Stonified Monsters'ın madencilik oranı biraz yükseltildi. Bunlar gibi yeni şeyleri getirdiğimizde aklımızda belirli bir oran var, mevcut oran olmasını istediğimizin biraz altında. Bifrost Koleksiyon Yarışı ödülleri güçlendirildi, artık aşağıdakileri alacaksınız: 1x Fragment of Avarice 2x Fragment of Jealousy 5x Fragment of Lechery Bifrost Monument'i yıkmak daha kolay hale getirildi. Border Defense War artık kazananları bir adet Blue Treasure Chest ile ödüllendirecek. Under the Castle boss'larını öldürmek daha da kolaylaştı. Etkinlik başına yaklaşık 30-40 dakikalık net süreleri hedefliyoruz ve bu hedefe ulaşana kadar ayarlamaya devam edeceğiz! YENİ 3-4 kişilik parti farm slot'ları Ronark Land'e eklendi. Bu slot'larda ortaya çıkan "Essence Collector" canavarları size 3 Sparkling Essence garantisi veriyor. Bunları aşağıdaki konumlarda bulabilirsiniz: Apostle of Flame yakınında (her iki taraf) Bowl Hill yakınında (her iki taraf) Ayrıca bu canavarlardan Gold Coin, Weapon Enchant Scroll ve Armor Enchant Scroll elde edebilirsiniz. Sparkling Essence'ler [Misc. Exchanges] Apexia'da aşağıdaki eşyalarla takas edilebilir: 5 essence -> 1500 HP scroll 5 essence -> 300 AC scroll 5 essence -> ATK+ scroll 5 essence -> Speed+ potion 10 essence -> Chaos Map (24 saat) 15 essence -> 300 Premium HP potion 15 essence -> 300 Premium MP potion 20 essence -> Offline Merchant Emblem (24 saat) 30 essence -> 10x <selfname> Blessed Upgrade Scroll 50 essence -> Random Wing (24 saat) (HP veya AC) 50 essence -> Random Cospre Helmet (24 saat) (HP veya AC) 50 essence -> Random Cospre Armor (24 saat) (HP veya AC) 100 essence -> Oreads (24 saat) 100 essence -> Golden Mattock (24 saat) 100 essence -> Power of Lion Scroll (S) 600 essence -> DC Premium (24 saat) 1200 essence -> Spirit of Genie (20 saatlik Genie)
 13. Değişiklikler Artık (yeni veya eski) tüm karakterlerin becerileri açık olacak. Yeni başlangıç eşyaları getirildi. Yeni karakterler artık yükseltilemeyen (+8) Chitin ve yükseltilemeyen (+8) Glave (veya sınıflarına uyan eşdeğerleri) ile başlayacak. Günlük zırh ve silah görevleri geliştirildi. Chitin Armor artık (+7) olarak elde edilebilecek. Chitin Shell Armor artık (+7) olarak elde edilebilecek. High-class silahlar artık (+7) olarak elde edilebilecek. Haftalık zırh ve silah görevleri kaldırıldı. Günlük zırh ve silah görev değişiklikleri ile bunların artık bir işlevi yok. Günlük Harunga ve Undying görevlerinin ödülleri değiştirildi. Becerilerin otomatik olarak açılması ile beceri sertifikaları değersiz hale geldi. Yeni gelenlere yardımcı olmak için bunlar artık tamamlandığında Monster Stone verecek. Juraid Mountain ödülleri artırıldı. Artık etkinliği kazandığınızda için 1x Silvery Gem alacaksınız. Under the Castle etkinliği iyileştirildi ve etkinlik programına yeniden eklendi. Boss'ları öldürmek daha kolay hale geldi. Ödüller arttırıldı (öncesine kıyasla kabaca %50 daha fazla ganimet!) Ultima'nın hasar verme yetenekleri biraz düşürüldü. Assassin'lerin Critical Point tutma oranı biraz artırıldı. Suikastçılarımıza biraz sevgi. Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenen Boss Etkinlikleri ciddi derecede iyileştirildi. Ortaya çıkan boss'lar artık daha faydalı ve daha hızlı aralıklarla ortaya çıkıyorlar. Under the Castle PvP etkinliği kaldırıldı. Özel "Special Plate", "Special Leather", "Special Clothe" ve "Special Chain'ler" artık (5. sezon) PK Chest'ten elde edilebilecek. PK Sandığı (5. sezon) getirildi. Bunları artık PvP'deki TÜM öldürmelerden elde edebilirsiniz. İçeriğine aşağıdaki eşyalar eklendi: Secret Zırh üretiminde kullanılan sınıfa özel Special malzemeler Semiprecious Stone Dye (+1) (non-exceptional) Hepa Silahlar Sınıfa özel (+1) Super Shell zırh Sandığı kırdırmanın maliyeti 2,000,000 coins. Hesap başına günde en fazla 4 adet alınabilir. PvP Koleksiyon Yarışı ödülleri güncellendi Ganimet listesine sınıfa özel Secret Zırh (+1), Dye ve PK Sandıkları (5. sezon) eklendi. NOT: Secret Zırhların düşme oranı düşüktür! Farm Koleksiyon Yarışı ödülleri güncellendi Mevcut eski ödüller (Blue Treasure Chest, Silvery Gem vb.) buff'landı. İçeriğine aşağıdaki eşyalar eklendi: (+1) Chitin Shell Armor -> Sınıfa özel (+1) Super Shell Armor (+1) High-class Silahlar -> (+1) (non-exceptional) Hepa Silahlar Ronark Land'e YENİ Shademare ve Dreadmare'lar eklendi. Bunların ne işe yaradığına dair ayrıntılı kılavuzumuza göz atın. Rosetta Zırh üretimi etkinleştirildi! Bunları nasıl yapacağınızla ilgili kılavuzumuzu burada bulabilirsiniz. <selfname> Under the Castle silah üretimi etkinleştirildi! Bunları nasıl yapacağınızla ilgili kılavuzumuzu burada bulabilirsiniz.
 14. Dreadmare ve Shademare madenciliği kılavuzu Ne için kullanılır? Stonified Dreadmare ve Stonified Shademare, oyun içinde "Exquisite Armor Scale" ve "Exquisite Weapon Refinement Dust" elde edebileceğiniz tek canavarlardır. Bu eşyalar Rosetta Zırhı ve <selfname> Under the Castle silahlarının üretiminde kullanılır. Nasıl çalışır? Shademare ve Dreadmare'lar, bowl'un her iki ucunda da ortaya çıkabilir (6 ve 12 olarak da bilinir). Onları öldürdükten sonra, kendilerinin bir taşa çevrilmiş (Stonified) versiyonunun ortaya çıkma şansı %35'tir. Stonified versiyonu aşağıdaki konumlardan herhangi birinde ortaya çıkabilir: - Cesedin yanında - Ronark Land Monument çevresi - Yukarıdaki konumların her ikisinde de Taşa çevrilmiş canavarları kazmak için bir Mattock veya Golden Mattock kullanmalısınız. Uzun süre kalmadıkları ve her seferinde sınırlı miktarda kaynağa sahip oldukları için ortaya çıktıklarında elinizi çabuk tutun! Son olarak, madencilikten malzeme elde etme oranınızı bir Golden Mattock kullanarak iki katına çıkarabilirsiniz.
 15. Rosetta Zırhı üretim kılavuzu Gerekli malzemeler nereden temin edilir? Exquisite Armor Mold [Materials] Shozin's Daughter'dan satın alınabilir. Exquisite Armor Scale, yalnızca Ronark Land'deki "Stonified Shademare" madenciliğinden elde edilebilir. Secret Zırh, PvP Koleksiyon Yarışlarından (çok nadir!) drop olarak veya üretilerek elde edilebilir. Rosetta Zırhı üretmek için gerekli malzemeler Başarı oranı %40'tır. Shadow Piece ekleyerek, başarı oranını %20 artırabilirsiniz. NOT: Şu anda en fazla (+5)'e kadar Rosetta Zırhı üretebilirsiniz. Gelecekte (+7)'ye kadar üretim yapabileceksiniz!
 16. <selfname> Under the Castle silah üretim kılavuzu Gerekli malzemeler nereden temin edilir? Exquisite Weapon Mold [Materials] Shozin's Daughter'dan satın alınabilir. Exquisite Weapon Refinement Dust, yalnızca Ronark Land'deki "Stonified Shademare" madenciliğinden elde edilebilir. Under the Castle silahları, Under the Castle etkinliğinde drop olarak düşebilir veya üretilerek alınabilir. <selfname> Under the Castle silahları üretmek için gerekli malzemeler Başarı oranı %40'tır. Shadow Piece ekleyerek, başarı oranını %20 artırabilirsiniz. Selfname olmayan UTC silahınızın üzerinde elemental hasar olması ZORUNLUDUR! Büyücüler <selfname> silahını oluşturduktan sonra flame / ice / lightning arasında geçiş yapamazlar! <selfname> Under the Castle silahlarını yükseltmek, deneme başına 250.000.000 coin gerektirir! Şu anda <selfname> Under the Castle silahlarınızı yalnızca (+6)'ya kadar yükseltebilirsiniz. NOT: Şu anda en fazla (+4)'e kadar Under the Castle silah üretebilirsiniz. Gelecekte (+6)'ya kadar üretim yapabileceksiniz!
 17. Sevgili Apex halkı, Son genişlememizden bu yana uzun zaman geçti - hatta çoğunuzun söyleyeceği gibi, çok uzun zaman geçti. Bu genişlemede ne gibi yeniliklerin geleceğini mi merak ediyorsunuz? Okumaya devam edin! Rosetta zırhı üretimi Bazı malzemeler farm ile temin edilebilecek ve diğerleri Sundries'ten satın alınabilecek (deneme başına en az 70m gereklidir). (+5) 'e kadar Sercet zırh gerektirir. (+7)'ye kadar yükseltme yapabileceksiniz. Gerekli eşya miktarı, yükseltmek istediğiniz zırhın mevcut derecesine bağlıdır. Bunun başarı oranı %50'dir. <selfname> Under the Castle silah üretimi Bunlar en fazla (+6)'ya kadar yükseltilebilecek. Bazı malzemeler farm ile temin edilebilecek ve diğerleri Sundries'ten satın alınabilecek (deneme başına en az 250m gereklidir). (+4) 'e kadar <selfname> olmayan mevcut Under the Castle silah gerektirir. (+6)'ya kadar yükseltme yapabileceksiniz. Gerekli eşya miktarı, yükseltmek istediğiniz silahın mevcut derecesine bağlıdır. Bunun başarı oranı %50'dir. Under the Castle etkinliğinden gelen ödüller artırıldı. Secret zırhlarını ve selfname olmayan Under the Castle silahlarını öncekinden biraz daha hızlı elde edebileceksiniz. Yeni bir PK Chest - PK Chest (5. sezon). Bu sandıkla ilgili farklı olan şey, size sınıfınıza özel eşyalar vermesidir. Doğru, artık PK Sandıklarından gelen çöp eşyalar yok! Boss etkinlikleri iyileştirildi. Daha az Chaos taşı ve daha fazla GERÇEK boss Günlük ve haftalık görevler iyileştirildi. Yeni gelenlere ve geri dönen oyunculara odaklanıyor ve bu görevlerin öngörülen orijinal amacına yeniden bağlıyor; yani sıradan oyuncuların kendilerini daha rekabetçi hale getirebilmelerinin en iyi yolu bu! NOT: Bu değişiklik ile bu görevlerden kazanılan eşyaların tamamen hesaba bağlı olacak, artık Cypher Ring ile takas edilemeyecekler. ... ve dahası! Herkesin bu genişleme için heyecan duyduğunu ve yeni oyuncu davetlerinin yanı sıra, eski oyuncuları bir kez daha geri dönmeye ikna etmemize yardımcı olabileceğini umuyoruz! İyi oyunlar, ~ Apex Gaming ekibi
 18. Değişiklikler Castle Siege War ödüllerine hak kazanma şartı (klanda bulunma süresi) 14 günden 3 güne düşürüldü Sunucudan, öldüğünde yeniden doğmaya zorlamak için destek uygulandı Artık Chaos'ta öldükten 10 saniye sonra otomatik olarak yeniden doğacaksınız (her zamanki gibi UI aracılığıyla daha hızlı yeniden doğmayı seçebilirsiniz). [DC Premium] satıcısına [DC Premium] Blessed Upgrade Scroll eklendi Yükseltme oranı, normal Blessed Upgrade Scroll ile tamamen aynıdır, ancak daha ucuz bir fiyata satın alınabilir. [Bounty Contract]'lar Ronark Land'deki farm slotlarından kaldırıldı Ödül Sözleşmelerinin asıl amacını ve şu anki durumu dikkatlice inceledikten sonra, hedefi tutturamadığımızın sonucuna vardık ve bu eklemeyi geri alıyoruz. Bunun yanı sıra, etkilenen canavarların orijinal farm oranları geri getirildi. Mevcut [Ödül Sözleşmeleri] kaldırılmayacak ve her zamanki gibi tamamlanabilir olacaktır. Ödül Sözleşmeleri kalacak, ancak farklı şekillerde elde edilebilir hale gelecektir. Exceptional Hepa Silah üretimi etkinleştirildi. Exceptional Hepa Silah üretiminin bileşenleri, normal Hepa Silah üretiminde kullanılanlarla aynıdır, ancak istenilen miktar daha büyüktür. Ayrıca (+1) 'de normal high-class silahlar yerine Exceptional high-class silahlar gerektirir. Monster Stone'lardan elde edilen deneyim (önemli ölçüde) arttı. Bu, yeni gelenlerin karakterlerini seviye atlamalarına ve rebirth basmalarına yardımcı olacaktır. 2021'in yazında Apex'te ne olacağını duyurmaktan son derece memnunuz ve haberler Yaz Etkinliği güncellememizi ve Rosetta Genişlemesini içeriyor! Bunlar arasında farm yapılabilecek yeni yerler, farm'lanabilecek yeni eşyalar ve (fazla) coin'lerinizi kullanabileceğiniz yerler olacak!
 19. Sevgili Apex halkı, Muhtemelen hepiniz bu yaz sizin için neler hazırladığımızı merak ediyorsunuz. Planlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız! Art arda 2 etkili güncelleme yayınlayacağız. 4 Haziran'da Yaz Etkinliği ile başlayacağız - bu, Ronark Land'deki aktiviteleri benzersiz ödüllerle en yoğun zamanlarda büyük ölçüde artırmaya odaklanacak! Yeni ve geri dönen oyuncular için ideal ve diğer herkes için çok eğlenceli olacağına inanıyoruz. Tam bir ay sürmesi planlanıyor. Bu etkinliğin yanı sıra, Super Shell'lerin elde edilmesini biraz daha kolay hale getirerek Rosetta Genişlemesine gireceğiz. Super Shell'leri Ronark Land'de farm'lama şansınız olacak ve Augmented Armor Mold'un fiyatı düşürülecek. Ayrıca, özel bir malzeme ekleyerek mevcut Super Shell'lerinizi yükseltmenize olanak tanıyan Exceptional Super Shell üretimini de etkinleştireceğiz! Yaz Etkinliğinin hemen ardından, 11 Haziran'da uzun zamandır beklenen Rosetta Expansion'ı sizlerle sunacağız. Rosetta Genişlemesinde Rosetta zırhları ve <selfname> Under the Castle silahları yer alacak. Rosetta Expansion hakkında daha fazla bilgiyi buradan bulabilirsiniz. İyi oyunlar, ~ Apex Gaming ekibi
 20. Değişiklikler <selfname> Blessed Upgrade Scroll eklendi. Boss olmayan canavarlardan tüm Blessed Upgrade Scroll drop'ları, <selfname> Blessed Upgrade Scroll olarak değiştirildi. <selfname> Blessed Upgrade Scroll takas edilemez veya satılamaz, ancak bankanızda depolanabilir. Blessed Upgrade Scroll ve <selfname> Blessed Upgrade Scroll arasında bir oran farkı yoktur. Certificate of Attendance'larınızı artık [Misc. Exchanges] Apexia'da takas edebilirsiniz. Bunlar, hesap başına bir kez değiştirilebilir. 1500 HP, 300 AC, ATK + ve Speed scroll / potların fiyatı düşürüldü. Yeni gelenler gelir ve giderleri dengelemekte zorlanmış olabilir, bu giriş engelini azaltmalıdır. Tüm PvP öldürmeleri ve asistleri artık 10 milyon EXP verecek. Bu, yeni gelenlere ve daha yüksek rebirth seviyelerine ulaşmak isteyenlere bir alternatif yol sunarak yardımcı olacaktır. Turnuva Ronark Land haritası artık 30 dakika öncesinden ziyade Boss Etkinliklerinin başlangıcında açılacak. Haritadaki yenilik çok çabuk geçti, bu yüzden şimdilik süresini minimuma indiriyoruz. İsim değişikliklerinin sıralama sembolünüze düzgün şekilde uygulanmaması sorunu giderildi. Bu güncelleme oldukça küçük, çünkü Haziran başında büyük bir genişletme yayınlamak için hazırlanıyoruz. Orada hem yeni başlayanlar hem de eskiler için büyük ilgi uyandıran bir şeyler olacak! Desteğiniz için teşekkür ederiz ~ Apex Gaming ekibi
 21. Sevgili Apex halkı, Yarın, 27 Nisan, Türkiye saati ile kabaca 05:00 ve 15:00 arasında uzatılmış bakım için sunucuyu kapatacağız. Bu bakım sırasında, sunucumuzu önemli ölçüde daha hızlı ve çok ihtiyaç duyulan yeni özel bir sunucuya geçireceğiz. Web sitemiz ve forumumuzun da bu süre zarfında bir süreliğine kapanması muhtemeldir. Lütfen bu zaman aralığının sadece temkinli bir tahmin olduğunu unutmayın. Her şeyin planlandığı gibi gitmesi için son birkaç gündür bu geçiş için hazırlanıyoruz, sunucuyu bundan çok daha erken bir zamanda yeniden erişime açmamız mümkün. Foruma erişimin kapalı olabileceğinden dolayı sizleri Discord sunucumuzda gelişmelerden haberdar etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler. ~ Apex Gaming ekibi
 22. Değişiklikler Castle Siege War programı değişti. CSW artık Pazar günü TSİ 18:00'da gerçekleşiyor. Castle Siege War ödülleri iyileştirildi. Geçici Castellan silahları artık büyücüler için olmayan eşyalarda (+5) reverse ve büyücü eşyaları için normal (+7) olarak veriliyor. Kazanan klana 2 haftadan fazla süredir üye olan ve etkinliğe katılan her klan üyesi aşağıdaki ödülleri kazanacak: 200 Apex Puanı 50M Bounty Hunter Contract Ronark Land bowl'a [Dispatched Knight] NPC'leri eklendi. Bunlar oldukça hızlı bir şekilde yeniden doğuyor ve Chaos Stone boss'ları ile (Iron Necklace dahil!) aynı unique'leri düşürürler, ancak oranlar uygun bir şekilde azaltılmıştır. Sadece düşman ırka ait NPC'lere saldırabilirsiniz. HP yenilemeleri çok yüksektir ve çok hafife alınmamalıdır! Mysterious Fragment'lerin PvP'den elde edilme oranı artırıldı. Bunlar yeterince sık düşmüyordu. Tadını çıkarın! PvP Happy Hour etkinliğine yeni varyasyonlar eklendi. PvP Happy Hour etkinlikleri bir süredir biraz sıkıcıydı, bu yüzden bir revizyon yapılması gerekiyordu! O gün etkinliğin hangi versiyonu olacağı rastgele bir şekilde - ve etkinlik gününde önceden seçiliyor. Under the Castle çeşidi: (+5) reverse Secret zırhları ve (+5) reverse <selfname> Under the Castle silahları içeriyor! Krowaz çeşidi: (+5) reverse Krowaz zırhları ve (+5) reverse Krowaz silahları içeriyor! Tüm PvP Happy Hour etkinlik çeşitlerine takılar eklendi. PvP Happy Hour etkinlikleri artık Cuma günleri Lunar savaşları ve istilalar sırasında gerçekleşmiyor. Ronark Land'deki düşük seviye Bifrost canavarlarından Bounty Contract düşme oranı düşürüldü. Ronark Land'deki üst seviye Bifrost canavarlarından Bounty Contract düşme oranı artırıldı.
 23. Sevgili Apex halkı, Castle Siege War etkinliğini Pazar gününe, Türkiye saati ile 18:00'a alacağız. Bu değişiklik şu andan itibaren geçerlidir, yani bir sonraki Kale Kuşatma Savaşı 18 Nisan 18:00'da gerçekleşecek. Bu değişikliğin bir sonucu olarak, o saatte olan Özel Koleksiyon Yarışı etkinlik programından kaldırıldı. Program değişikliğinin yanı sıra, ödülleri de herkes için daha çekici olacak şekilde güncelleyeceğiz! Geçici Castellan silahları güçlendirildi. Kazanan klana 2 haftadan fazla süredir üye olan ve etkinliğe katılan tüm klan üyeleri aşağıdaki ödülleri kazanacak: 200 Apex Puanı (doğrudan hesabınıza yatırılır) 50M Bounty Contract Devamlı destekleriniz için teşekkür ederiz! ~ Apex Gaming ekibi
 24. Değişiklikler [Chaotic Thoughts] isimli günlük görev artık 83. seviye olmanızı gerektiriyor. Drain becerileri artık hasar gerektiren günlük görevlerde sayılmayacak. Gerekli hasarların nispeten az ve verilen sürenin 24 saat olmasından dolayı, drain'lerin burada tamamen gereksiz olduğunu düşünüyoruz. Otomatik olarak seviye 80'e yükseltilen oyuncular oyuna giriş yaptıklarında, artık stat gereksinimlerini karşılayamadıkları tüm eşyalar doğru bir şekilde üstlerinden alınacak. Ronark Land artık Under the Castle etkinliği sırasında kapalı olacak. Under the Castle'daki kapıların doğru yöne bakmamasına ve bazı durumlarda (teknik olarak) açık olmasına neden olan bir hata düzeltildi.
 25. Değişiklikler Yeni oyuncular için başlangıç seviyesi 80'e yükseltildi! Discord için destek eklendi! Artık arkadaşlarınıza Apex oynadığınızı gösterebileceksiniz ve onlar oyun içi durumunuzu görebilecekler. Bu özelliği Seçenek Editöründe (veya genel olarak Discord'da) devre dışı bırakabilirsiniz. Artık Switching Premium kırdırırken yeniden oturum açmanıza gerek yok. Önceden, relog atmadan diğer premiumlara geçiş yapamıyordunuz, artık durum böyle değil. Henüz yüklemeyi tam olarak bitirmemişken bağlantıyı kesmek artık size bağlantınızın kesildiğini belirten bir mesaj gönderecektir. Yoksayılanlar listenizde çok sayıda oyuncu varsa, ırk değiştirirken artık oyununuz çökmeyecektir. Kill the GM Koleksiyon Yarışı ödülleri güncellendi: Artık 2x Dark Mithril Fragment yerine 2x hesaba bağlı Dye içerecek. Turnuva Ronark Land artık PvP Happy Hour sırasında aktif olmayacak. Anket sonuçları aksini söylese de, geçtiğimiz hafta haritanın Boss etkinlikleri ile etkili olduğunu fakat çoğu oyuncunun turnuva versiyonunu PvP Happy Hour sırasında tercih edeceği bir şey olmadığını gösterdi. PvP Happy Hour sırasında uygun teşvikler mevcut olduğunda bunu daha sonra yeniden etkinleştirebiliriz. Turnuva Ronark Land artık boss etkinliği bittiğinde kapanacak. Boss etkinliği başlamadan 30 dakika önce açılmaya devam edecek. Büyücülerin staff elemental hasarı, onlara az daha fazla hayatta kalma yeteneği sağlamak için biraz artırıldı. İstatistikler, özellikle yakın dövüş durumlarında en son büyücü ayarlamarının ağır olduğunu gösterdi. Büyücüler gerçekten de yakın dövüş durumları için tasarlanmasa da, en azından bu ince ayar ile bir şanslarının olduğundan emin olmak istiyoruz. PvP Ödül Sözleşmeleri değişiklikleri habersiz geldi ve genellikle iyi karşılandı. Bu konuda çok sert davranmış olabiliriz ve bu nedenle bazı değişiklikleri kısmen geri alıyoruz. Bu, aşağıdaki canavarlar için PvP Ödül Sözleşmelerinin mevcut oranının düşeceği ve eski çöp / nakit eşyaların oranlarının artırılacağı anlamına gelir: Ancient Treant Cardinal Sözleşmelerin genel amacı aynı kalıyor - sunucunun faaliyetine katkıda bulunanlara, saat başına farm oranları söz konusu olduğunda, katkıda bulunmayanlara göre bir avantaj sağlamak istiyoruz. Alt sınıf PvP Ödül Sözleşmelerinin tamamlanması şu anda can sıkıcı ve sık sık town atmanızı gerektiriyor. Bu nedenle, birini bitirdiğinizde sizin için otomatik olarak tamamlayıp (envanterinizde başka bir sözleşmeniz olması koşuluyla), yenisini başlatacağız. Aşağıdaki canavarların çöp eşya drop oranları düşürüldü: Kongau Haunga Haunga Warrior Ash Knight Ronark Land'de genie aktifken drop oranları biraz artırıldı. Karakterinize rebirth basmak artık [Qualification of Rebirth] gerektirmiyor. Bu eşya, oyuncular onu sildiğinde sorunlara neden oldu, ancak doğrulama için gerçekten gerekli değildi, bu yüzden kaldırıldı. Daha önce silinebilen ancak geri alınamayan çeşitli Power-Up Store eşyaları artık tutarlı bir şekilde yeniden satın alınabilecek. Bu eşyaların başka eşyalarla takas edilmesi gerekiyorsa, değiştirilen formların doğal olarak geri satın alınamayacağını unutmayın (daha önce de olduğu gibi - öğeye bağlıdır). Bu gibi benzer durumlar, onlarla karşılaştığımızda düzeltilecektir! Nation Transfer satın alırken, artık [Exile Application Form]'unuzu bir [Nation Transfer Certificate] ile değiştirmek zorunda değilsiniz. Artık, kullanamayacağınızı fark ettiğiniz anda otomatik olarak (destek sitesi aracılığıyla) iade yapılabilmesi avantajına sahip [Nation Transfer Certificate] alacaksınız. Ve son olarak, bu yamanın en önemli değişikliği: [Arena Legend] başarı unvanı iyileştirildi. Önceden, bu başarı Moradon arenasında 10.000 oyuncuyu, daha doğrusu, aynı oyuncuyu 10.000 kez öldürmenizi gerektiriyordu! Bu arena işi aşırı kolay ve sizi tüm GERÇEK savaşçıların bulunduğu CZ'deki aksiyondan uzaklaştırıyor. Savaşçıların neyden yapıldığını gerçekten yakalayabilmek için, bu başarıyı kaldırdık ve onun yerine çok daha uygun bir Feat of Strength ile değiştirdik. Bu yeni başarı, en iyilerin en iyisi için tasarlandı; rakiplerinizden ne kadar güçlü olduğunuzu göstermenin daha iyi bir yolu yok: [Harunga Killer] Ronark Land'de sadece 10.000 Harunga öldürme gerektirdiğinden, artık PvP'de düşmanlarınızı YOK ETMEYE devam ederken ve bu oyunda sizden daha güçlü bir oyuncu olmadığını kesin olarak kanıtlarken bu STR desteğini kazanabilirsiniz. Peki ya sen, kaç Harunga kestin, gardaş? İyi avlar! ~Apex Gaming ekibi
×
×
 • Create New...